» »

PROBLEM Z MODEMOM !!!!!!!help

PROBLEM Z MODEMOM !!!!!!!help

MAX34216 ::

Moj prijatelj je kupil nov modem, obični modem na PCI vodilu, vendar ima problem pri namestitvi. Ko hoče, inštalirati driverje za modem iz priloženega cd-eja, mu napiše, da računalnik ne more odpret COM vrat.
Kako bi se dalo to zrihtat, bi vam bil zelo hvaležen!!!
0:)

VASkO ::

keri modem?

MAX34216 ::

MOTOROLA 56K PCI V90 FLEX

VASkO ::

mogoce pa gonilniki niso pravi, se posebej ce je kupil OEM varianto, so mu lahko tupasti prodajalci dali gonilnike od drugega modema. istega mam jaz, pa lepo dela

tejo ::

Meni dela OK.

Dobi nove gonilnike, mogoče bo potem bolje. :D

Gh0st ::

ce ne more odpret COM vrat pol preglej, ce sta COM1 in COM2 ze zasedena s kasno drugo napravo.

Sodom ::

Od kdaj je pa PCI vodilo blo kaj v zvezi z COM? PCI je interne modeme, COM & USB pa za externe...

Če se motim me naj nekdo popravi :)
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

danielka84 ::

ja, ker si modem ustvari navidezna com vrata, Com1 in Com2 ne prideta v upoštev...

tec ::

Imam enak modem v nekem racunalniku in sem imel isti problem. Poskusi dodat se com3 in com4. Meni se je modem vsedel na com4, ceprav ima ostale nezasedene.

Kriko ::

Meni kaže da sta COM1 in COM2 zasedena čeprav nimam nič gor!! In če se je modem usedu na ta COM1 ali COM2 vrata ni hotel delat. Ni pa hotel it na COM3 ali COM4, zato sem moral instalirat najprej enega na COM1 ali COM 2 nato še enkrat na COM3 potem pa tistega na COM1 ali COM 2 odstranit. Pa je delalo in še dela odlično!!
Upam da ti je kaj jasno!!

Paramedic ::

Sem tut mel take probleme z w2k, a sem na koncu pristal s COM porti 3,4,5 in 6 namesto 1-4! Totalna zmešnjava, vam povem. Poskušat morš kr brezveze pol pa uspe tako, da dela. Pa sem mel roboticsa (no, še zdej ga mam).
End transmission.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave z modemom in faxom

Oddelek: Pomoč in nasveti
5861 (817) peter1977
»

Modem motorola

Oddelek: Pomoč in nasveti
422812 (2192) joco
»

Motorola 56k PCI se mi zelo slabo connecta (cca. 19Kbps)

Oddelek: Pomoč in nasveti
91070 (905) minimetro
»

Win2000 in moj zagaman modem

Oddelek: Pomoč in nasveti
6930 (835) cahahopie
»

Problem z porti v WIN2K

Oddelek: Pomoč in nasveti
7997 (915) zetko

Več podobnih tem