» »

zaklenjen iphone 3g

zaklenjen iphone 3g

T-Mac ::

pozdravljeni

mogoce kdo ve kako bi odklenil iphone 3g se mi je varnostno zaklenil za 12 let :) kode na vem... kaka ideja?

hvala in lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovnica

Oddelek: Šola
174440 (3517) McHusch
»

Delo programerja

Oddelek: Loža
137168 (6333) Jure14
»

Delo pismonoše

Oddelek: Pomoč in nasveti
309741 (7980) mojster_joni
»

Postati elektronik

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
74454 (4101) negotiator
»

igra : Vaše življenje z naslovi pesmi

Oddelek: Loža
273538 (2879) reptilia

Več podobnih tem