» »

Play station 2 odkodiran prek spominska kartice/problem

Play station 2 odkodiran prek spominska kartice/problem

djforever ::

Lp, kupil sem ps2 slim za otroke, baje odklenjen prek spominske kartice ki je 8mb, in tole

Ps2
na spominski kartici imate 4 programe in sicer swap, esr, usb in media player in na priloženem cd-ju
3 programe: ps2_vfix, esrpatcher pro in usbextreme. Prosimo preberite vodič v celoti saj vsebuje
potrebne informacije za uporabo teh programov. Vaše igre posnamite samo na kvalitetne nosilce kot so
sony in verbatim. Vedno uporabljajte hitrost 4*. Ni pomembno kateri program uporabljate za peko, samo
da podpira peko slik (slike so običajno končnice iso, nrg, bin, img, mdf in v teh formatih jih
običajno snamemo z interneta) na nosilce (dvd, cd)
uporabljajte samo original sony opremo (joystick, memory card... ), ker je možno, da vam zaradi neoriginalne
opreme programi ne bodo delovali.


Ne gre mi nic od tega, ce dam patchad mi pise neki no udf file, ce dam na usb mi pise not installed game

A je kaki tu gor ki bi mi lahko vsaj malo pomagal?


Hvala!

Tr0n ::

Kupis originalen spil.

djforever ::

ce bi imel e bi si kupil trojkico in original spile, zdaj pa mam odkodirano ps2 za 50e pa mam samo malo težavo z igranjem igric

St235 ::

Kako je že tisto, nismo dovolj bogati, da bi kupovali poceni?

djforever ::

tepa nix,hvala za odgovor

hojnikb ::

probaj patchat z esr disk patcherjem.. potem bi mogl delat.. z usbextreme se pa ne jajcat, ker če ti laser dela, potem je brezveze (ker je kompatabilnost dost nizka + fmv ne delajo ok..)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

djforever ::

saj se ne jajcam vec s tem samo z esr patcherjem ma 2 igrici ki mi nocces specat moto gp pa grna turismo 4,a mas cas da bi si na zs pisala?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AM2 osnovna plošča - težava

Oddelek: Pomoč in nasveti
11663 (453) Duhec
»

popravilo napajalnika za namizni PC

Oddelek: Strojna oprema
192233 (1581) Ikspe
»

Temen zaslon pri zagonu računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
8821 (599) Samson
»

PS2 kot [DivXvid] predvajalnik in še več (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
20950825 (17342) kiFni
»

PS 2 Igre

Oddelek: Konzole
141374 (1072) St235

Več podobnih tem