» »

Obraba telefona...?

Obraba telefona...?

addy93 ::

Pred kakšnim letom sem kupil Samsung galaxy Note... Že po nekaj dneh sem opazil da ob priklapljanju polnilca ali slušalk opraskaš okvir telefona (metal). Sprva to ni bilo moteče, vendar zdaj zgleda prav grdo, saj okoli portov sploh ni več te kovine... Ali je to moja krivda??? Ali je to napaka v dizajnu...

http://store.theandroidupdates.com/usb-...

Po moje je napaka v dizajnu, saj ima telefon priložen tak polnilec (glej slike z linka) in tam sta taka dva "zobka", ki vsakič znova opraskajo telefon oziroma okvir telefona.



Enaka stvar se dogaja z slušalkami, zgornji rob jacka vsakič udari od okvir in "odkruši" nekaj barve z okvirja.

Mal je nerodno, ko na sestanku potegnem ven poslovni telefon, da si zabeležim par stvari... on pa cel popraskan. Slab vtis pa to... Naj se sliši še kako bedasto, vendar tako je.

Je to, povsem normalna obraba telefona... al je to napaka v dizajnu in lahko zahtevam zamenjavo tega dela???

Hvala za pomoč

francek1 ::

Da bi s tem delal slab vtis? To je kvečjemu dokaz, da imaš dosti dela...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

;-) ::

Mal je nerodno, ko na sestanku potegnem ven poslovni telefon, da si zabeležim par stvari... on pa cel popraskan. Slab vtis pa to... Naj se sliši še kako bedasto, vendar tako je.


Ne bluzi, v mojem delu dnevno kažem fotografije in razne stvari strankam na mojem telefonu in niti malo ne narediš slabega vtisa z malo zdelanim telefonom-to nima vpliva na delo.

harvey ::

in niti malo ne narediš slabega vtisa z malo zdelanim telefonom-to nima vpliva na delo.

;-) morda v tvojem primeru ne, ne ves pa s kaksnimi strankami ima addy93 opravka. Nikoli ne ves kaj nakatere lahko (z)moti :D
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Dr_M ::

Navadi se, Samsunga imas. :))

addy93 ::

Bi kdo povedal kaj na tisto, kar me resnično moti... al pač ne???

M-XXXX ::

Tole definitivno ni normalno, kar dosti uporabljam slušalke in seveda polnilc (priklapljanje na računalnik).... in se popolnoma nič ne pozna...

;-) ::

harvey je izjavil:

in niti malo ne narediš slabega vtisa z malo zdelanim telefonom-to nima vpliva na delo.

;-) morda v tvojem primeru ne, ne ves pa s kaksnimi strankami ima addy93 opravka. Nikoli ne ves kaj nakatere lahko (z)moti :D


Vtis naredi oseba ne telefon :)

francek1 ::

;-) je izjavil:

harvey je izjavil:

in niti malo ne narediš slabega vtisa z malo zdelanim telefonom-to nima vpliva na delo.

;-) morda v tvojem primeru ne, ne ves pa s kaksnimi strankami ima addy93 opravka. Nikoli ne ves kaj nakatere lahko (z)moti :D


Vtis naredi oseba ne telefon :)

Si mi z jezika vzel.Če delaš z ljudmi, ki jih moti obrabljenost telefona, se mi res smiliš. Mojim nemškim partnerjem je važno le, koliko posla skupaj naredimo, pa če bi se sporazumevali kot Indijanci, bi jim bilo vseeno.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

RockyS ::

Je tvojim nemškim partnerjem tudi vseeno s katerim avtom se pripelješ?

;-) ::

Naši iz ZDA forsirajo avte nižjega ranga :)

solatko ::

RockyS - Odvisno od tega ali so tvoji poslovni partnerji normalni poslovneži ali pa so to partnerji iz lestvice najbogatejših.
Pri slednjih, brez avta za 150k€, ne boš delal poslov. Obvezen je tudi 14 dni star Armanni in letošnji ROLEX za nekaj 10k€.
Če nimaš v glavi, je potrebno vlagati v image.
Delo krepa človeka

BladE_ ::

No dajmo se držat teme, zakaj je treba toliko govora o stvari, ki OPja sploh ne zanima, če mu ne morete pomagati ne pišite ali pa se držite teme!

Kar se tiče prask... mislim, da je "luknja" za polnilec dovolj velika, da gre polnilec noter ampak je potrebno malce pazljivosti, da ne zadaneš vsakega roba in popraskaš ohišja, ko zadevo "porivaš" noter... moje mnenje, tvoja krivda...
Akcija - Reakcija

sirotka ::

Moj nima nobene praske še, pa ga filam z ene tremi različnimi kabli... Očitno si dobil zj* nekaj, ker na mojem kablu in slušalkah se jezička lepo skrijeta v polnilec, ko ga vtikaš v micro usb.

addy93 ::

Jaz imam belega Note-a in sedaj sem opazil, da se je tudi S pen začel lupiti, in sicer na robu...

*.*

Roadkill ::

Slikaj in prilepi, ker zaenrkat ne vemo, ali si najbolj pedanten uporabnik na forumu, ali imaš dejansko razpadajoč telefon za katerega bi ti morali uveljaviti garancijo....
Ü

;-) ::

Jaz imam slabo leto dni starega nota-črne barve, pa nima niti ene same sledi uporabe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lažni Android antivirusnik prodan v več deset tisoč izvodih

Oddelek: Novice / Android
4420857 (17333) VaeVictis
»

IzAnglije.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5715648 (9467) Zoro3
»

Uvoz avtomobila iz Združenih Arabskih Emiratov

Oddelek: Loža
199181 (8339) šernk
»

Android 2.0 je tu

Oddelek: Novice / Android
234469 (3183) borchi
»

puncin rojstni dan

Oddelek: Loža
345981 (5360) Gh0st

Več podobnih tem