» »

ISDN modem-zunanji ali notranji?

ISDN modem-zunanji ali notranji?

lepi joker ::

Končno me je telekom le priklopil na ISDN.Sedaj pa me nekaj zanima.Zaenkrat imam sposojeni modem od kolega,ki je zunanji in se priklopi na com priključek.Modem je made in Portugal PCBIT-TA PNP..Ker pa se mi zdi da zadeva deluje nekako počasi(odpiranje strani) me zanima če bi bilo boljše ,če si kupim Asusov modem,ki je notranji na PCI vodilu??
Ali je mogoče PCI vodilo hitrejše od Com-a,če pa ni pa mora biti modem v kurcu...Saj ni ravno tako počasi ampak se mi zdi da bi to moralo hitreje laufat..
Prosim za nasvete....;( ;( ;(

Dodatek by V-i-p: Lepi Joker, malo se umiri no, deset vprašajev v naslovu pa res ne rabiš...
  • spremenil: V-i-p ()

Jok3r ::

Če imaš modem na PCI vodilu ali na com prtu ali na USB-ju je isti drek, ker za te male prenose se nič:D ne pozna!!! Če si ti strani počasi odpirajo je lahko vzrok v draverjih ali pa v slabi linji kljub temu če je digitalna(ISDN);(( .

Dj-Prah ::

Prej sem mel Stollmann TA+PP2 na COM in je bil en drek po domace povedan.Zdej mam pa novega Asusa na PCI vodilu in je VELIK boljs.Hitreje odpira in v spilih mas 60 pinge-kot so SoF II...Prej sem mel pa 150 pinga :\

Jaz ti priporocam da kupis Asusa,mam ga sam in sem zelo zelo zadovoljen.
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

Zoidberg ::

koliko pa pride tale asus, ker jaz prodajam en notanji modem ki dela super. Prodajam ga pa zato ker imam adsl. moj email naslov ,če te zanima.

LP Zoidberg
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

lepi joker ::

dj-prah,sedaj si me spomnil ta modem je tudi Stollman...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Na matično z ATA tudi SATA ali SATA2???

Oddelek: Strojna oprema
71308 (1145) OChack
»

dober modem

Oddelek: Pomoč in nasveti
10988 (818) KTr1sk
»

PROBLEM Z MODEMOM !!!!!!!help

Oddelek: Pomoč in nasveti
10899 (783) Paramedic
»

Pci modem pod dos-om

Oddelek: Strojna oprema
101401 (1278) MadMax
»

Razlika med INT in EXT

Oddelek: Strojna oprema
81066 (936) Han

Več podobnih tem