» »

Remember Me

Remember Me

oo7 ::

Izid igre MAJ 2013



Trailer


Gameplay

bluefish ::

Spremljam že nekaj časa preko konceptnih risb in ideja obeta precej. Bomo videli, kaka bo izvedba.

Predator ^^ ::

Deluje bv.
Gnmstle

oo7 ::

Prve ocene

http://www.vg247.com/2013/06/03/remembe...

Je že kdo sprobal?

Gameplay

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

kmetek ::

za PC še ni.

ahac ::

Hm... očitno dobiva vse od 3/10 do 9/10. Zanimivo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

bluefish ::

Takole, sam koncept ter zgodba sta mi OK, je pa igra na momente precej lesena, da o kameri ne govorim.

Xserces ::

bluefish je izjavil:

Takole, sam koncept ter zgodba sta mi OK, je pa igra na momente precej lesena, da o kameri ne govorim.


sam imam tut probleme ravno s tem :) ko se obracas je tako butasto in leseno vse skupaj :)
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

--MiRaLdInJo ::

Kako se premaga tizga Robotskega šefa? Odbijem mu roko, potem mu onesposobim še drugo roko nakar začne govort You leave me no choice in začne streljat ognjen žarek nakar mu z desnim gumbom na miški onesposobim njegovo šibkost, pridem zraven pritisnem E in nakar se je treba zmanknit(nevem kako) drugače me pohodi.
Torej kako mu uidem med nogami? Pritiskal E, Space, Levi/desni gumb na miški pa nič ne pali zmerom me pohodi :S

--MiRaLdInJo ::

--MiRaLdInJo je izjavil:

Kako se premaga tizga Robotskega šefa? Odbijem mu roko, potem mu onesposobim še drugo roko nakar začne govort You leave me no choice in začne streljat ognjen žarek nakar mu z desnim gumbom na miški onesposobim njegovo šibkost, pridem zraven pritisnem E in nakar se je treba zmanknit(nevem kako) drugače me pohodi.
Torej kako mu uidem med nogami? Pritiskal E, Space, Levi/desni gumb na miški pa nič ne pali zmerom me pohodi :S





OK sem z pomočjo gamepada naredu(lame). Sedaj me pa zanima katere tipke so na tipkovnici namesto X in Y n gamepadu??

bluefish ::

Sem se ravno pri tej stopnji naveličal nenehnega zatikanja, ignoriranja pritisnjenih tipk,... in je igra letela z diska.

oo7 ::

Jaz še nisem začel igrat.Potem se najbrž ne splača?

bluefish ::

Odvisno od potrpežljivosti. Jaz je za take kikse pri igrah nimam.

Jst ::

Meni se pri igri dogajajo random freeze-i.

Igra mi zgleda obetavna, ker jo lahko igram na gamepad (sem našel novo veselje, čeprav imam gamepad že od izida PS3, vendar se nikoli nisem navadil igrati nanj).

Grafika je v redu, lepo teče, kot se za Unreal Engine spodobi. Res da moram imeti na medium nastavitvah (670 ni dovolj močna za 2560x1600), ampak vseeno zgleda dokaj v redu.

Če bi igra delovala normalno, bi jo kupil na Steamu. Tako pa ne vem, kaj naj naredim. "Nvidia bugi" se pri meni, vsaj tako kot drugi opisujejo ("nvidia corporation error, no text), ne pojavljajo, ampak igra samo zamrzne. Zvok se sliši še naprej.

Any idea?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

ahac ::

Jaz sem tole kupil zdaj na Steamu in mi je zelo všeč. Skrbelo me je, da bo slab combat, ampak v bistvu je 10x bolj fun kot pri Batmanu.
Bugov pa tudi ne opazim, razen tega, da se je 1x sesul (verjetno so dost popravil od izzida). Edino kar me malo moti je linearnost, ker se niti enkrat ne zgodi, da bi bila več kot 1 pot naprej.

Zame je Remember me med top špili 2013. :)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

Jaz sem jo mislil takrat kupit, ko je prišla ven pa jo potem nisem, ker so jo skirtizirali:|
Mogoče jo bom pa zdaj sprobal:)

kmetek ::

zanimivo ahac hehe....na PS+ je bila novembra gratis :)

oo7 ::

Remember 2 is ready to be made says developer

http://www.ign.com/articles/2015/03/10/...

Rember me -80% na Steamu
5,59 eur

.

Remember me
-80% na Steamu
5,59 eur
:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Life Is Strange (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17228595 (6931) Izi
»

Vampyr (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
627947 (2233) oo7
»

P.a.m.e.l.a.

Oddelek: Igre
447896 (2145) oo7
»

TOP 5 najprivlačnejšh ženskh likov v igrah (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5415199 (11059) tarasidiz
»

Msn messenger 7.5 in logiranje emaila/gesla

Oddelek: Pomoč in nasveti
61418 (1256) SkIDiver

Več podobnih tem