» »

iPad 4?!

iPad 4?!

1
2
»

blackbfm ::

To pomeni čisto na palec zgolj 150 albumov glasbe v MP3 ali zgolj nekaj deset filmov.


zgolj:) če to vse v enmu večeru preposlušaš in pregledaš, pol si pa res car

meni je pri teh mobilnih zadevah bolj važn da imam wifi na dosegu kot pa sama količina pomnilnika...3/4 stvari itak pogledaš na netu

Gandalfar ::

16GB je v resnici vec kot dovolj. Zelo malo iger rabi vec kot 1GB prostora pa se te ne gredo cez 2GB. Kar pomeni da imas lahko vedno vsaj 10 iger - realno pa ene 30 gor. Pac ko preigras zbrises kaksno vecjo in gres dalje.

amacar ::

V bistvu je že ogromno iger prek 1gb, mislim da že skoraj vse, ki so malo boljše (wild blood 1.5gb, modern combat 2gb, gta san andreas 1.5gb, fifa 1.3gb...)
Pač na iphonu hitro porabiš teh 16gb, sploh ker je efektivnih le nekaj čez 13gb. Če pa ne boš pretiraval, se pa da zdržati seveda tudi s 16gb.

Machete ::

blackbfm je izjavil:

To pomeni čisto na palec zgolj 150 albumov glasbe v MP3 ali zgolj nekaj deset filmov.


zgolj:) če to vse v enmu večeru preposlušaš in pregledaš, pol si pa res car

meni je pri teh mobilnih zadevah bolj važn da imam wifi na dosegu kot pa sama količina pomnilnika...3/4 stvari itak pogledaš na netu


že že, samo a se ti da nalagat sproti? greš na morje.. potovanje.. in pol imaš za drajsat par albumov. Ne hvala. Če si pa Radio1 generacija potem pa to verjetno ni problem :)

blackbfm ::

Pač si naložiš tist kar RES poslušaš..500 komadov solidne kvalitete pride 4gb, ostane še kar nekaj rezerve za druge stvari. Če to ni dovolj za na morje, potem nevem sploh kaj tam delaš in je bolš da geekaš doma:D

Ne pravim da je 16gb neka ogromna količina, vseeno pa se mi ne zdi tako mala da bi moral nekaj pretirano šparat pri nalaganju in imet stalno priklopljenega na komp. Sploh če gledaš na vsak evro pri nakupu.

555112445 ::

Ok, hvala vsem. Bom zdaj glede tega še malo razmisli. Morda pa še to: ali se dajo dobiti kje cenejši iPadi 4. Morda v Nemčiji, Avstriji, ali kdo pozna kakšno spletno trgovino?

Hvala vnaprej! :)

FlyingBee ::

bolha.com

shinko ::

Ravno včeraj so šle cene ipad 4 gor, ker treba spucat zalogo ipad 3...

555112445 ::

Kako pa imaste drugi, iPada, s koliko GB?

rawlit ::

555112445 je izjavil:

Kako pa imaste drugi, iPada, s koliko GB?


32gb, mi je vec kot dovolj. Nimam pa nobenih tezav s pregrevanjem.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iPad mini (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5110961 (8595) klinker
»

Applova prireditev na voljo v živo prek spleta

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
4010693 (9212) kpkp
»

iPad 2 ali Transformer (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6317287 (14179) Mavrik
»

Pregled napovedi za iPad 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
7621582 (15183) Icematxyz

Več podobnih tem