» »

Problemi zaradi Daemon Tool.

Problemi zaradi Daemon Tool.

crvek ::

Pozdravljeni.
Pred kratkim sem imel inštaliran Daemon Tools, katerega sem kasneje deinštaliral. Danes sem inštaliral in želel igrati Splinter Cell (je originalna), vendar nisem mogel, saj mi je ob zagonu napisalo sledeče (inštalacija potekala brez zapletov):
"CD/DVD emulation software has been detected. Please disable all CD/DVD emulation software and re-start game."
Prav rade volje bi storil, kar mi računalnik predlaga, vendar to ni mogoče, saj emulatorja sploh nimam.
Predvidevam, da je prišlo do neke napake pri deinštalaciji Daemon Tools. Zato sem hotel ponovno inštalirati Daemon tools, česar pa nisem mogel, saj mi je tik pred koncem inštalacije napisalo sledeče:
"Device setup error: code 25030 (0x61C6), 1072 (0x430). Contact your support personel."

Ali ima kdo kakšen nasvet, kaj naj naredim, da rešim težavo? Če sem že kupil originalno igro, bi jo želel tudi igrati, zato vas lepo prosim za pomoč. Hvala!
:8)

Sami ::

Zbriši vse zapise v registru, ki jih je pustil Daemon Tools.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

darh ::

Poglej v manual od špila če piše kaj na to temo pod troubleshooting....
Excuses are useless! Results are priceless!

crvek ::

Tudi sam sem razmišljal o izbrisu iz registra, vendar ne vem, kako bi ugotovil vse zapise od Daemon toolsa? Je to ročni postopek, ali gre s kakšnim programom (z RegCleanerom in System mechanikom preizkušeno ne gre)?

Sami ::

Pa dej ročno, napiši ime firme in programa pa boš v 5min vse našel.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

crvek ::

Ročno sem že tudi naredil, pa še zmeraj ne špila. Kako naprej?

Highlag ::

Možno je, da ti težave dela tudi kak drug program. Nero tudi naloži podoben program.
Drugače pa lahko pogledaš še tule: Mycomputer/ meni manage/device manager/meni show hidden devices/Non Plug and play devices. Tu se skriva en kup takšnih naprav. Od programčkov, ki se naložijo ob vstavljanju zaščitenih audio CD-jev .... Samo moraš vedeti kaj posamezen programček dela preden ga odstraniš.
Never trust a computer you can't throw out a window

crvek ::

Highlag, oprosti, ampak malo bolj razločno napiši navodila, po možnosti tudi v slovenščini.
Hvala.

bobby ::

pejt v search pa poglej, če se skriva kje na tvojmu disku "d347bus.***" ali " d347prt.***"
če ja, potem ti eden izmed teg dveh filetkov dela težave
preskeniraj register in briši vse vrednosti, ki se nanašaja na zgoraj omenjena filetka,...
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

podbevna ::

Najdi crack za Splinter Cell in ga inštaliraj.

To, da ne smeš imeti popolnoma legalnega programa, da ti dela drug program je itak svinjarija.

papak69 ::

ko instaliraš deamon tools, daj na expert mode, pa si zberi poljubno ime za bus ... karkoli namesto "d347bus"
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

Utk ::

Glas za podbevna. Kaj se pa to pravi. Da bo program ukazoval kaj maš lahko gor in kaj ne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA 05

Oddelek: Igre
6639 (563) nuclear

problem z špilom

Oddelek: Igre
61038 (944) Tr0n
»

Ali bo disk crknil?

Oddelek: Pomoč in nasveti
281965 (1510) BlackHole
»

Daemon tools-uninstallation-noče

Oddelek: Programska oprema
81813 (1685) Vajenc

True Crime

Oddelek: Igre
101155 (985) Gandalfar

Več podobnih tem