» »

Epox 8RDA in 8RDA+ ???

Epox 8RDA in 8RDA+ ???

prehlajeni ::

Oj,
Mene pa zanima ce mi lahko kdo prevede spodni quote glede Epoxove plate 8RDA predvsem kaj pomeni tisto o juznem mostu in kaj to je in kaka je razlika v zvocnih procesorjih. A se splaca dat 3.940sit za "+" varjanto ce FW najbrz ne bom nikoli potreboval.

"8RDA je namenjena manj zahtevnim uporabnikom, ki vseh "bonbončkov" 8RDA+ ne potrebujejo. Vgrajen ima manj zmogljiv južni most (MCP), tako da ne podpira firewire vmesnikov. Prav tako nima vgrajenega SoundStorm zvočnega procesorja, za zvok namreč skrbi le Realtekov ALC650E kodek."

Lp:P

PS: A mogoce kdo ve a imata ti plati prikljucek za ir vmesnik (za ene ir vmesnike pise da se jih da prklopt direkt na m.plato in so praviloma cenejsi)?

Zheegec ::

Se kr splača dat tiste 4Km ker boš res imel boljši zvok in ne bo treba posebej plate, pa še FireWire nima in pa manj nastavitev v BIOSu. Sicer pa glej že odprte teme, ker je kar nekaj podobnih tem.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

waters ::

Osebno sem probal obe plati. Za tistih dodatnih 4 X 1000 dobiš precej več pri +. V kolikor ti gre samo za navijanje kupi 8rda, če pa boš imel računalnik še za kaj drugega pa kupi +.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobra plata za amd

Oddelek: Kaj kupiti
331343 (1091) MEDENA
»

nasvet:8RDA+ ali NF7

Oddelek: Kaj kupiti
411646 (1194) Caligula
»

Epox 8rda+ ali Asus A7N8X-X

Oddelek: Kaj kupiti
91145 (1071) TribesMan
»

razlika med epox 8rda in 8rda+

Oddelek: Kaj kupiti
121075 (950) morphling1
»

Epox 8RDA+ vs 8RDA !!! PAZITE

Oddelek: Strojna oprema
472639 (2023) borchi

Več podobnih tem