» »

bolečina v komolcu

bolečina v komolcu

chrispy ::

mi zna kdo povedat kako naj se rešim bolečina v komolcu. to zgleda nekako tako: tam kjer mi roka počiva na mizi ko sem za računalnikom, mam kost prislonjeno direktno na mizo, in me to začenja bolet, in to tako močno da sploh nemorem več normalno uporabljati tipkovnice.

dolenc ::

Ne jo prislanjat. Najlažje boš to rešil če boš menjal mizo, očitno ti višina ne ustreza. Kratkoročno kaj podloži tam, da nisi direkt na mizi.

chrispy ::

mam nekaj podloženo pa ne pomaga :S
še vprašanje kako imate ostalo tipkovnico? čisto ob robu mize? ali tako da vam še roka počiva na mizi?
sem razmišlal da bi malo zamenjal pozicijo tipkovnice in sicer tako da bi bili postavljeni čisto ob robu mize. problem bi bil pri mizi, saj je polkrožna, in sam sedim prav v tistem polkrogu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chrispy ()

bluefish ::

...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

shadeX ::

bluefish je izjavil:

...



Ja to naj bi bilo po pravilih. Me pa zanima koliko najstnikov ki cele dneve šopa MMORPGJE ter FPS-je sedi v takem položaju.

Zase vem da prvo sem mel eno nogo na mizi, potem sem se prekladal na vse možne načine. Na koncu sem si prinesel kavč, ki je ravno toliko velik da sem dosegel tipkovnico.. :D

Rias Gremory ::

Tipkovnica in miška ob robu mize je z zdravstvenega vidika fail. Zapestje te boli in se s časom lahko tudi kako deformira.
Mimogrede, nekje sem bral, da lahko daljša razlika v temperaturi (torej če je miza zelo mrzla) tudi povzroči bolečine v zapestju.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

tpleko ::

obstajajo učinkovite vaje, ki blažijo bolečine v komolcu, preverjeno.

bluefish ::

shadeX je izjavil:

Ja to naj bi bilo po pravilih. Me pa zanima koliko najstnikov ki cele dneve šopa MMORPGJE ter FPS-je sedi v takem položaju.
Čisto tako sedijo le redki, vendar je v primeru bolečin dobro popraviti pozicijo vsaj za nekaj časa.

_IKE_ ::

@Chrispy.....tpleko ti je podal link do ene izmed vaj za t.i.m. teniški komolec.

Poišči še ostale izvedbe vaj, poglej kako se izvajajo in jih začni delat. Nabavi si tudi ibuprofen, recimo bonfien in podobne zadeve.



Samo ugibam : zdi se mi da si te bolečnine v komolcu dobil zaradi tega ker si z levo roko podpiraš glavo ?

333333 ::

Malo vec narave in sprostitve in malo majn racunalnika :)
Spiritual

Marc` ::

 Rešitev :)

Rešitev :)



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vnetje kit v zapestju (tendonitis) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5215056 (13262) vostok_1
»

Bolecina v zapestju

Oddelek: Loža
2813089 (12397) Rippy
»

Ergonomske miške in tipkovnice

Oddelek: Kaj kupiti
304217 (3840) tony1
»

Nova anketa!

Oddelek: Novice / Ankete
193549 (3549) Kaboom
»

Pomoč!? Vas boli dlan, ko veliko časa delate z miško(računalniško ;) )

Oddelek: Loža
122057 (1773) Spajky

Več podobnih tem