» »

"Napredno" kopiranje iz računalnika na drug računalnik

"Napredno" kopiranje iz računalnika na drug računalnik

Suly ::

Sploh ne vem kak naj tole naslovim. Prejšnji teden sem namreč na enem seminarju opazil da je predavatelj na mizi imel dva računalnika in je na prvem preprosto "pograbo" datoteko in jo "vrgel" levo preko namizja in prikazala se je na drugem računalniku na tistem namizju. Enako je veljalo za dokumente oz že kar takojšen prikaz le teh.

Zanima me kako se reče temu čudežnemu softwaru, ki to preko lokalne mreže omogoča v realnem času. Predvsem me je fasciniralo tisto, da je odprt dokument "vrgel" na drug računalnik in je tudi tam se pokazala natančno tista stran, ki jo je imel odprto na prvem računalniku.

mgermo ::

Za ta čudež še nisem slišal. Kaj pa če je mel 2 monitorja na enem računalniku?

Suly ::

Glede na to da je fajl bil v celoti na tistem namizju, je to kar praviš praktično nemogoče. Sploh pa vizualno, ker kot sem zgoraj opisal, v trenutku "kopiranja" je na drugem že tud kar odprlo dokument (zagnalo in prikazalo samodejno).

Ker pa tud sam poznam precej programja in še nikoli niti približno nisem vido kaj takega, sem upal da bo tukaj kdo vedel o čem govorim, ker drugih konkretnih podatkov nimam.

mailer ::

Verjetno je res imel podvojeno oz podaljšano namizje. Zakaj ga pa kar ne vprašaš?

draciel ::

Jst mam isto.. 2 monitorja na istem računalniku in s tem podaljšano namizje. Sploh pa zakaj bi imel 2 različna računalnika na svoji mizi?

Suly ::

Nimam pojma zakaj. Bila sta pa 2 laptopa, povsem ločena in z povsem lastnim namizjem. Če bi to osebo dejansko poznal, bi vprašal ja, tak pa se obračam na vas.

Opkow ::

Mogoce je uporabljal applikacijo, ki se imenuje Synergy?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova anketa: ali uporabljate več monitorjev hkrati (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
679992 (7931) kuglvinkl
»

povezava projektorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
165084 (4882) ursula100075
»

Dva monitorja na eni kišti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19318750 (12266) Ursus
»

Katera grafična za TV?

Oddelek: Kaj kupiti
201769 (1501) mamut
»

Radeon 9000 PRO dual monitor

Oddelek: Strojna oprema
11845 (758) Mavrik

Več podobnih tem