» »

Preload

Preload

chrush ::

Pozdravljeni,

zanima me, kako bi lahko naredil preload win7 z vsemi aplikacijami, tako kot imajo narejeno recimo hofer, ali pa podobne trgovine, ko kupiš računalnik in imaš na eni particiji sistem, ki ga lahko poženeš (nek restore mode) v primeru, da se tvoj operacijski sistem zruši. Kako se to naredi in ali ima po možnosti microsoft kakšna orodja za to.

Lep pozdrav
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

VaeVictis ::

Tole poglej:

Comparison of disk cloning software

Načeloma pa postaviš sistem, installiraš aplikacije, nastaviš nastavitve in potem poženeš program za kloniranje diska.

Potem ti pa program naredi klon diska na DVD, HD oz. kamorkoli določiš in potem, ko gre vse k vragu s tem diskom obnoviš sistem...

chrush ::

Programi so mi znani, ampak zanima me, kako potem narediš, da brez dodatnih boot medijev narediš recovery iz particije. Kolikor poznam Norton Ghost, moraš potem zagnati ghost ali preko pxe, ali preko cd/dvd ali diskete in od tam potem izbereš svoj image in izbereš destinacijo.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

#000000 ::

Kaj pa kakšna Radix kartica, ker kot vem ima večina državnih inštitucij vgrajene ravno te kartice.

Spajky ::

Moraš napravit na disku recovery particijo (lahko skrito; ki požene Recovery OS, ki zna čitat image glavnega OS-ja na taki particiji ...) Lahko je npr. Linux ali freeDos aplikacija, ki dela brez dodatnih drajverjev. Bios pa ima opcijo zagona iz take tudi skrite particije npr.
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SSD vgrajen, kaj pa zdaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
10621285 (13994) MrStein
»

Norton Ghost 14.0

Oddelek: Programska oprema
131972 (1717) zk_eu
»

Boot s cd-ja -> zagon iso slike na usb disku?

Oddelek: Pomoč in nasveti
102504 (2478) desperados
»

kako naložit image sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
102446 (2446) McMallar
»

Norton Ghost

Oddelek: Programska oprema
373462 (2692) smirnof

Več podobnih tem