» »

Life Is Strange

Life Is Strange

1
2
3 4

ahac ::

Al pa ravno obratno. Nekateri smo celo leto živeli z Max in Chloe, potem pa to... :P

edit:
Jaz sem šele danes končal igro, ker si prej nisem upal igrat zadnje epizode... ker sem pričakoval, da mi konec ne bo všeč. :D

edit2:
Verjetno druge sezone še ne bo kmalu, ker so busy z Vampyr.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

prenasalec ::

Še dobro, naj si vzamejo čimveč časa da res dobro naredijo 2. sezono. Vem, da ne bom časal z nakupom, kot sem za prvo sezono.

Tr0n ::

Spoilers!

Errant Signal analiza.



Se bi kr strinjal, da zadnje odlocitve v bistvu sploh ne bi potrebovali, ker je dejansko samo ena "prava" v kontekstu te igre.

yayo ::

Končal ob enih zjutraj, tale igra je bila res lepo presenečenje. Le škoda, da zadnja epizoda nekako ni bila na nivoju, meni bolj zaradi predolgih dialogov in tistega stealth dela, kot zaradi samega konca. Seveda škoda, da ni bilo pravega happy enda, kaj sem se potem sploh mučil, da bi vsem likom "zrihtal" najboljšo možno bodočnost...

Tr0n ::

To je ravno point igre. Sprejeti, da dolocenih stvari pac ne mores spremenit. :)

ahac ::

Ma, ja... zakaj bi se trudil in pomagal ljudem?
Mislm... v lajfu. Na konc je itak vse brezveze. :8)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

dottor ::

Preigral prvo sezono, pa se mi je zdela malo prekratka... :|
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

[D]emon ::

Mislis prvo epizodo ? Imas se 4.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

dottor ::

Ups ja epizodo. Vem, prvo sem dobu v enem od bundlov, ostale sem uzel zadnjič za 10€ in nekaj bakra, stem da sem imel od prodaje kart neki drobiža :)

Mi je pa koncept ušečen.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Tr0n ::

Keep playing. Prva in druga sta bolj tak, za uvod. Shits gets real after that. :)

prenasalec ::

Veliko je odvisno od tega, kako igraš. Jaz sem v vsaki epizodi zapravil 4-5 ur, nekateri manj kot dve.

dottor ::

Evo še druga pod streho. Za vsako sem porabu nekje 2 ure. Bolj se mi gre za zgodbo kot za nardit vse fotografije... Sem pa s svojimi dejanji ubil Kate :'( So pa nekatere odločitve res hudo zapletene...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

yayo ::

Sedaj, ko igram Hollywoodski blockbuster Rise Of Tomb Raider znova ugotavljam, kako se le za redke igre reče, da imajo "dušo".

WallSreet ::

Ravnokar začel 4 epizodo. Čaki mi lahko nekdo razloži, ker mi ni povsem jasno?

Spoiler...

Kako je možno da se je poškodovala ko pa če se ne motim sta šla s fotrom z avtobusom do mati ali se motim? Skrila je ključe ravno zato, da ne gre z avtom? WTF zdaj mi ni povsem jasno kaj se dogaja. Še nekaj me zanima ali bi se morala zgodba v dnevniku nadaljevati ali je povsem na novo od strani 1? Prej sem imel v dnevniku preko 30 strani zdaj pa mi je vrglo vse skupaj na prvo stran kot, da je zdaj povsem nova zgodba? Ali pa sem morda narobe inštaliral in mi ni povezalo zgodbe? Drugače pa dobra igra :) všeč mi je okolje šola okoli šole itd :D zgodba je prav tako zakon....

Tr0n ::

Ona ni sla zraven oceta tisti dan. Kasneje je za rojstni dan dobila avto in enkrat kasneje imela nesreco.

> Prej sem imel v dnevniku preko 30 strani zdaj pa mi je vrglo vse skupaj na prvo stran kot, da je zdaj povsem nova zgodba?

Keep playing. :)

WallSreet ::

Tr0n

Hvala zdaj mi je jasno :) Danes nadaljujem :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

WallSreet ::

Ravnokar zaključil četrti del

Je bil tisto na koncu slučajno....



The Vortex Club scene got me like



Res dobr špil. Zdaj pa še ep 5 8-)

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Tudi jaz sem začel igrati trenutno sem sredi prve epizode :)

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

Tudi jaz sem začel igrati trenutno sem sredi prve epizode :)


Sem mislil da si špil že odigral glede na to da si objavil trailer na prvi strani :)

Runnagain ::

Mene pa čaka samo še zaključek, potem pa ponovno preigravanje z drugačnimi odločitvami. No more mrs. nice girl ;)!

oo7 ::

WallSreet je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tudi jaz sem začel igrati trenutno sem sredi prve epizode :)


Sem mislil da si špil že odigral glede na to da si objavil trailer na prvi strani :)


Ne ne sem jo komaj pred kratkim kupil :)

oo7 ::

Sem končal nimam kaj rečt kot odlična igra.

Prve štiri epizode so naravnost odlične tudi peta epizoda prva polovica je odlična no druga polovica me je pa čisto zamorila s tistim časom ampak kot celota res zelo zelo dobra igra :)

galu ::

Končno vzel čas pa preigral tole...

Malo sem presenečen, da ima igra tako dobre (user) ocene, saj je mene namreč grafika, voice-acting in nekaj quirkov v gameplayu (včasih čudno obnašanje kamere, rewinda, opcij v dialogu) konkretno motilo. Razen začetka, prvega skoka v preteklost in večina pete epizode je zgodba bila preveč predvidljiva, kot tudi njen konec - ampak temu se itak nismo mogli izogniti.

P.S. je še kdo probal poiskati povezave med igro in The catcher in the rye? Nekaj jih je... :P
Tako to gre.

ahac ::

Od jutri dalje bo prva epizoda free.

https://twitter.com/LifeIsStrange/statu...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

ahac je izjavil:

Od jutri dalje bo prva epizoda free.

https://twitter.com/LifeIsStrange/statu...



Odlična igra

Life is Strange - Episode 1 is Now Free

oo7 ::

Legendary Digital Studios Partners with Square Enix and dj2 to Adapt Award Winning Episodic Videogame Life Is Strange™ into Digital Series

http://www.legendary.com/legendary-digi...

oo7 ::

Life is Stange 2 ;)

A special message from DONTNOD Entertainment

prenasalec ::

:O
Speechless.
Čas, da začnem šparati.

oo7 ::

Ali delajo 2 life is Strange igre ? :)

Life is Strange developer Dontnod revealed last month that it has been working on a new game in the series since the release of the boxed edition in early 2016. But as reported by Kotaku, it looks like another Life is Strange game may be on the way as well--a prequel, actually, being developed by newly-renamed studio Deck Nine Games.

http://www.pcgamer.com/a-life-is-strang...

chucki ::

Zanimivo :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

RejZoR ::

Se pravi "Dontnod" je sedak "Deck Nine Games"? Moram rečt, da Dontnodovci znajo naredit zlo emocionalne špile. Life is Strange in Remember Me sta bili tazga kalibra. Men zelo všečno in komaj čakam na Life is Strange 2.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

[D]emon ::

Remember Me je bil okoren in hroscat kupcek dreka, ki se je trudil, da bi bil igra.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

RejZoR ::

Nič od naštetega. Me ni bil nič bolj okoren od drugih špilov. Tud razen enga manjšega glitcha, ki je bil celo v moj prid nisem zasledil hroščev.

Lej, če teb ni bil všeč, pač tvoje mnenje in izušnja, jezst sem imel pač drugačno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

scipascapa ::

Škoda, da je Remeber me samo za PC/PS3.

drvo ::

Ta mesec bo na psn + med zastonj igrami.

oo7 ::

LIFE IS STRANGE 2 Trailer (E3 2017)

ahac ::

To se bo očitno mal drugače igralo...
Unlike Max, Chloe has no rewind power, so we highly recommend you think before you speak..!
:O
Pa očitno bodo tudi samo 3 epizode + 1 dodatna v deluxe edition. 8-O
http://lifeisstrange-blog.tumblr.com/po...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Avgusta letos izide že prva epizoda.

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

LIFE IS STRANGE 2 Trailer (E3 2017)



Si me prehitel :) Komaj čakam upam da bo zgodba vsaj približno tako dobra kot pri prvem delu.

chucki ::

To ni LIS 2, tist bo druga zgodba ce se ne motim :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

prenasalec ::

Naenkrat nastajata dve igri: prequel "LiS: Before the Storm" (to, kar izide 31. avgusta) ter sequel LiS 2. Sequel prav tako kot original ustvarja Dontnod, prequel pa je delo studia Deck Nine Games.
Če koga skrbi da ima Before the Storm le tri epizode: vsaka naj bi trajala od 6 do 9 ur, kar je precej več kot v prvi sezoni LiS :)

Še en relevanten video:

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

oo7 ::

chucki je izjavil:

To ni LIS 2, tist bo druga zgodba ce se ne motim :)


Najbrž imaš kar prav. Letos izide Life is Strange: Before the Storm in Life is strange 2 bo druga igra.

Zdaj pa ne vem ali tole na wikipediji drži ali ne - Prior to production, Dontnod Entertainment decided that Life Is Strange 2 would contain an entirely new location and cast of characters to its predecessor - Life Is Strange 2 @ Wikipedia

prenasalec ::

Drži. "New location" bo še vedno omejeno na Arcadia Bay.

oo7 ::

Je možno, da delajo Life is Strange: Before the Storm pri drugem studiju?

[D]emon ::

prenasalec je izjavil:

Naenkrat nastajata dve igri: prequel "LiS: Before the Storm" (to, kar izide 31. avgusta) ter sequel LiS 2. Sequel prav tako kot original ustvarja Dontnod, prequel pa je delo studia Deck Nine Games.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

oo7 ::

[D]emon je izjavil:

prenasalec je izjavil:

Naenkrat nastajata dve igri: prequel "LiS: Before the Storm" (to, kar izide 31. avgusta) ter sequel LiS 2. Sequel prav tako kot original ustvarja Dontnod, prequel pa je delo studia Deck Nine Games.


Sem spregledal hvala :)

Zmajc ::

Če koga zanima, je ta mesec je Life is Strange zastonj igra na PS4 v okviru PS+ naročnine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Izi ::

Končno sem našel čas da sem preigral tudi Life is Strange.
Wowser! :)) Odlična zadeva. Grafika je za današnji čas sicer že precej uboga, ampak še vedno padeš not.

Edino konec je precejšnje razočaranje. Izbira med dvema katastrofalno slabima odločitvama in vse kar smo spletkarili in spreminjali skozi celo igro se izkaže za stran vržen čas. Kaj boljšega bi se pa že lahko spomnili, nekaj kar bi imelo vsaj kakšno povezavo z našimi odločitvami.
Na začetku napišejo, da bodo odločitve imele posledice, na koncu pa vse odločitve izničijo. Lažnivci 8-O

Sedaj pa čakam na avgust, da iz 16. letne Chloe naredim zakrnelo zločinko :D Upam da bodo tu odločitve končno imele kakšne dolgoročne posledice, ker ne bomo mogli pokvariti časovne linije. Čeprav nič ne kaže, da bodo kaj posodobili grafiko.

oo7 ::

LIFE IS STRANGE Before The Storm Chloe & David Gameplay

1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vampyr (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
627948 (2234) oo7
»

Igre z dobro zgodbo?

Oddelek: Igre
272406 (1134) markoxxx
»

Top singleplayer.

Oddelek: Igre
456519 (3397) TheBlueOne
»

GOTY Glasba 2015

Oddelek: Igre
92104 (1811) Ghenghiz
»

Igre, ki pripomorej da pozabiš na stvari, ki ti "težijo"

Oddelek: Igre
433850 (1894) bambam20

Več podobnih tem