» »

Securom - igre se ne da inštalirati

Securom - igre se ne da inštalirati

bobicek ::

Kako rešiti problem, ko se pojavi error za Securom? Ko želim inštalirati igro se mi pojavi tale napaka(torej ko zaženem setup.exe):

"Conflict with Emulation Software detected.
Please have a look at LINK for further, more detailed information."

Sem poskusil tako z Daemon toolsi kot PowerISO(oboje staro približno eno leto), a brez uspeha.

Ima kdo idejo kako rešiti problem?
Hvala.
  • zaklenil: Zheegec ()

Tilen ::

Kupi igro in ne bo problemov.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

bobicek ::

Sej ne da sn z zadnje kupljenim originalom imel cel kup problemov, oz. se jih niti ni potem rešilo. Nisn jes kriv, da ORIGINALN DVD na večini kompjutrih ni deloval(deloval je na 2 od 10). No in ko sn ga hotel zamenjat v štacuni, mi ga seveda niso, ker glej ga zlomka, v štacuni jim je delal normalno. In potem izgovori, da ne morejo zamenjati delujoče robe, da ga ne znam inštalirat, da naj še kupim nov kompjuter(DVD predvajalnik),...

Hvala lepa. Na koncu mi ni preostalo, da sn ORIGINALN špil vrgel v kanto za smeti in potegnil špil iz interneta. :P In po vsem tem naj kupim še kak original, yea right. Še težit sn mogo kolegom, da sn preveril, če deluje pri njih.

Bom že sam zrihtal tudi tole, ker pomoči vidim da tule tak ne bom dobil. Prav tako pa ne bom nikoli več nakupoval v Big Bangu, ker kupovati tam je namreč POTRATNO!

Sicer pa, če si dober, se lahko odlično prodaš kljub vsemu piratstvu. Samo dober morš bit in maš lahko celo 500M prihodkov v ENEM dnevu!

In hvala lepa za "pomoč."

[D]emon ::

SecuROM ne mara virtualnih opticnih pogonov.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Furbo ::

bobicek je izjavil:

Kako rešiti problem, ko se pojavi error za Securom? Ko želim inštalirati igro se mi pojavi tale napaka(torej ko zaženem setup.exe):

"Conflict with Emulation Software detected.
Please have a look at LINK for further, more detailed information."

Sem poskusil tako z Daemon toolsi kot PowerISO(oboje staro približno eno leto), a brez uspeha.

Ima kdo idejo kako rešiti problem?
Hvala.


Odstrani daemon toolse in podobno, pa bo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

cen1 ::

Najdi boljšo piratsko verzijo :))

bobicek ::

Furbo je izjavil:

bobicek je izjavil:

Kako rešiti problem, ko se pojavi error za Securom? Ko želim inštalirati igro se mi pojavi tale napaka(torej ko zaženem setup.exe):

"Conflict with Emulation Software detected.
Please have a look at LINK for further, more detailed information."

Sem poskusil tako z Daemon toolsi kot PowerISO(oboje staro približno eno leto), a brez uspeha.

Ima kdo idejo kako rešiti problem?
Hvala.


Odstrani daemon toolse in podobno, pa bo.

Ja s čim pa potem naj inštaliram? :) Sem potem res odstranil vse programe za virtualne pogone in špil zapekel na DVD in ga poskušal inštalirati, ampak sedaj mi pa javlja, da imam piratski DVD. :D

Bo treba res najti drugo verzijo. Je pa zanimivo, da se tega ne da kako zaobiti. Možno, pa da je že verzija slabo narejena.

Zheegec ::

Kupi original. Ponavadi pomaga.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA 05

Oddelek: Igre
6639 (563) nuclear
»

Battlefield 2142 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
857932 (4562) svetetko
»

NFS pro street.

Oddelek: Pomoč in nasveti
5683 (683) OmegaBlue
»

Problemi zaradi Daemon Tool.

Oddelek: Pomoč in nasveti
112325 (2067) Utk

True Crime

Oddelek: Igre
101155 (985) Gandalfar

Več podobnih tem