» »

Amis MobiaTV

Amis MobiaTV

xxxgeekxxx ::

Mene zanima, če lahko imam jaz to, imam paket pri KRS naročen, ki imajo amisov internet, a nevem če se šteje to zraven ali moram prav od amisa paket imet?
Ke te češ

SG_101 ::

"Dostop do Amis Mobia TV aplikacije je trenutno omogočen vsem naročnikom storitve Amis Televizija."

xxxgeekxxx ::

Torej ne?
Ke te češ

Zvezdica27 ::

lp,

pokliči Amisov klicni center, ker ne vem kaj je KRS paket. Pogoj je AMisTV.

zz

xxxgeekxxx ::

Bom probal, a dvomim, ker je še vedno kabelska TV, nimam od amisa sprejemnika pa nič, samo majo pogodbo z amisom za internet ali nekaj takega. Škoda, da ne gre samo MobiaTV naročit, ker bi mi res prav prišla internetna TV. Hvala za pomoč.
Ke te češ

easyrider3 ::

Kako je sedaj to možno da se mi preko brezžičnega signala (Wi Fi) zatika pri predvajanju,bom raje tako povedal.Program se zažene in potem po nekaj sekundah se začne nalagat.preko mobilnega omrežja pa mi normalno deluje na vseh programih KAKO je to možno,saj drugače deluje telefon preko WiFi ćist normalno edino tole sedaj z Amis mobia tv zajebavlje. Zgleda da je to narejeno tako da moraš gledat preko mobilnega omrežja in da še mastno plačaš operaterju.

shadeX ::

sej zaenkrat je amis mobia zastonj. torej ne plačaš nič ( razen redno položnico ). Meni se ob gledanju tudi včasih zatika. Prepričaj pa se da imaš dovolj povezave free, kadar gledaš ( da ne kaj downloadaš / uploadaš ).

Recimo če se ti zažene kak updejt od antivirusa na računalniku in medtem gledaš tv, ti bo štekalo ja.

easyrider3 ::

sem njih na Amisu vprašal kako je z gledanjem preko mobilnega omrežja pa so povedali,če sem simobilov uporabnik
in naročnik Amis mobia tv lahko gledam do 15 ur na mesec zastonj mobia tv,drugače je pa za vsa mobilna omrežja plačljivo.

To pa že itak vem in vsak ve da preko Wi Fi je vse zastonj ampak meni pa vseeno steka pa čeprav nimam nobenega računalnika prižgana.Zanimivo to da mobilno deluje preko Wi Fi pa šteka a je signal skoz poln in vse drugo deluje preko njega normalno.

SG_101 ::

Da ne odpiram nove teme.

Na amis mobia tv se na kanalu Šport tv 1 in Šport tv 2 velikokrat zgodi, da imata omenjena kanala ogromen zamik (tudi po 30min) med govorom in sliko. Medtem ko je na ostalih kanalih OK. Se to še komu drugemu dogaja? Lahko prosim kdo pri sebi preveri? hvala lp

d4vid ::

Živjo, zanima me, kje se pri storitvi Amis mobia pogleda povezane naprave? Menda jih imam že 5 in ne morem gledati nikjer drugje...
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

d4vid ::

Tilen je izjavil:

https://moj.amis.net/


Kje točno? Ker sam ne najdem nič drugega kot možnost da jo naročim, kar sem pa že storil...
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Tilen ::

Storitve --> Amis Mobia --> Svinčnik :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

d4vid ::

Kolega je rekel, da bi moral bit tist svinčnik nekje v tem delu:



Očitno ga ni...
Če hočem naročit amis mobia, mi vrže ven napako, da je bila na tej lokaciji že aktivirana...
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

1pioneer ::

Kako se lahko gleda Mobia TV na PC ali laptopu? Imam laptop povezan na TV, pa nikakor ne najdem kako lahko gledam TV preko laptopa. Na iPadu in telefonu dela, ampak za PC pa ne vem kaj naj naredim. Ima kdo kak nasvet?

Gregex ::

1pioneer ::

Super, deluje. Hvala!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Chromecast

Oddelek: Kaj kupiti
455661 (1231) Yossarian
»

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT] (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
482167378 (25576) yani2000
»

Google Chrome ne prepozna vtičnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
117218 (2606) konspirator

internetni ponudnik AMIS

Oddelek: Omrežja in internet
151381 (683) Mavrik
»

Amis IPTV na android boxu

Oddelek: Omrežja in internet
81400 (1092) alexz

Več podobnih tem