» »

Je MS izdal nov OS?

Je MS izdal nov OS?

hazardous ::

Ali je res Microsoft izdelal now OS.
people are shity so I newer go to the city
  • spremenil: Tomi ()

BlackHole ::

Microsoft z vsakim popravkom izdela nov OS. >:D

andrej ::

odvisno kaj za tebe je nov os. Najnovsi izdani je trenutno Windows XP. Zelo blizu konca je strezniska verzija Windows 2003 Server, mnogo mnogo dlje je Longhorn, se dlje je Blackcomb.

gumby ::

še dlje pa je uporaben OS >:D

P_Nut ::

t.g : hahaha.:D True!!!

andrej longhorn je napovedan za 2006, ne? za blackcomb pa še nisem slišou. dej povej mal več.

matsonic : za taka vprašanja pejt najprej pogledat na microsoft.com, pol pa mor na forumu. :))

andrej ::

P_Nut: Longhorn uradno se nima finalnega datuma, vendar vecinoma pravijo 2004-2005.

Blackcomb pride se kaksni dve leti za njim, bi pa blo brez veze kaj govorit o njem, ker se se niti 100% ne ve kaj vse bo v Longhornu.

Longhorno bo po tem kar so mi povedali softiji zelo zanimiv;)

freejack ::

Uff, uff, že pred neki časa sn čekiral en trailer od Longhorn-a, pa sn kr navdušen... :D

ABX ::

LOL trailer OS. :))))))))))))))))))))
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

andrej ::

freejack: to kar si vido po verjetnosti sploh ni bil nobel originale trailer ampak kaksna demonstracija kaksne tehnologije...

Bug ::

Jaz sem pac pac potegnil z eMule-a to: Microsoft Longhorn-Alpha Build 3683.iso.
Nisem se nasnemal na CD, saj ne vem ce je to to.
Kaj vi mislite? Mislim, da so to ti Winsi...

andrej ::

ce je pravo, potem je to jako borno in sploc prav nebos mogo delat... nic pametnega ni za videt...

monster-x ::

mogoče mislš win xp media center edition...jst jih že mam0:) sam še nism naložu

Gh0st ::

Ma kašni Windowsi, to še desetletja ne bo spodoben OS.
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

freejack ::

andrej: bil je od 30 sec do 1 minuten video, kjer so mal demonstrirali par novih fint z folderji, za istočasno odpiranje, odprtost večih in simultano delo z njimi, prekrivanje, neki mal menuja, itd.
Da bi bil kak fake že dvomim, ker je zadeva zgledla predobr za kako predelavo XPjev. Sploh pa, alpha blending je bil carski pri tej demonstraciji (pri delu z folderji, itd.). (tega pa XPji mislim, da tut nimajo, mimogrede, mogoče se pa motim, za Win2k sn zihr da so meli to tehnologijo, kk majo, če sploh, pa XPji to implementirano, pa nimam pojma)

Bug ::

Ne, ne to so windowsi: Microsoft Longhorn Alpha Build #3683,
saj sem zapekel iso image na CD in me vprasa ce zelim instalirati.

Bug ::

Slika, pojdite na: ftp://193.77.148.18/

freejack ::

Hmm, alpha build xy...
A gremo ugibat, kaj bo prej?
Namestiš:
* a.) v roku 5 minut najdeš 1000 bugov
* b.) v roku 5 minut se ti sesuje cel comp.
* c.) spljoh ne prideš do "welcome" screena

:D

Bug ::

No, ne vem, saj so tako verzijo baje ze namestili (bilo je v Slo-tech novicah) in je OS deloval brez napak.

andrej ::

deloval brez napak?8-O ne me basat.

Ti leaki so v bistvu Windows XP z manjsimi spremembami. Prave novosti sele pridejo...

Trenutno nima pomena laufat Longhorna za uporabnike, razen seveda bragging pravic.

Tisti, ki vej(m)o kaj in kako se gre ponavadi preskocimo braganje:D

Bug ::

Pa sej jaz niti ne mislim instalirat teh winsow na "normalen" nacin - pac pa preko WMware-ja.
Sem samo radoveden in niti ne pomisljam, da bi presaltal na ta OS!
Te teme pa nisemjaz odprl - samo sem pisal o tistem s cemer sem delal.... Saj lahko povemo kar mislimo, ali pac?

andrej ::

seveda lahko poves.

v vmware pa kolko ce me spomin ne vara se prvi alpha buildi niso dali instalirat. ne spomnim se dobro v cem je bil problem in ce sem ga takrat reso. drugace pa je vsekakor vmware super zadeva...

Bug ::

Bom probal, pa bom porocal.....

Brez zamere za tisto prej!

tejo ::

Tale longhorn od winbeta je tko. Dela ok, mal počas sicer, zaenkrat ni nič posebi novga, k se os nalaga pa piše na zaslonu Windows Freestyle, tolk da...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

Bug ::

A, mas ga gor?

tejo ::

En večer sem ga mel gor, isti je k xp, sam my computer je mal pošmekan, vrstica na desni strani namizja je dodana, pol nek program k sam error butne zmeri, nova ozadja za namizje, nov zaslon pri zagonu...

Bug ::

Torej nic novega samo sminka.......!
Bom kar ostal na Win 2000!

tejo ::

Ja, zato jest ostajam na 2000 in XP :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

Bug ::

Ko bo izsel SP2 za Win XP potem bom premislil o prehodu....:)

andrej ::

tejo: ce pise Freestyle potem dvomim da je pravi Longhorn ;) Freestyle je en drug izdelek ::)

Bug: V longhornu bo veliko novosti. trenutne verzije sploh niso to kar bi pricakoval...

tejo ::

Samo povedal sem kar sem vidu v tisti verziji od winbeta. Oni jo predstavljajo kot alpha longhorn...V glavnem verzija samega sistema je Windows NT 5.2 ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

dux ::


Bug tvoj ftp nslov ne dela (vsaj meni ne) :|


Upanje je v nasih odlocitvah

Bug ::

Poskusi sedaj - mel sem se enih par problemov, ki so sedaj reseni...:8)

dux ::

Bug : Hvala, zdaj dela :D
Upanje je v nasih odlocitvah

Bug ::

dux: je to tvoja IP st: xxx.xxx.xx.149 (da te prevec ne izdam)?
Zdaj pa me zanima, kako lahko vleces pac tisto datoteko ki jo vleces 5x - isto datoteko, vsaj meni tako pise.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Longhorn Beta 1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
658660 (6142) andrej
»

Microsoft v akciji (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
506455 (5075) 64202
»

Kaj menite o windows longhornih

Oddelek: Operacijski sistemi
261508 (979) CaqKa
»

Windows Longhorn

Oddelek: Operacijski sistemi
151230 (825) roland
»

Windows Blackbomb

Oddelek: Programska oprema
111241 (1092) lukaf101

Več podobnih tem