» »

BF 1942

BF 1942

SuperStipe ::

Hmm vidim, da zadnje case ni bilo kej dost veliko debate o BF1942.

Predstavljam vam prvi in zaenkrat edini klan v sloveniji 515 assault team. Tekmujemo tudi na clanbase lestvici, trenutno se nahajamo na 22 mestu conquest lestvice. Seveda pa pa tudi rabimo kaksne nove nadobudne clane.

Najdete nas na #515ass na quakenetu.

Flay ::

HMMM BFja nimam ampak imam pa CS če veš za kakšen super klan ki bi me sprejel (in ki se nahaja na lestvici) bi prosil če mi pošlješ E-mail na dornig.miha@siol.net

SuperStipe ::

Kar se tice pa CSja, je pa najboljs da prides pogledat na discharged.org/forum, tuki je alfa&omega Slo-CS scene.
Zihr so kaksni novi klani, ki bi radi sprejeli nove clane. BTW kaksen je tvoj nick v CSju?

Morpheus ::

njegov nick je flay, in že spamma po forumu če pride folk v Legate. bedn pač. sm mu reku da bo dubu ban na 515 če še 1x to nardi :) aja stipe, treba povedat da smo zdej 20ti
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

SuperStipe ::

Nas cilj je ostali med 10-20 mestom z enim warom na teden mislim, da ne bi smel biti to prevelik problem;)

Soni ::

Lahko bi začeli debato o Battlefield 1942 The Road To Rome!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

SuperStipe ::

Na pa dejmo, ce mene vprasas je nateg folka, ker vse kar so naredili so, da so naredili par novih map in novih skinov in vse to prodajajo za 20$.
Pa se tko so zascitil celo zadevo, da pac ne mores samo skopirat, ampak seveda rabis originalen cdkey. Ni jim dost to da si kupil ze BF original.

Soni ::

Se mi zdi da se z avijoni lažje leti , tudi puška ne trese preveč!Dobra stran so boti ,ki jih lahko nastaviš ,že pri 50% so ful hudi .Prijetno igranje!:D

SuperStipe ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako narediti klan? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
156119910 (97733) einstein :P
»

Battlefield 1942

Oddelek: Igre
121501 (1282) Commander29
»

Izkoristimo Slo-Techove javne strežnike! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1378907 (5988) frenk
»

Battlefield 1942

Oddelek: Igre
231139 (937) Vikking
»

Planetarion (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
823940 (3168) Trupl0

Več podobnih tem