» »

Kaj mislite?

Kaj mislite?

hanspizdn ::

Link

Moja seminarska naloga! Kaj bi se lahko popravil, dodal... vsi komentarji dobrodošli

Dirkac ::

Boljše vprašanje je, česa ni treba popravit. Kar se designa tiče je stran čist preč. Na desni maš logote od firm, ki so zelo slabo obdelani. To sicer ni največji problem. Spletna stran ni ločena na dele, se pravi naslov, levi meni, osrednji meni in desni meni.

Že kar nekaj časa se TimesNewRoman pisava ne uporablja za spletne strani. Poizkusi z Verdano. Sam gledam tvojo stran na 1280x1024 in se vidi dobro. Si mogoče pogledal, kako zgleda stran, če okno zmanjšaš (recimo 800x600)? Pokažejo se scrollerji od frame-ov. A je to že končni izdelek? Kje so košarica, osebni podatki,... Če bo vse skupaj naredil s PHP uporabi includane menije in ostalo vsebino, pa znebi se frame-ov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dirkac ()

Loki ::

ne kradi contenta od drugih (v tem primeru od Windows XP)!
ce ne drugega, izpade deja-vu.

Tody ::

Ja nujno moreš popravit znake firm (za samsunga nujno).uporabi to za izdelavo spletne strani za menije pa sploh zbriši da se dajo povečat zmanjšat ker nimaš velikh menijov in te samo zmedejo. Tako raja naredi kako animacijoa z SWISHOM oz FLASHOm za menije.
ODzadju mogoče nebi škodil kak vzorec.
datumi so čist v k... ampak to itak že veš :D

Old-Death ::

Na grmado z frejmi :)

Matek ::

Obwezno frejme dol, pa VSO grafiko popravi, meni na 1024x768 zgleda grozno, polno sliderjev pa tiste logote (od proizvajalcev in onega Mazohisti&Sadisti>:D) ful strechne, al pa so že v ogirinalu tak slabi, ne vem. Sicer pa ne rabiš met na celi strani logotov, naredi eno podstran in daj tja vsa podjetja, katerih izdelki se prodajajo.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

hanspizdn ::

Thanx za komentarje!
sicer pa se bom naslednjič lotil izdelave s tabelami...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri designu - HTML/PHP/CSS

Oddelek: Izdelava spletišč
81319 (1319) Atos
»

Lajka.si

Oddelek: Izdelava spletišč
291582 (900) BIG_Yack
»

IE odpira strani v novih oknih

Oddelek: Izdelava spletišč
151516 (1483) Zzzzzzz
»

css vs frames

Oddelek: Izdelava spletišč
231766 (1461) b0B3k
»

Cenik izdelave spletnih strani (KLIK)

Oddelek: Izdelava spletišč
252085 (1445) kivi113

Več podobnih tem