» »

windows 8 inštalacija????

windows 8 inštalacija????

krOOokO ::

Na namiznem računalniku z 8GB rama, hočem inštalirati 64 bitne windowse, a mi vedno javi napakao, da jih ne morem saj imam trenutno 32 bitne windows 7.. Kaj sploh še lahko naredim? Hvala za pomoč!

bluefish ::

Namestitev zaženeš ob zagonu računalnika in ne iz W7. V postopku formatiraš particijo/disk, kjer je sedaj nameščen sistem.

krOOokO ::

Seveda, vendar mi na trenutnem računalniku to sploh ne prime, ne vem zakaj, verjetno jaz kaj narobe delam. Na prejšnjem pa mi je avtomatsko zaznalo. Na tem računalniku sem že inštaliral kar iz namizja, ker drugače ni šlo, tokrat pa ne gre niti sedaj.. Moram kaj spremeniti v BIOSU?

bluefish ::

Nastaviti moraš zagon iz CD/DVD pogona oz. takoj na startu pritisniti določeno tipko (ti napiše na pozdravnem oknu BIOS-a).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

alexa-lol ::

+ saj veš, da boš s formatiranjem Win particije zgubil podatke na tej particiji? Better safe then sorry

krOOokO ::

Evo mi je uspelo , hvala za pomoč. Vem alexa, to tudi želim.

krOOokO ::

Ma kaj je s temi gnilimi windowsi... Hočem izbrisati mapo, kot administrator, tudi prijavljen sem tako, pa mi napiše, da moram imeti dovoljenje od administratorja računalnika??? Isto se naredi, ko hočem inštalirati igro v mapo..mislim wtf!? DALEČ NAJBOLJ GNILI WINDOWSI DO SEDAJ!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: KTr1sk ()

Oddin ::

File ownership and permissions?
Corsair Obsidian 750D, i5 3570 & 4.4GHz, Sapphire R9 290 Tri-X OC,
CPU+GPU EKWB Custom Liquid-Cooling Loop, Asus P8Z77-V DELUXE, Corsair Vengeance
Pro 8gb 1600MHz, Samsung SSD 850 EVO, Corsair AX860i

KTr1sk ::

krOOokO je izjavil:

Ma kaj je s temi gnilimi windowsi... Hočem izbrisati mapo, kot administrator, tudi prijavljen sem tako, pa mi napiše, da moram imeti dovoljenje od administratorja računalnika??? Isto se naredi, ko hočem inštalirati igro v mapo..mislim wtf!? DALEČ NAJBOLJ GNILI WINDOWSI DO SEDAJ!!!

pri meni ni teh problemov, katero verzijo pa uporabljaš?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ničesar ni..

Oddelek: Pomoč in nasveti
495215 (4474) nina_s85
»

brisanje praznih map

Oddelek: Programska oprema
253244 (2853) Cold1
»

koliko časa je lahko prenosnik največ v sleepu in koliko časa je lahko največ ugasnen

Oddelek: Pomoč in nasveti
71140 (893) rdecaluc
»

Zunanji Disk Se Ne Odziva

Oddelek: Strojna oprema
497403 (6237) Lyon
»

odstranjevanje iz namizja

Oddelek: Pomoč in nasveti
51148 (1077) imagodei

Več podobnih tem