» »

bootmgr is missing

bootmgr is missing

denis000 ::

imam eno vprašanje, napako vem kako odpraviti, ampak če mi zna kdo povedati v čem je problem, ko pridem do koraka ko moram označiti kateri operacijski sistem uporabljam, ko grem pod repair system, zadeva nekako zmrzne, samo vrti se tisti krogec, pač ko se zadeva nalaga, ampak se mi nikam ne premakne.. ali kdo ve v čem je problem, in kaj narediti..??

ali pa če je slucajno se kaksen drugacen nacin kako odpraviti, to napako bootmgr is missing?

hvala za odg

ThomasSGS ::

Si kaj brisal iz diska pred kratkim?
Ker mislim da manjka ena dadoteka v disku da požene operacijski sistem !

Xserces ::

Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

ThomasSGS ::

denis000 je izjavil:

imam eno vprašanje, napako vem kako odpraviti, ampak če mi zna kdo povedati v čem je problem, ko pridem do koraka ko moram označiti kateri operacijski sistem uporabljam, ko grem pod repair system, zadeva nekako zmrzne, samo vrti se tisti krogec, pač ko se zadeva nalaga, ampak se mi nikam ne premakne.. ali kdo ve v čem je problem, in kaj narediti..??

ali pa če je slucajno se kaksen drugacen nacin kako odpraviti, to napako bootmgr is missing?

hvala za odg


Jaz sem imel podobne težave ker sem nekaj birsal na disku in mi je napisalo ko vžgem NTLDR is missing in sem lepo dal cd za windows xp bootal in je blo vredu

denis000 ::

Xserces je izjavil:

http://bit.ly/v0Gkyn


vse lepo in prav, sm že use pogledu, vse naredu do nevem katerega koraka, tistega ko moraš označiti svoj operacijski sistem da ti ga popravi, ampak ko se odpre tisto okno, zadeva dobesedno zmrzne, samo nalaga se in nikamor negre več, če veste kaj mislm.. ali je mogoce da je kaj crknilo v racunalniku, rami, disk.. a zakaj noce naprej it...

ThomasSGS ::

Mislim da nemore popravt in ti zmrzne !
Kateri operacijski sistem imaš ?

amigo_no1 ::

Krogec, ki se vrti -> os win vista/7/8.

Preveri disk (full scan):
Diagnostična orodja in reševanje podatkov s trdih diskov


Koliko je star pc ? Imaš kakšen lc napajalnik notri ?

Zgodovina sprememb…

TechBeats ::

vstavi windows 7 dvd in daj repair, naredi to 3x.
http://www.howtogeek.com/howto/windows-...

http://www.sevenforums.com/tutorials/68...

http://pcsupport.about.com/od/findbyerr...


oz v CMD vtipkaj

bootrec/rebuildBcd
bootrec/FixMbr
bootrec/FixBoot
AciD TriP

ThomasSGS ::

Evo to sem mu mislim povedati, to sem tudi jaz naredil ko mi je pa pisalo NTLDR is missing

NeMeTko ::

Tista zadeva z bootrec pride ponavadi v poštev potem, ko 'repair' opcija že najde kje imaš nameščene Windows-e in nimaš resnih problemov z diskom.

Če sem prav razumel, pa denis000 sploh ne pride tako daleč. Torej mu ne preostane drugega, kot probati, kar mu je že Amigo_no1 svetoval (sej ima kar pametne nasvete) in upati, da nima kakšne hujše okvare na disku.

ThomasSGS ::

Ce mu ne bo uspelo lahko proba z cd bootat in mu mogoce bo delalo ampak bo bil na nuli z programi ce pa se to ne bo delalo potem pa je treba na servis it :)

TechBeats ::

Ja saj do tega CMD prideš v Repair meniju, se strinjam niso kaj preveč uporabni, če Repair ne zazna windows pariticje. :)

Sem imel podoben problem 2 dni nazaj, kolegici sem inštaliral Windows 7 na laptop in po updejtanih windowsih se je pojavil boot manager is missing press control+alt+delete

Zrihtal sem pa tako, da sem dal 3x repair, v windowsih - startup and recovery je pa kazalo Windows7(recovered).
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

NeMeTko ::

Saj včasih deluje tisti recept z bootrec, včasih pa je treba še kakšen bcdedit privleči na dan.

Ampak vse to deluje šele, ko se nam disk/particija 'oglasi'.

To je tako, kot če imamo pripravljeno vse za oživljanje, tudi tisti elektrošok za srce - a pacienta ni.
Najprej moraš dobiti pacienta (disk/particijo) v roke, da bi ga lahko oživljal.....

m0f0x ::

Imam podoben problem. Na moj komp sem priklopil disk od kolega in ga preko Disk Managerja formatiral in pobrisal vse particije. Mislim, da sem nekje vmes nekaj prebral da kao ne bo več bootable ampak se nise kaj preveč obremenjeval s tem ;((. Dam not Win 8 DVD in dobim error bootmgr is missing, dam not Win XP in dobim ne vem kakšne vse napake :O. Kako bi rešil problem? S kakim posebnim boot CDjem, da bi naložil Bootmgr?

einstein :P ::

denis000 je izjavil:

imam eno vprašanje, napako vem kako odpraviti, ampak če mi zna kdo povedati v čem je problem, ko pridem do koraka ko moram označiti kateri operacijski sistem uporabljam, ko grem pod repair system, zadeva nekako zmrzne, samo vrti se tisti krogec, pač ko se zadeva nalaga, ampak se mi nikam ne premakne.. ali kdo ve v čem je problem, in kaj narediti..??

ali pa če je slucajno se kaksen drugacen nacin kako odpraviti, to napako bootmgr is missing?

hvala za odg


si navijal cpu? tudi če nisi, daj vse settinge v biosu na default in moralo bi delovati, namreč meni se ta "bootmgr is missing" pojavi včasih pri navijanju cpu-ja in šele potem, ko resetiram bios spet deluje. lahko samo ccmos jumper uporabiš.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

m0f0x ::

Hm.. nič nisem navijal. Mogoče je kakšen prijatelj od prijateljevega brata štoral po biosu. Bom resetiral Bios, še prej pa bom probal s tem http://pcsupport.about.com/od/termss/p/...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

formatirati disk C

Oddelek: Pomoč in nasveti
131149 (870) solatko
»

BOOTMGR in neuspešen recovery

Oddelek: Operacijski sistemi
81050 (860) Spikster
»

bootmgr is missing

Oddelek: Pomoč in nasveti
6876 (831) mladec
»

BOOTMGR is missing- windows xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
154737 (4183) Duhec
»

bootmgr is missing error

Oddelek: Pomoč in nasveti
101707 (1636) Icematxyz

Več podobnih tem