» »

Battlefield 1942

Battlefield 1942

Orchestra ::

Ljudje,zakaj ne igrate te igre..Saj se lahko mrcvaris na vse mozne nacine,ne samo s "šibrovkami".Namrec, slo serverjev skoraj da ni.:O

LP

mx440 ::

je pa že malo zastarel ta špil za to ga bl mal folka igra, ni bolšga špila kot COD:D
lol?

strictom ::

kera tema:D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Vikking ::

špilamo bf1942, sem probal cod pa zgleda da sem tako navajen bf1942 da mi je cod smotan za igrat.

Sicer pa čakam na bf1942 drugi del, ki naj bi priromal junija.

strictom ::

Pa saj maš road 2 rome pa vietnam ;>
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Vikking ::

road to rom expansion pack je najslabši in nezanimiv za Mp nabijanje, z prihodom secret weapons je že bilo nakazano kam bo šla vsa stvar pri razvoju tega špila.

Vietnam je zanimiv sam še vedno naraje nabijam taprvega je pa desertcombat neprimerno boljši od vietnam-a.

Orchestra ::

Res je,da je sta ven prišla dodatka oz. packa.Sej COD ma tud UO pa noben ne igra...
-Zakaj BF1942?Pač želim si sekljanja s tanki,avioni...pa se vse kar zraven spada.Ali COD to nudi?[ne:\ ]

LP

Zgodovina sprememb…

Stampl ::

a slovenski serverji so "skrekani" ali ne

Orchestra ::

Upaj,da so s*****ni :D
-namrec povprecen slovenec mora kar sparat za original(kodo)

LP

Zgodovina sprememb…

Soni ::

Če radi igrate BF1942 potem join ALLAH is the man for contact ali pa se oglasite na mircu Quakenet kanal 515team site .Vsi že nestrpno čakamo BF2 .:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Soni ()

Vikking ::

515team vedno nekaj vabi naj se špila na njihovem serverju od siola, pa itak ko je neki folka gor (ponavad 515team) ali je zaklenjen ali pa te naženejo dol češ da vadijo za tekmo.

Naj majo skozi zaklenjenega in naj ne vabijo na njihov server špilat, če itak nimaš šanse da bi se naigral.

Sicer pa mislim da ma 515team kar nekaj dobrih uspehov.

ALAHCAR ::

na siol serverju ne igramo public, ker ponavadi ni dosti igralcev, oziroma obupajo preden se nabere jih dovolj da je fun. 515team spila veliko po tujih public serverjih dobimo se na TeamSpeak tako da smo na liniji in lahko bolje sodelujemo.
da ne bo pomote, mi vabimo nove igralce k igranju za nas 515team klan ce izpolnjujejo dolocene pogoje ki so napisani na nasem forumu. v 515team so skoraj vsi igralci BF v slo, ce ne vsi, vsaj ta zagreti.
trenutno smo v fazi nestrpnega pricakovanja BF2, vendar nas izkusnje iz preteklosti ucijo da bo koncna beseda padla ali preiti na BF2 sele ko bo BF2 moc kupiti in pa seveda kaj bo naredil BF comunity.

za kakersne informacije pa lako vprasate tu, na nasi strani, na mIRC #515team @ quake.net




LP, ALLAH

Commander29 ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bf2142 2 Beta Keya - Contest By 515team

Oddelek: Igre
101595 (1364) Pesjan
»

Battlefield 2

Oddelek: Igre
71076 (928) st0jko
»

Battlefield 2 !!!5L0V3N14!!! clan

Oddelek: Igre
91761 (1573) Vikking
»

Battlefield1942 in Saitek Cyborg EVO

Oddelek: Igre
6894 (765) Soni
»

Zakaj je BF vietnam beden.

Oddelek: Igre
111322 (1139) SuperStipe

Več podobnih tem