» »

Windows 8 (bodo igre delovale)

Windows 8 (bodo igre delovale)

teknoslo ::

Mogoce bom kupil windows 8 pa me zanima ali bodo ze takoj vse igre vredu delovale? Bodo delale samo novejse igre ali tudi starejse (cod2, cod4,...) ?



Lp

freesty ::

Vse kar ti deluje na windows vista/7 bo delovalo tut na windows 8.

Se cod1 bo delal brez problema.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Zheegec ::

starcraft iz leta 1998 deluje čisto ok. Pa theme hospital in master of orion 2 v DOSBoxu prav tako :
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Cold1 ::

Mogoce bom kupil windows 8 pa me zanima ali bodo ze takoj vse igre vredu delovale? Bodo delale samo novejse igre ali tudi starejse (cod2, cod4,...) ?

Težko je reči, boš pač moral preizkusiti, konec koncev ti vedno ostane emulacija starejših sistemov, ki pa je lahko prepočasna.

r3dkv1c4 ::

kolega ima win8 in mu dela vse brez problema bf3....ne vidim problema zakaj ne bi.
odzivni čas samega sistema je pa skoraj pol hitrejši....za ssd govorim, ne vem pa kako se odzivajo na hdd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Robi :P ::

iz prve roke ti povem kako je z win 8 ( ga mam)
Najbolj sem se bal ker mam printer iz leta 2007 in je že na win7 jeba bla delo je ok... win8 sploh ni nuco dodatnih drajverjov od hpja...
cod2,cod4,gta sa use tako mi dela brez problema, zvok dela brez drajver skratka skor za nč ne nucaš drajverjev razn za grafo sm nuco ....

Janac ::

jaz tudi nisem rabil nič driverjev. Še za zvočno ne!

Cold1 ::

Nekateri pozabljate da je vsako leto nekaj ducatov (zelo) popularnih iger, posledično bi bilo za kakršno koli smiselno oceno potrebno testirati nekaj sto (morda celo tisoč) najbolj popularnih iger iz zadnjega desetletja.

Tega pač ne bo storil nihče med vami, zatorej ne postavljajte trditev, ki jih ne morete preveriti.

medenko ::

smotano vprašanje: kako najceneje do windows 8?

Robi :P ::

medenko je izjavil:

smotano vprašanje: kako najceneje do windows 8?

preko šole MSDNAA ( naša šola ma za use ki so rač. tehniki ipd...), ali pa če imaš kak key od win7,vista al pa xp iz kakega starega kompa oem etiketo se mi zdi da se za 30e al koliko da na win8 nadgradit

medenko ::

nič od tega :P

Robi :P ::

še jst neki uprašam ko smo glih pr win8 mam pro verzijo iz msdnaa in me zanima kako nardit u slovensko verzijo na nadzorni piše da ni uradnega lagnuge packa ki bi ga windows lahko prensel zanima me ali je kaj druga kot naprimer vistalizaor gre se mi ker komp uporablja mama ki pa definitivno ne bo znala uporabljati "novega" windowsa in še v ang samostojno....

medenko je izjavil:

nič od tega :P

edina opcija za free (SLOTECH JE NE PODPIRA) je piratska... Al pa če kje najdeš release preiview...

aja pa še nekaj rad bi mel gadgete kot na win7 torej CPU meter in GPU observer

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

Cold1 ::

aja pa še nekaj rad bi mel gadgete kot na win7 torej CPU meter in GPU observer

Le ti so na Oknih 8 onemogočeni.

Robi :P ::

Cold1 je izjavil:

aja pa še nekaj rad bi mel gadgete kot na win7 torej CPU meter in GPU observer

Le ti so na Oknih 8 onemogočeni.

vem da tega ni več ampak da bi bil kak app ki bi naredil gadgete vendar ne v takem formatu ki jih win8 locka

Cold1 ::

Svoj čas je bil Konfabulator, vendar dvomim da bo imel pripomočke ki jih iščeš; morda bi jih imel kak Rainmeter, poguglaj pač.

Robi :P ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

GrimReaper ::

To da vse dela nikakor ni res.

Nekateri primeri:
-GTA IV - ta je itak najbolj zahtevna igra za namestit, že če imaš original, GFWL, potem Rockstar Games Club, potem daš gor dodatek in ti briše Games Club.
Za brisat je enako zahtevna, daš uninstall, gre v igro, CTRL+ALT+DEL da zapreš igro in prideš na namizje.
V Win8 poleg vsega tega rabiš nov GFWL.

-Crysis
Mislim da moraš dat compatibility na Windows Visto, govorim za piratsko z Vista x64 crackom.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

VoidRay ::

Zheegec je izjavil:

starcraft iz leta 1998 deluje čisto ok. Pa theme hospital in master of orion 2 v DOSBoxu prav tako :

Starcraft ima neke probleme z grafiko na 7ki ;)

Cold1 ::

Starcraft ima neke probleme z grafiko na 7ki

Tudi WarCraft II jih ima, btw.

Zheegec ::

VoidRay je izjavil:

Zheegec je izjavil:

starcraft iz leta 1998 deluje čisto ok. Pa theme hospital in master of orion 2 v DOSBoxu prav tako :

Starcraft ima neke probleme z grafiko na 7ki ;)

Včasih v menijih, ampak v špilu pa ne :) Edino alt-tab ti lahko malo pokvari grafiko.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Cold1 ::

Ne, korupcija barvne palete se dogaja vseskozi (War2 in SC imata za ta primer možnost ponastavitve barvne palete - gumb pause ali pa scroll lock), je pa v primeru alt-tabanja lahko nepopravljiva .

Xserces ::

največja težava ki jo lahko doživiš je PB API error na MP špilih. Isto je bilo pri Win7 na začetku
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Cold1 ::

Vsaka težava, zaradi katere ti špil ne dela je "največja," PB je zgolj eden izmed mnogih možnih problemov.

AlienRR ::

Robi :P je izjavil:

Cold1 je izjavil:

aja pa še nekaj rad bi mel gadgete kot na win7 torej CPU meter in GPU observer

Le ti so na Oknih 8 onemogočeni.

vem da tega ni več ampak da bi bil kak app ki bi naredil gadgete vendar ne v takem formatu ki jih win8 locka


Za to lahko uporabiš rainmeter:
http://rainmeter.net/cms/Discover

Skine/gadgete za rainmeter pa si potegneš od tukaj:
http://browse.deviantart.com/customizat...

potem si lahko shine urejaš po svoje ali celo spišeš svoj skin.
You can override the laws of thermodynamics with sufficient sudo access.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237524 (23240) Sc0ut
»

Stare igre

Oddelek: Igre
407506 (6601) tintorel
»

windows 7 ali 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
8518708 (15443) Mr Johnny
»

Nov prenosnik na katerem igre ne delajo

Oddelek: Pomoč in nasveti
251863 (1439) shadeX
»

Na voljo Windows 8 alfa, znane podrobnosti o novostih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
12132708 (26635) techfreak :)

Več podobnih tem