» »

driver

driver

acko ::

Hej imam laptop acer aspire 5551. Dal sem ga na popravilo in zamenjali so mi trdi disk. Inštaliral sem windows 7 in poskušal priklopiti kabel za internet vanj je napisal da ni driverjev za omrežno kartico. Sam sem jih poiskal nekaj vendar nobenni pravi. Je možno da so na servisu kaj pokvarili ali pa le ne znam najti pravega driverja? p.s. bi lahko poiskal pravega prosim?
Hvala

bluefish ::

Tu si iskal? So namreč na voljo prav vsi gonilniki.

http://us.acer.com/ac/en/US/content/dri...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

acko ::

Hvala bom sprobal :)

Se pravi da moram inštalirati driver LAN broadcom če želim imeti kabelski internet?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acko ()

jurko96 ::

mene pa zanima kaj be se zgodilo če imaš že večina driverjov inštaleranih,in nato vstaviš še enkrat cd z driverji v racunalnik.zanima me ce se lahko kaj podomače zjebe ali bo vse vredu ? hvala za odgovor:)

Goran's Blog ::

jurko96 je izjavil:

mene pa zanima kaj be se zgodilo če imaš že večina driverjov inštaleranih,in nato vstaviš še enkrat cd z driverji v racunalnik.zanima me ce se lahko kaj podomače zjebe ali bo vse vredu ? hvala za odgovor:)

Nima kaj biti ;)

jurko96 ::

si ze poskušal to ?

Engineer_ ::

... lahko pač znova namestiš iste gonilnike. Kaj če bit...


Kaj se zgodi če znova odpreš knjigo, ki si jo enkrat že prebral? ja verjetno imaš 2 možnosti: da jo znova prebereš ali pa da skenslaš kar delaš in jo daš nazaj na mizo. Think man, think. Its not that hard. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

dottor ::

Če imaš W7 in novejše lahko gonilnike pobereš z Windows Updejtom. Ampak LAN driver je prvi, da lahko dostopaš do spleta. Osebno vedno poberem zadnje verzije driverjev, čeprav dobim CD zraven.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

jurko96 ::

sej js mam use driverje instalerane. sam so mi pač formatiral racunalnik in zj nimam nekih programov k sm jih prej mev in so bli zlo uredu mislm pa da so bli te programi na cdju z driverji

Yacked2 ::

jurko96 je izjavil:

sej js mam use driverje instalerane. sam so mi pač formatiral racunalnik in zj nimam nekih programov k sm jih prej mev in so bli zlo uredu mislm pa da so bli te programi na cdju z driverji


Če so ti sformatirali disk potem tudi driverjev ni več gor :)
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

COD4 zatikanje

Oddelek: Igre
371781 (1327) bajsibajsi
»

Postavitev 4.1 zvočniškega sistema?

Oddelek: Zvok in slika
61095 (1033) roli
»

HD cpu utilization previsok..

Oddelek: Pomoč in nasveti
211390 (1139) ganzi
»

Filmi ne delajo in ne delajo...grhhhh....!!!!

Oddelek: Zvok in slika
132275 (1841) Damjan Jagar
»

3d mark 2003 je za...

Oddelek: Pomoč in nasveti
8941 (754) R@C@

Več podobnih tem