» »

Menjava kovancev z bankovci

Menjava kovancev z bankovci

chrush ::

Pozdravljeni,

zanima me, če se da kje zamenjati kovance 1,2,5,10,20 centov v bankovce v vrednosti cca. 50€ brez da bi za to računali provizijo. Želel bi zamenjati in ne zapraviti.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

judez ::

Mislim da ti brez provizije zamenjajo samo na Banki Slovenije v centru Ljubljane.

black ice ::

judez je izjavil:

Mislim da ti brez provizije zamenjajo samo na Banki Slovenije v centru Ljubljane.

Kaj pa avtomati za preštevanje kovancev v večjih poslovalnicah NLB? Tudi tam poberejo provizijo?

šernk ::

Na črpalki so meni z veseljem zamenjali za cca 15€ drobiža...drobiž je bil pa po 1,2,5,10 in 20 centov, tako da je bilo kar precej kovancev.

trgovinam kovanci manjkajo in ponavadi jih z veseljem zamenjajo (večje črpalke, če ne kar vse pa imajo še strojček za štetje drobiža)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Brias ::

par nlbjev ima aparat za stetje kovancev ( ne mislim na tolimat ) ki ti presteje denar, naprinta listek in z tem listkom gres na blagajno kjer lahko dvignes to vsoto brez provizij ...

kovance ki so nestandardni ti ne vzame .... ( razni jubilejni ali tisti vredni vec kot 2 eur ... )

nlb moste vem da so ta aparat imeli se 2 leti nazaj, ce ga imajo se, poklici ...

(01) 524 13 54
http://www.nlb.si/poslovalnica?doc=3187...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brias ()

GregiB ::

Brias je izjavil:

par nlbjev ima aparat za stetje kovancev ( ne mislim na tolimat ) ki ti presteje denar, naprinta listek in z tem listkom gres na blagajno kjer lahko dvignes to vsoto brez provizij ...

Res? Banka Celje in ABanka jemljeta provizijo, neglede na to, da aparat prešteje kovance... Imam že polnega pujska težkega par kil... bom verjetno šel z njim v kakšen nakupovalni center na hitro blagajno in vsul vse skupaj v aparat...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

joze28 ::

Posortiraj jih ter pokliči na večjo pošto, če ti jih zamenjajo, meni so jih z veseljem.

Redorange ::

Na Pošti tud ne zaračunavajo provizije glede tega.

hotig ::

Na NLB ne vzamejo provizije do 30 evrov. Tako so meni na banki rekli, drugač je pa 2e provizije. To naj bi veljalo v obe smeri: kovance v papir; papir v kovance! Jst sm menju 20e bankovec v kovance in sem se pozanimu, blo je pa pred ene 2 tednoma.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjava gotovine

Oddelek: Loža
246187 (4468) 111111111111
»

Kje bi dobil/razmenjal 50€ bankovec za kovance po 1 ali 2 centa (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5212846 (10662) damirez
»

Kje zamenjati cekine v bankovce ?

Oddelek: Loža
4217993 (16052) stb
»

Drobiž

Oddelek: Loža
479916 (7781) Furbo
»

5 Kg drobiža kam z njim?

Oddelek: Loža
213528 (2869) Cr00k

Več podobnih tem