» »

Čista desetka (serija)

Čista desetka (serija)

forplan ::

Sem danes gledal to novo serijo na pop tv, ker so jo tolko oglaševali pa sem mislil, da bo vredu...

Sam koliko mi pa gredo te serije od Đurića na živce. Pa ne morejo naredit ene serije brez enga južnaka v trenirki!!!!! Pa nikjer ne piše, če je on bosanc da pol more bit pa v vsaki SLOVENSKI seriji vsaj en notri.

Pa naj gre dol pa take serije snema, če spodaj to gledajo.

Od njega, je bila samo v redu tista mala klinika, drugo je pa vse porazno

Rad pogledam kakšno SLO zadevo, zato sem misli, da bo v redu, kot je bila tista "sosedi", ali pa trdoglavci pa vse ukinejo ko ni kakšnega južnaka not.

lp
da se strinjam
  • premaknil iz Loža: ahac ()

Havq ::

js sm najraje gledov tv dober dan.to so bli časi.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

boss-tech ::

No sej tudi TV Dober dan je bil multinacionalen :)

MIHAc27 ::

TV dober dan in Naša mala klinika sta bili na začetku zelo dobri. Nekje na polovici oddaj pa je šlo obema strmo navzdol. Verjetno je enostavno zmanjkalo idej.

Tale čista desetka....prvi del me ni ravno prepričal. Ampak dobro, moral je razložit zakaj se bo šlo v nadaljevanki, pa mu dam še eno šanso, da popravi vtis.

Margecan ::

Trafika zmaga :)

Unknown_001 ::

Men je bla NMK porazna, ampak trdoglavci: pred tistim se pa vse skrije. Meni so osebno bili najbolj všeč ker so imeli kolikotoliko normalne nam domače fore, ne pa prašiča v postelji, palačinke z ocvirki, tatarsko in nevem kaj use je un Mirko (al ka je že) gor daju. 8-O

Sam me useen zelo zanima kak okus una palačinka sploh ma :D

Nikec3 ::

Čista destka je totalen obup. Po mojem niti Đurotu ni smešno. NMK je proti čisti desetki pravi masterpiece.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Mentalist ::

Tokaliču dosti bolj paše vloga štajerca, ne pa bosansca. :) Če ste gledali Ovinek 2 ali pa kaj podobnega veste o čem govorim, po mojem mnenju bi še notri spadal Aljoša Ternovšek, ali pa Tadej Toš, ker ti trije skupaj so meni bomba :D Drugače mi je pa bil prvi del še kar, naslednji teden bomo pa videli kako bo ;)
Lool.

usoban ::

Nikec3 je izjavil:

NMK je proti čisti desetki čista desetka.


fixed that for you :D

IL DIAVOLO ::

Brat bratu je blo edino dobro...kar je dobro, pa itak ukinejo :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nostalgija. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12315590 (2372) meho7
»

Umrl igralec Jernej Šugman

Oddelek: Loža
407220 (2733) D3m0r4l1z3d
»

Slovenske TV komedije

Oddelek: Sedem umetnosti
182590 (1830) Fizikalko
»

Naša mala klinika

Oddelek: Sedem umetnosti
316196 (3046) Lex
»

Tv dober dan

Oddelek: Loža
422425 (2087) Freak

Več podobnih tem