» »

Google/LG Nexus 4

Google/LG Nexus 4

««
7 / 41
»»

tomazic89 ::

Pa se ga da na mobitelu tudi kupiti ali imajo samo se 'za pokazati' in cakajo zaloge?

damjanll ::

V petek so rekli, da ga imajo spet na zalogi ja. Sicer pa, poklici pa vprasaj :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: damjanll ()

tomazic89 ::

ma cakam ta simobil, pa zadnje case ma folk precej sranja s storitvami, na dobavo telefonov se tudi caka prevec in me pocasi mineva in se nagibam k mobitelu. Moram se premisliti. Pri simobilu bi verjetno dobil telefon precej ceneje, glede na to da imam se 50e orto kesa =)

dejanslo ::

Bojda je vidljivost na soncu katastrofalno slaba. Sicer trenutno ni sonca, vendar kakšne so vaše izkušnje do sedaj? :)
There`s More Than One Way To Do It

Magic1 ::

tomazic89 je izjavil:

ma cakam ta simobil, pa zadnje case ma folk precej sranja s storitvami, na dobavo telefonov se tudi caka prevec in me pocasi mineva in se nagibam k mobitelu. Moram se premisliti. Pri simobilu bi verjetno dobil telefon precej ceneje, glede na to da imam se 50e orto kesa =)

Kupi ga v tujini in pejt na bob.
Magic

tomazic89 ::

Magic1 je izjavil:


Kupi ga v tujini in pejt na bob.

ta pa sploh nebi bila slaba. Sem tudi to opcijo ze imel v mislih.. Edino kar mi ni cool je to, da ni monete =/

FlyingBee ::

Simobil je bil zaradi preboja na trg včasih zelo radodaren, zdaj pa niso več tako

mobitel ima prej aparate in večjo izbiro, paket 2013 ni slab, samo aparate je potem boljše kupiti prek Bolhe, kjer jih prodajajo tisti, ki so prek NajNaj kupili in bodo v 24 mescih dali 200 do 300 eur nad ceno

Dr_M ::

Ena majhna informacija za vse, ki razmisljate o bobu.
Tam lahko vsak zaposlen, ki ima dostop do sistema (ciljam predvsem na tehnicno podporo) lahko vidi vase odhodne in dohodne smse, vsebino in stevilke. Seveda, tudi studentje.
Ce vas to ne moti, je bob cisto ok opcija. :))

denabiker ::

koja izjava, pomagam tudi na informatiki v firmi, pa lahko gledam izplačila vseh zaposlenih, ki so ful huda tajna:)))

Dr_M ::

Primerjas jabolka in hruske.

carota ::

damjanll ::

s1m0n ::

Ja, če pa se jih takoj pograbi :) V nemčiji pošiljke zginejo skoraj da v enem dnevu

floyd1 ::

Dr_M je izjavil:

Ena majhna informacija za vse, ki razmisljate o bobu.
Tam lahko vsak zaposlen, ki ima dostop do sistema (ciljam predvsem na tehnicno podporo) lahko vidi vase odhodne in dohodne smse, vsebino in stevilke. Seveda, tudi studentje.
Ce vas to ne moti, je bob cisto ok opcija. :))

Tako SMS kot e-mail še vedno smatram kot "starodobno :D" razglednico iz morja - saj včasih napišem kako bedarijo, a vseeno se v prav vsakem trenutku zavedam, da to lahko nekdo bere. Pri Mobitelu/Tušmobilu/Simobilu pa ni tako?

Dr_M ::

Pri Mobitelu/Tušmobilu/Simobilu pa ni tako?


Pri mobitelu ni tako, v to ima vpogled le nekaj ljudi, ne pa vsak studentek.
Pri tusu in simobilu pa, kolikor so levi, verjetno imajo.

carota ::

damjanll je izjavil:

No ja to je rumor, odgovor od LG-ja je da ni res...

Tudi jaz upam, da ni res.

Gladi ::

Dr_M je izjavil:

Pri Mobitelu/Tušmobilu/Simobilu pa ni tako?


Pri mobitelu ni tako, v to ima vpogled le nekaj ljudi, ne pa vsak studentek.
Pri tusu in simobilu pa, kolikor so levi, verjetno imajo.

A si lahko še bolj neočiten pri 'čaščenju' svojega delodejalca ter pri blatenju konkurence?:))

Buddah ::

Kaj pol...ste overall zadovoljni s tem telefonom? Kolebam med nabavo Nexus 4 ali pa HTC One X+...nekak se ne znam opredelit a se mi splača odkartat tist višek denarja (za htc) za better battery life (sodeč po testih) in še par bonbončkov. Kakšen komentar?
P.S. : na YT sem gledal neke vide-e kjer se pritožujejo glede slabe občutljivosti ekrana. Ima kdo od vas podobne probleme? Pa ta zadeva z šumenjem med klici...se to dogaja vsem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buddah ()

klinker ::

Sam bom kot zgleda kar se eno serijo nexusa spustu. Malo prevec je teh rumorsov o tem in onem, da o samo 16GB (uporabnega 13GB) spomina niti ne komentiram. Bo mogu nexus s se malo zdrzat :)

6151 ::

Tudi jaz, ampak ne iz istega razloga. Bom pocakal na nexus5 ali pa kupil nexus4 če mi trenutni ideosX5 preneha delovati. Je pa še vedno kar soliden telefon na 1.8Ghz, čeprav baterija drži le en dan(nadomestna,org je zanič)
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Mavrik ::

Buddah je izjavil:

Kaj pol...ste overall zadovoljni s tem telefonom? Kolebam med nabavo Nexus 4 ali pa HTC One X+...nekak se ne znam opredelit a se mi splača odkartat tist višek denarja (za htc) za better battery life (sodeč po testih) in še par bonbončkov. Kakšen komentar?
P.S. : na YT sem gledal neke vide-e kjer se pritožujejo glede slabe občutljivosti ekrana. Ima kdo od vas podobne probleme? Pa ta zadeva z šumenjem med klici...se to dogaja vsem?


Predvsem odvisno a hočeš imeti naslednji Android na tem telefonu ali ne.
The truth is rarely pure and never simple.

FlyingBee ::

lahko pa pokačate na 5" FullHD telefone z 4 jedernimi A15 ... to bo mogoče tudi Nexus 5 imel ... LG sicer ni najboljš, ampak imajo kar fine zadeve

Marat ::

Buddah je izjavil:

Kaj pol...ste overall zadovoljni s tem telefonom? Kolebam med nabavo Nexus 4 ali pa HTC One X+...nekak se ne znam opredelit a se mi splača odkartat tist višek denarja (za htc) za better battery life (sodeč po testih) in še par bonbončkov. Kakšen komentar?
P.S. : na YT sem gledal neke vide-e kjer se pritožujejo glede slabe občutljivosti ekrana. Ima kdo od vas podobne probleme? Pa ta zadeva z šumenjem med klici...se to dogaja vsem?

Ne kupuj HTC, UI je totalno v k.

Kupi Nexusa če lahko (če ne dobiš nexus 4, pa galaxy Nexusa). Ali pa kakega Samsunga. Tudi Sony je ok, samo na nadgradnje pozabi. Glede nadgradenj se ti najbolj splača Nexus linija, ker je od Googla in najbolj podprta.

klinker ::

FlyingBee je izjavil:

lahko pa pokačate na 5" FullHD telefone z 4 jedernimi A15 ... to bo mogoče tudi Nexus 5 imel ... LG sicer ni najboljš, ampak imajo kar fine zadeve


5"?! Ze tej 4,7" so oversize ;((

FlyingBee ::

4,3" je že oversize, ampak ajde, če že velik telefon potem 1080p

ivanuscha ::

Kaj nabijate s temi oversize? Zaradi takih nabijanj sem mislil kako ogromen je S3, od kar sem ga pa sprobal pa vidim da ni prav nič prevelik. Super velikost zaslona in telefona. Ne rečem, mogoče za kakšne res majhne ženske roke ni, sicer je pa zakon. Ko pridejo letos 1080p 5" telefoni, bo super. Še bolj bodo potisnili zaslon do roba, tako da bo velikost telefona skoraj enaka, če ne celo manjša.

xerror ::

Ga imajo že kje na zalogi?

koci_ ::

Buddah je izjavil:

Kaj pol...ste overall zadovoljni s tem telefonom? Kolebam med nabavo Nexus 4 ali pa HTC One X+...nekak se ne znam opredelit a se mi splača odkartat tist višek denarja (za htc) za better battery life (sodeč po testih) in še par bonbončkov. Kakšen komentar?
P.S. : na YT sem gledal neke vide-e kjer se pritožujejo glede slabe občutljivosti ekrana. Ima kdo od vas podobne probleme? Pa ta zadeva z šumenjem med klici...se to dogaja vsem?


Jaz sem s svojim N4 zelo zadovoljen. Kot po izgledu, tako tudi z uporabnostjo. Pri prejšnjih telefonih sem bil navajen uporabljati sense in touchwiz, na kar sem se navadil in mislil da mi bo manjkalo... ampak stock google UI je v verziji 4.2 tako spiljen, da mi sede s prilagodljivostjo in hitrostjo, tako da ne pogrešam prav nobenega "bonbončka".

S slabo občutljivostjo ekrana nimam problemov, prav tako ne s šumenjem med klici (dolgimi ali kratkimi). Če bi imel kakšne težave, bi pa reklamiral. Saj zato pa so garancije. ;) Ampak s temi telefoni in na splošno aparati je tako, da če ga boš dovolj dolgo imel v rokah in ga gledal z vseh strani in boš dovolj pikolovski, boš 100% našel vsaj eno napako, če ne drugo, bo nekje nekaj zaškripalo. :)) Pač, masovna avtomatizirana proizvodnja.

koci_ ::

pa še za rumorse za nexus 5 http://phandroid.com/2013/01/14/lg-prod...

damjanll ::

xerror: pri mobitelu :)

koci_: kje pa si ga kupil?

koci_ ::

Pri Mobitelu. Nisem se mogel učakati druge poti.

hojnikb ::

Marat je izjavil:

Buddah je izjavil:

Kaj pol...ste overall zadovoljni s tem telefonom? Kolebam med nabavo Nexus 4 ali pa HTC One X+...nekak se ne znam opredelit a se mi splača odkartat tist višek denarja (za htc) za better battery life (sodeč po testih) in še par bonbončkov. Kakšen komentar?
P.S. : na YT sem gledal neke vide-e kjer se pritožujejo glede slabe občutljivosti ekrana. Ima kdo od vas podobne probleme? Pa ta zadeva z šumenjem med klici...se to dogaja vsem?

Ne kupuj HTC, UI je totalno v k.

Kupi Nexusa če lahko (če ne dobiš nexus 4, pa galaxy Nexusa). Ali pa kakega Samsunga. Tudi Sony je ok, samo na nadgradnje pozabi. Glede nadgradenj se ti najbolj splača Nexus linija, ker je od Googla in najbolj podprta.

stvar osebne preference, če mene vprašaš. Men je Sense čist kul in ga ne menjam nikol za kej druga (še najmanj za stock android). Sicer uporabljam Sense 2.1 (na classic desire), tak da za novejše verzije ne morn govrit..Sn pa tut meu AOSP rome in so letel dol iz telefona po parih dneh..
Je pa res da če ti ne paše Sense UI, če vedno lahko flašaš telefon na AOSP rom in maš lepo stock android videz.. Zato se mi zdi neumn eleminirat enga proizvajalca samo zaradi UIja ki laufa gorr..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

xerror ::

damjanll je izjavil:

xerror: pri mobitelu :)

koci_: kje pa si ga kupil?



Samo tam? Ker v prosti prodajo imajo kar precejšno ceno, sploh v primerjavi z avstrijci in nemci :/

lekses ::

FlyingBee je izjavil:

Simobil je bil zaradi preboja na trg včasih zelo radodaren, zdaj pa niso več tako

mobitel ima prej aparate in večjo izbiro, paket 2013 ni slab, samo aparate je potem boljše kupiti prek Bolhe, kjer jih prodajajo tisti, ki so prek NajNaj kupili in bodo v 24 mescih dali 200 do 300 eur nad ceno



Sem na simobilu, zato nisem nek fanboy mobitela, vendar pa je tale zapis nesramno zavajajoč. Z NajNaj opcijo v večini primerov plačaš enak znesek, kot če bi gsm plačal takoj ob prevzemu. Le pri določenih modelih nastane razlika (predvsem high-end), ki pa ni nikoli večja kot par 10 EUR. Še sam razmišljam, da bi prestopil nazaj na mobitel, ker je takole brezobrestno/nizkoobrestno kreditiranje res vabljivo.

Ne razumem, zakaj je treba tko grdo zavajat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lekses ()

FlyingBee ::

ja pretiraval sem pa nisem vsega razčlenil, tako da - primer spodaj:

Galaxy Note II na Mobitelu:
- redna cena 659
- e-trgovina 626
- najnaj 23 x 24 = 552
- na Bolhi (novi zapakirani) 420 - 450 EUR

torej, če rabiš paket recimo 2013 ni slab, potem daš še 552 EUR v 2 letih in s tem 100 EUR več kot, če bi na Bolhi, potem če ga kupiš takoj na Mobitelu brez najnaj je 200 EUR dražji

Malo starejši One x:

- redna cena 643
- e-trgovina 578
- najnaj 23 x 24 = 552
- na Bolhi (novi zapakirani) 350 EUR

v 2 letih daš 552, torej 200 EUR več kot na Bolhi, če pa prek Mobitela brez vezave pa dobrih 200 EUR več prek e-trgovine, drugače pa kar slabih 300 več, če po redni ceni

Zgodovina sprememb…

bajo ::

Sam ga nikoli ne bi kupil na Bolhi kljub najboljšim cenam.
Zakaj ?
Nikoli ne veš od koga ga kupiš...
Ali ta oseba poravnava redno obroke (Najnaj varianta,...) do Mobitela ali ostalih operaterjev.
Garancija...če ga kupiš pri operaterju, neseš tja, dobiš nadomestnega, tako pa sam urejaš in če nisi iz LJ je
zopet strošek..
Tako, da ziher varianta je operater in fajn, da ti omogačajo nakup tudi na obroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: bajo ()

lekses ::

Recimo tanova modela od Nokie, Lumia 820 in 920, sta na paketu 2013 vredna 360 oz. 504 EUR. Če vzameš opcijo NajNaj, plačaš pri prvem skupaj 361 EUR, pri drugem pa 505 EUR (seveda na 24 obrokov po 15 oz. 21 EUR).

Vir: www.mobitel.si

FlyingBee ::

ja, točno tako

lambda ::

bajo > Ali ta oseba poravnava redno obroke (Najnaj varianta,...) do Mobitela ali ostalih operaterjev.

Saj telefon ni več v lasti operaterja pri najnaj varjanti, ali pač?

FlyingBee ::

a je leasing, hahahah?

xerror ::

So Mobitelovi Nexusi, kupljeni z vezavo zaklenjeni ali odklenjeni?

Buddah ::

Vsi telefoni so že lep čas po defaultu odklenjeni. Je zakonsko tako urejeno.

xerror ::

Sem ga naročil na ditech.at :)

http://www.ditech.at/artikel/SML0014/Sm...

Imajo nekaj malega zaloge :)

floyd1 ::

lambda je izjavil:

bajo > Ali ta oseba poravnava redno obroke (Najnaj varianta,...) do Mobitela ali ostalih operaterjev.

Saj telefon ni več v lasti operaterja pri najnaj varjanti, ali pač?

Nikoli še nisem bral o nobeni varianti, da bi moral kdo vračati tako kupljen (2nd hand) telefon. In dvomim, da bi to zaobšlo vse te forume, ki jih dnevno prebiramo. Je pa (magari v dveh stavkih napisana) enostavna kupoprodajna pogodba, ki jo je nekdo tu že predlagal v takih primerih, sigurno dobrodošla. Nenazadnje ne stane nič, imaš pa vsaj nek podpisan pildek v roki.

damjanll ::

Kako se pa na ditech.at registriras in narocis, ce pa hocejo naslov v avstriji al svici?

xerror ::

Jaz sem pustil kar Avstrijo, so rekli da je ok, ker bom itak osebno prevzel v Villachu.

damjanll ::

Do Beljaka bi se tudi jaz lahko zapeljal, samo tam pa nimajo zaloge. Al posljejo iz skladisca v Beljak pa potem tam prevzames? Vidim da imajo zalogo na Dunaju, ampak do tam se pa ne mislim vozit.

xerror ::

Meni so rekli, da dobijo pošiljko še ta teden. Ob nakupu tudi označiš v kateri poslovalnici bi prevzel in verjetno potem pošljejo tja.

denabiker ::

Hmm v A je skoraj ista cena kot je kolega prinesel iz D za cca. 400 €.

A Mobitel ima pa ceno 408 z dvoletno vezavo? Ponavadi je imel precej dražje, se ne bi nič čudil če bi bila cena 499,99 z dvoletno vezavo.:(

xerror ::

Dobro, da sem pravi čas opazi in naročil, ker jim jih je že zmanjkalo :)
««
7 / 41
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Nexus 5 (strani: 1 2 3 451 52 53 54 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2674540712 (162743) zk_eu
»

Najmanj slab Android do 150€

Oddelek: Mobilne tehnologije
495525 (4250) Bellzmet
»

Je proizvodnja Nexus 5 res končana? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5022847 (19304) fast1slow
»

Nexus 5 je prispel (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6529743 (22711) Assass1n

Več podobnih tem