» »

Se kdo javi za nacrt?

Se kdo javi za nacrt?

HroSCeK ::

Verjetno si bo kdo zdle mislu da pretiravam :) Jst bi naredu peek meter za musko na stranici od PCja :D Jup, vem, nora ideja.. A bi se kdo javu pa mi nacrt narisal, ker jst ga neznam.. :\ :8)

Blo bi 10 diodic na en kanal.. Bla bi pa 2 kanala.. Torej, levi in desni. 4 bi ble zelene, 3 rumene in 3 rdece :)

Prosm Prosm..
  • premaknil: exe ()

Blisk ::

To lahk kupiš v conradu že nareto, ali pa v kit kompletu, prklopiš pa direkt na izhod SB.

HroSCeK ::

Rad bi si sam naredu to.. Neki da sm lohk ponosen na to.. :)

totimato ::

Na tej strani: http://www.national.com/pf/LM/LM3915.ht...

imaš zadevo, to je dokument (ki ima tudi načrte)
http://www.national.com/ds/LM/LM3915.pdf

Čip, ki je VU meter

lp

totimato

BoGo ::

se ena povezava za VU meter: http://www.elektro-n.com/vu.php

SkIDiver ::

Svašta:D

HroSCeK ::

Jap Sk|Diver, eni mamo nore ideje. :D Noces vedt kaj bom s kisto naredu.. Te bom enkrat k men na kufe povabu :)

BoGo ::

Hroscek, koliko berem tvoje poste, bos sestavil eno dobro ohisje. Obvezno objavi slike, ko bo gotovo. Imava pa podobne interese, samo je meni vse zastalo zaradi nesrece...

HroSCeK ::

Brez skrbi da bom! Mam pa namen neki fuul hudga nardit.. Sam jst pa estetika sva bl skregana.. Mislm nikol mi ne rata cist barve troft skupi.. Nucam enga k bi znou kej pomagat glede tega.. Drugac pa nevem kaj nej recem.. Hvala? :)

Slike pa obvezno bodo!

Spajky ::

He he, ne boš prvi.. :-) , jest mam sicer mono custom verzijo staro 20 let.. TU ! .:P
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

HroSCeK ::

Super, neki tacga nucam.. Sam nevem kje nej dobim nacrt za stereo varianto.. Gledau sm ze dost stvari sam nevem no.. Sj pomoje da mi bo en frend zrihtau sam bomo se vidl an..

totimato ::

2x mono = stereo
vsak od ponujenih načrtov je uporaben, narediš dva,
vsakega vežeš na svoj kanal pa je.


lp

totimato

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: totimato ()

HroSCeK ::

Sm tko za info me zanima ce kdo kej ve kje bi dobu Kit komplet za vu meter. Tko da bi ga sam polotau skup pa bi blo.. Pa ne mi rect conrad k ga nima!

Cuoresportivo ::

a velja tudi čip LM3914N nametso LM3915N?

amper ::

Jest mam en načrt za VU meter z 100 ledicami ki riše elipse podobno kot windows mwdia player, Sam je še na papirju če te slučajno zanima mi sporoči pa ti ga pošljem. Vezje pa preizkušeno deluje. Jaz ga bom dal v računalnik sam da mal cajta nek staknem.

Lp
Delaj dobro in pusti vrabčkom čivkati !!!

Lio ::

tud mene močno zanima kaki KIT komplet, čeprov se skor bl nagibam k analognmu, sam sem mel že en problem z analognmu. Sem ga odšramfu z enga starga gramofona pa mi ni hotu delat. Mev je napajanje posebi in vhod posebi. Sem prklopu vhod na 3,5 klikna, pa ni hotl delat. A kdo ve kakšn izhod majo tisti pr conradu(z modro osvetlitvijo)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tezave z VU metrom

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
101743 (1408) kondezator
»

Spektralni analizator (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
1217756 (6105) gumby
»

VU meter

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
152218 (1822) a13misko
»

Vu led mod

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
262612 (2030) Azrael
»

Iščem elektronski elemen, mogoče diodo....?

Oddelek: Strojna oprema
261781 (1393) stromar

Več podobnih tem