» »

Gangnam Style najbolj gledan videoposnetek

1
2
3 4 5

Okapi ::

Tule je pa še članek o tem, kako se lahko živi od videov na jutubi.

http://www.nytimes.com/2012/07/01/magaz...

Dr_M ::

Veliko ljudi se sprasuje, koliko zasluzi, ce je njegov video na YT tako popularen, nihce pa ne vidi sirsega ozadja.

As the song's popularity continued to rise, it caused the share price of the song's music label YG Entertainment to gain as much as 50%. DI Corporation, whose executive Chairman Park Won-Ho is PSY's father, saw its share price increase by 568.8% within a few months of the song's release despite making a year-over-year loss

Ce je se tale situacija izkoristila, je priteklo kar nekaj denarja v njegov zep ze iz tega naslova.

dzinks63 ::

Ta video spot je narejen za azijski del populacije, le ti imajo drugačen okus, kot ostali, je pa še ena smola več, tam je največ potencionalnih odjemalcev, kateri se še naprej zelo povečuje. Tako ja takšen video glasbeni spot ubil 2 muhi na mah, uspeh mu ni mogel izostati, me prav zanima, če bo še kdo od priznanih svetovnih izvajalcev naredil kompleten glasbeni spot po okusu azijcev, saj imajo sedaj lep primer, kako to narediti.

antonija ::

AH dejte no, muzika je ena povprecna zalost od elektronskega stanca. Nek genericni dum-dum. Besedilo je sicer nad nivojem slovenske glasbe, se vedno pa ni presezek.

Videospot je pa zabaven za popizdit :D
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

garamond ::

jype je izjavil:

garamond> Hehe, ne vem, ampak zdi se mi da nisi opazil, kako satiričen je video.

Verjetno zgolj niste naredili domače naloge in pogledali ostalih reči.

Izdelek je dober samo v smislu da je tržno uspešen - vse ostalo je na tako nizkem nivoju, da se je tip zvečer ziher prijel za čelo in izjavil...

?? ?? ?? ? ???

No ja, če bi slo-tech dovolil hangul znake, bi se tudi kaj videlo.

Komad mi je bil všeč in sem pozneje (nahitro) pogledal besedilo, ki je razočaralo -- očitno ima le video te podtone. Kar se tiče nizkosti, se avtor vsekakor strinja s tabo:

"Human society is so hollow, and even while filming I felt pathetic. Each frame by frame was hollow."

Kar jasno kaže na meta sporočilo videa. Čeprav je umetnost narediti parodijo, ki je na prvi pogled zabavna, na drugi pa razkrije globlje stvari.

Dr_M ::

Komad mi je bil všeč in sem pozneje (nahitro) pogledal besedilo, ki je razočaralo


Dvomim, da je bil ta komad narejen z neko globino v mislih. In ravno take folk najhitreje pograbi.
Ce pogledas njegove ostale komad, so bolj resni, ampak niso pa tako zabavni, posledico tudi ne tako uspesni v globalnem smislu.

In koneckoncev, zaradi takih "nizkih" komadov Slo glasbeniki zivijo.

antonija ::

In koneckoncev, zaradi takih "nizkih" komadov Slo glasbeniki zivijo.
Samo da jih zdaj en "korejec s stirikotno glavo" povozi na celi crti. ;)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Loocas ::

vse ostalo je na tako nizkem nivoju, da se je tip zvečer ziher prijel za čelo in izjavil...
?? ?? ?? ? ???


sploh ni res.. veliko K-Pop videospotov je precej random.. podobnih temu.. ampak o K-popu ti itak nič ne veš

marS ::

ha, sem gledal kak mesec nazaj neko oddajo na RTVSLO Čez planke al Po domače nisem 100% katera ma v glavnem predstavljajo slovenijo in njene znamenitosti in pol je bla predstavljena ena vas tam...kje že?? prekmurje?? kjer so se odločili da predstavijo celotno vas v gangam style spotu...haha... če se komu da poiskat v arhivu RTV to slo verzijo...meni se ne da ;)

torej, definitivno, ta zadeva je globalna in ne samo azijska, prvič sem slišal za ta komad ko mi je sin, kake dva mesca nazaj, 8-letnik to pokazal na yutubu in se mu je zdela smešna, no zdaj jo imam že pol kufer....se vidi za katero populacijo je narjena....mi je pa žalostno :( namreč pred tem je bil sine navdušen nad AC/DC, no zdaj pa tole.....
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Twix ()

ttommy ::

Meni je pa čisto cool, pa še ves svet združuje...... In sem prebral besedilo- je morda slabše od one pesmi v kateri ena muco sprehaja po obali...... itd.?
Gamer

antonija ::

Kdo sprehaja muco po obali?


Tle je pa ena za digica. Old school perverzije, in to na LPju >:D
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

PrimozR ::

eazy je izjavil:

sem slišal da se to smatra za rap to je sramota proti starim reperjem (eazy-e,tupac,N.W.A...)

Po katerih standardih? o_O

eazy je izjavil:

kira vrsta muzike je to

k-pop

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Jeronimo ::

V resnici ne razumem, kako je tale pesem tako uspešna. Meni je prav zoprna. Radii pa se obnašajo kot da jo prav MORAJO zavrteti vsako uro enkrat. Groza.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Mipe ::

Meme pač.

globalna80 ::

Če bi monopolizirani mediji reklamirali vsaj eno desetino tega koliko reklamirajo poneumljajoče spote, bi bilo zelo dobro.

Tako pa ponavadi najbolj kakovostni pevci ostanejo zasenčeni ali pa celo nikoli ne slišimo za njih, saj jih MTV in ostali svetovni mediji ne želijo reklamirat pod nobenim pogojem, ker peščica elit ne želi maso ljudi, ki so razgledani in ki jih je težko manipulirati. Raje imajo poneumljene ljudi, ki jih lahko vodijo kot čredo ovc po svoji zamišljeni poti.

Zato toliko poneumljanja v medijih in reklamiranja oziroma propagande.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

Mipe ::

Tvoje izjave so poneumljajoče.

globalna80 ::

Morda, samo jaz nimam tolikšnega vpliva na ljudi, kot jih imajo mediji kot so MTV, ki ga gledajo najstniki skoraj po celem svetu in prevzemajo podn vsiljeno kulturo, starši pa v dost primerov delajo po cele dneve in nimajo časa izobraževat najstnike, no bo pa MTV namesto njih, aneda.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Furbo ::

Sodeč po raznih talent šovih, prepevanje itak ni nek blazno redek talent, še manj pa talent za kriviti ostale za lasten neuspeh.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Mipe ::

globalna80 je izjavil:

Morda, samo jaz nimam tolikšnega vpliva na ljudi, kot jih imajo mediji kot so MTV, ki ga gledajo najstniki skoraj po celem svetu in prevzemajo podn vsiljeno kulturo, starši pa v dost primerov delajo po cele dneve in nimajo časa izobraževat najstnike, no bo pa MTV namesto njih, aneda.

Temu pa ne morem oporekati.

jype ::

antonija> Videospot je pa zabaven za popizdit :D

Exactly! In je tudi povod izvirnim šalam:





garamond> Kar jasno kaže na meta sporočilo videa. Čeprav je umetnost narediti parodijo, ki je na prvi pogled zabavna, na drugi pa razkrije globlje stvari.

S tako meta-analizo se povsem strinjam in avtorja nimam za norca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

globalna80 ::

jype, me ne čudi, da so ti take zadeve všeč. ;) ne vidiš v poneumljanju nič narobe? Si sploh opazil, da je poneumljanje?

Zabavno? :) Saj tudi mora bit za doseg čim širše publike!
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

za posnetek sem slišal par dni nazaj, in nisem vedel da je že takšen hit. ampak sem si po par sekundnem ogledu vseeno sam pri sebi mislil: to bo še res kje hit...
in zgodilo se je!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

blackbfm ::

komad je fenomen..rezultati govorijo svoje

MatejMatej ::

Zdaj si bom nastavil Gangnam Style video za domačo stran: youtu.be/9bZkp7q19f0
Dejmo dosežt 1 miljardo!

Zgodovina sprememb…

dzinks63 ::

Zadeva je narejena za žurerske množice, katerih je mnogo več, kot neke vzvišene akademske inteligence, katera najraje posluša klasiko in hodi v opero.

globalna80 ::

Ja, in kaj se dela na žurih? Pije, znižuje zavedanje in zavest. In to je poneumljanje. Večina ljudi pa nasede. In to da jih toliko pogleda video ni nič čudnega, saj je povsod reklamiran, najbolj od vseh od samega začetka. To še ne pomeni da je dober.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Twix ()

Dr_M ::

Si sploh opazil, da je poneumljanje?


Ob vseh teh neumnih teorijah zarote, ki jih vlacis po forumu, nekako nisi v polozaju, da govoris kaj je in kaj ni poneumljanje. Najprej neumnosti v svojem podstresju pospravi.

globalna80 ::

In ti si sodnik, da mi boš to rekel? Bom že sam zase ugotovil, kaj je prav in kaj ni. Tudi jaz tebi ne govorim kaj naj ti pišeš.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Twix ()

Dr_M ::

globalna80 je izjavil:

In ti si sodnik, da mi boš to rekel? Bom že sam zase ugotovil, kaj je prav in kaj ni. Tudi jaz tebi ne govorim kaj naj ti pišeš.



Komot lahko zase ugotovis, kaj je prav in kaj ne, nihce ne bo jezen nate, ce gluposti obdrzis zase.

globalna80 ::

MatejMatej je izjavil:

Zdaj si bom nastavil Gangnam Style video za domačo stran: youtu.be/9bZkp7q19f0
Dejmo dosežt 1 miljardo!


To nič ne pomaga! Z vsakega računalnika se šteje samo 1 ogled tudi če pogledaš milijonkrat.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Twix ()

ttommy ::

globalna80 je izjavil:

Če bi monopolizirani mediji reklamirali vsaj eno desetino tega koliko reklamirajo poneumljajoče spote, bi bilo zelo dobro.

Tako pa ponavadi najbolj kakovostni pevci ostanejo zasenčeni ali pa celo nikoli ne slišimo za njih, saj jih MTV in ostali svetovni mediji ne želijo reklamirat pod nobenim pogojem, ker peščica elit ne želi maso ljudi, ki so razgledani in ki jih je težko manipulirati. Raje imajo poneumljene ljudi, ki jih lahko vodijo kot čredo ovc po svoji zamišljeni poti.

Zato toliko poneumljanja v medijih in reklamiranja oziroma propagande.


Ha ha- to s temi ovcami je pa res že tako neumno...... Sam sem od mladih let poslušal heavy metal in ga še sedaj. Pa mi je ta komad kljub vsemu všeč. Kakovosten pevec zasenčen? Kaj je zate kakovostna glasba? Meni je Gangnam style bolj normalen kot pa tisti komad ko en poje da mu lahko punca piha (blow- blow job)njegovo piščalko, al pa on ko poje da je njegovo srce radio, pa take fore. Ta komad je za množice, da se bodo malo sprostili in zaplesali ter pozabili na skrbi. Ti bi pa rad že tako zafrustriranemu narodu ponudil muziko katere besedilo je tako zakompleksano, da ga še avtor ne razume.... Get my point? Glasba je sprostitev, to in nič drugega.
Gamer

MatejMatej ::

globalna80 je izjavil:

MatejMatej je izjavil:

Zdaj si bom nastavil Gangnam Style video za domačo stran: youtu.be/9bZkp7q19f0
Dejmo dosežt 1 miljardo!


To nič ne pomaga! Z vsakega računalnika se šteje samo 1 ogled tudi če pogledaš milijonkrat.

Ja, amapak če vsak dan pogledam 1krat se bo že nabralo ;-)

Smurf ::

dzinks63 je izjavil:

Zadeva je narejena za žurerske množice, katerih je mnogo več, kot neke vzvišene akademske inteligence, katera najraje posluša klasiko in hodi v opero.

Eh, tudi akademska inteligenca ga ma rada :D

MIT parodija na 3:17 je tudi vlozek Noam Chomskya.

Kar povejte jim, da jih take stvari poneumljajo ja!

jype ::

globalna80> ne vidiš v poneumljanju nič narobe?

Seveda je narobe, saj v tem je ravno problem, da je tak podn, da večina sploh ne trza na to, da naj bi šlo za ironijo. Nekaj takega kot Jenna Marbles.

globalna80 ::

@matej, nabral se bo samo tvoj 1 ogled, tudi če boš gledal vsak dan.

@tomy

Heavy metal ima nizko frekvenco in lahko povzroča nizko zavedanje, agresivno energijo. Če ti je všeč še ne pomeni, da dobro vpliva na tvoje telo in zavest.

@smurf

Šolski sistem že tako ali tako poneumlja, tudi če imaš naziv Dr., to pomeni samo da si doktoriral iz tistega, kar so te učili.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Twix ()

Smurf ::

globalna80 je izjavil:


@smurf

Šolski sistem že tako ali tako poneumlja, tudi če imaš naziv Dr., to pomeni samo da si doktoriral iz tistega, kar so te učili.

I rest my case.

blackbfm ::

Zadeva je narejena za žurerske množice, katerih je mnogo več, kot neke vzvišene WANNABE akademske inteligence, katera najraje posluša klasiko in hodi v opero.


fixed

morbo ::

Twix ::

joj da se vam da prerekat z troli.. /ignore :P

Btw globalna nimaš pojma glede youtube counterja..

Pač vzhod prihaja vsepovsod :D sm škoda ker je kitajska pod cenzuro, ker bi mel zle gangnam njman eno miljardo pa pol ogledov :P

Sicer pa epic del 10ur :D:
The world is a dangerous place, not because of those who do evil,
but because of those who look on and do nothing. Apple has a patent on patent-
ing things they didn't invent. arka putana! :D hašek :D HVALA EDWARD SNOWDEN!

opeter ::

Katastrofa. Ampak dobro, vsakemu svoje. Na srečo imamo razne alternative.
Meni je trenutno najboljši "komad" (uh, kako sovražim to besedo) Skyfall od Adele Adkins.

Lepo bodite.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Dr_M ::

Adele - if you lack of talent just go retro. :)

PrimozR ::

globalna80 je izjavil:

Ja, in kaj se dela na žurih? Pije, znižuje zavedanje in zavest. In to je poneumljanje. Večina ljudi pa nasede. In to da jih toliko pogleda video ni nič čudnega, saj je povsod reklamiran, najbolj od vseh od samega začetka. To še ne pomeni da je dober.

Težka mladost?

globalna80 je izjavil:

MatejMatej je izjavil:

Zdaj si bom nastavil Gangnam Style video za domačo stran: youtu.be/9bZkp7q19f0
Dejmo dosežt 1 miljardo!


To nič ne pomaga! Z vsakega računalnika se šteje samo 1 ogled tudi če pogledaš milijonkrat.

Itak ja :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Cash ::

Men je pa Skyfall od Adele tko zanič, da raje poslušam 1 uro epic od Twixa, ki ga je prilepil. Ma res...zdej ga že 5 minut poslušam kot background :)

RejZoR ::

Jebeš Psy-ja, men je Hyuna všeč :)
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

flbroker ::

đizs krajst folk od vsega dela psihološke študije, komad gre v uho in zato ga folk posluša, 800mil ogledov pa ima zaradi globalizacije (FTW!!!), če je nekaj dobro priporočaš znancem -> logični zaključek, speljite se s pametovanjem ker gre za stvar okusa, o ukusih pa se ne razpravlja ker ne gre za absolutne vrednosti, FFS!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flbroker ()

smash ::

se strinjam, da so okusi različni, samo noben me ne bo prepričal v to, da ima toliko ogledov zaradi tega, ker je tako dobr....tu gre bolj za to, da ga je pozavgalo v vrtinec in je letel proti vrhu, s tem pridobival na razpoznavnosti, bil po vseh medijih, posledično pridobival nove in nove oglede, bolj zarad firbca kot zarad same glasbe...ko si pa enkrat vodilni, pa tudi že zaradi tega dobiš toliko in toliko več ogledov

tako da je vprašanje, koliko % ljudi od te številke si dejansko zavrti ta komad kartako v užitek....verjetno veliko manj kot je številka...jaz si ga ne zavrtim nikoli, sem si ga pa ogledal izključno zaradi te viralnosti, ker se mu je težko izogniti, ko pa je povsod

Rias Gremory ::

flbroker je izjavil:

đizs krajst folk od vsega dela psihološke študije, komad gre v uho in zato ga folk posluša, 800mil ogledov pa ima zaradi globalizacije (FTW!!!), če je nekaj dobro priporočaš znancem -> logični zaključek, speljite se s pametovanjem ker gre za stvar okusa, o ukusih pa se ne razpravlja ker ne gre za absolutne vrednosti, FFS!

This.
Folk se preveč obremenjuje zaradi enega komada, ki gre pač v uho večini.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

smash ::

Rias Gremory je izjavil:

flbroker je izjavil:

đizs krajst folk od vsega dela psihološke študije, komad gre v uho in zato ga folk posluša, 800mil ogledov pa ima zaradi globalizacije (FTW!!!), če je nekaj dobro priporočaš znancem -> logični zaključek, speljite se s pametovanjem ker gre za stvar okusa, o ukusih pa se ne razpravlja ker ne gre za absolutne vrednosti, FFS!

This.
Folk se preveč obremenjuje zaradi enega komada, ki gre pač v uho večini.


v bistvu ne verjamem da gre v uho večini....večina si ga je pogledala, ker je viralen oz je bil povsod, zavrtela pa si ga tvoja večina ni več nikoli, verjetno samo manjšina

Dr_M ::

v bistvu ne verjamem da gre v uho večini....večina si ga je pogledala, ker je viralen oz je bil povsod, zavrtela pa si ga tvoja večina ni več nikoli, verjetno samo manjšina


Vsekakor nimas blage veze o cem govoris.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Rias Gremory ::

smash je izjavil:

Rias Gremory je izjavil:

flbroker je izjavil:

đizs krajst folk od vsega dela psihološke študije, komad gre v uho in zato ga folk posluša, 800mil ogledov pa ima zaradi globalizacije (FTW!!!), če je nekaj dobro priporočaš znancem -> logični zaključek, speljite se s pametovanjem ker gre za stvar okusa, o ukusih pa se ne razpravlja ker ne gre za absolutne vrednosti, FFS!

This.
Folk se preveč obremenjuje zaradi enega komada, ki gre pač v uho večini.


v bistvu ne verjamem da gre v uho večini....večina si ga je pogledala, ker je viralen oz je bil povsod, zavrtela pa si ga tvoja večina ni več nikoli, verjetno samo manjšina

Ja, ker je folk radoveden ga je poslušal in tudi če jim ni šel v uho, pa kaj? Ja mediji naredijo svoje ampak, naj vsakdo posluša kar hoče, če se pa nekdo pusti posiljevati z mainstream musko, ki mu ni všeč je pa to njegov problem. Okej če greste v kakšen lokal razumem, ko lahko slišiš isti komad v pol ure ampak saj niste vsak dan v lokalu.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skladba ki vam naježi kožo... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Sedem umetnosti
463103733 (17630) pi pawr
»

Gangnam Style najbolj gledan videoposnetek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
23835198 (24067) Loocas
»

Novi varni pristan, tretjič: Youtube Content ID

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
2914168 (11500) jype
»

Universalove čeri v varnem pristanu

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
149625 (7782) BaToCarx
»

Najbolj gledani YouTube posnetki leta

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
299140 (6463) Jst

Več podobnih tem