» »

Modern Warfare 3 ali Battlefield 3 multiplayer?

Modern Warfare 3 ali Battlefield 3 multiplayer?

miraldi ::

Kaj mi je bolje da si kupim(če si) za igrat preko neta Modern Warfare 3 ali Battlefield 3? Sem sprobal piratsko MW3 pa mi je všeč. Zdaj pa nevem kaj naj kupim BF3 ali MW3. Kaj je vam bolje?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

freesty ::

Razlika med igrama je kar vlka. Sem igral COD in CS potem pa sem si nabavil BF3. In je res cisto drugace. Pri prej omenjenih je veliko vec close combata. Pri BF3 pa te veckrat ubijejo pa sploh ne ves od kod.

miraldi ::

A so pri BF3 dost večje mape? Ker pri MW3 je vse skupi tok mejhno pa stisnjeno. Zato bi mogoče raj BF3 ker je tud grafika dost boljša. Pa kok je sploh map pri BF3? Nisem prej nikol nažigov neki fps po netu razen cod4 dolg dolg nazaj.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Freaxx ::

(Moje, subjektivno mnenje, da ne bo kakšnih izpadov!)
MW3 ni vredna svojega denarja, razvijalci ne vložijo praktično nič dela in vsako leto kasirajo mastne zaslužke. Mape so male in edino kar se dejansko spremeni je postavitev zgradb in orožja. Meni se zdi to bolj kot mod za MW2, če ne celo za samo enko. Kar pa me najbolj moti, je nezmožnost nastavitve FOVa (Igra je narejena za konzole!)

Za battlefield pa po drugi strani potrebuješ dosti boljšo mašino. Mape so ogromne, destruction JE (bi pa lahko bil boljši napram BFBC2), vozila etc, zvok je neprimerno boljši...
Moj glas je definitivno za battlefield (si ga lastim, kot tudi MW3 in sploh ni primerjave)

Na koncu je vse odvisno od tebe, ampak po tvojem podpisu sodeč nimaš z konzolnim portom kaj počet na takem beast PCju. Poglej si še kak video na youtubu na to temo.
Aja, pa če se slučajno odločiš za cod, pride Black Ops 2 novembra :))

lp

miraldi ::

Ja sej se tud meni zdi da je MW3 predrag za take male mape. Gledal sem malo po youtubu kako zgleda pa mi je kar ušeč. Rad bi tud da malo bolj izkoristim moj pc. Se kar odloču za Battlefield 3.
A je to drago? http://www.bigbang.si/igre-in-konzole/i...

Pa katerega naj sploh vzamem ker jih je kar nekaj raznih verzij, ta naj bi imel še neke dodatke: https://www.igabiba.si/izdelek.php?menu...
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

wnbpotato ::

Je res da so v BF3 ogromne mape ampak jih je v MW3 veliko vec... Sam igram raje MW3 ker sem ze od nekaj bolj navajen na COD stil igre kot pa na BF saj igram COD ze od nekdaj in se nikoli nisem popolnoma navadil na BF... Ampak po mojem mnenju sta obe igri fantasticni ampak odvisno od tvojega okusa za streljacine :)

oo7 ::

Jaz sem kupil obe igre.MW3 mi je super za BF3 mi je pa žal,da sem jo kupil.
Multiplayer in Singleplayer mi je boljši pri MW3.
Edino grafiko ima boljšo BF3.Ampak če je igra podn tudi grafika ne pomaga.(moje mnenje)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

BALAST ::

Enako kot ti, kupil obe, MW3 mi je boljša. Kar se tiče BF3 pa ni slaba, samo meni se res zdi dosti bolj kaotična od predhodnice BC2.

Počakajmo na BF4, seveda se bom do ta krat rabil skeširat še kakšne 300€ za novo grafično, ki bo sposobna na medium nastavitvah poganjat 1080p.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

miraldi ::

Kok mam pa sploh dobiš za multiplayer pri MW3? Pri piratski verziji jih je tam okol 10.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

sennheiser ::

Cod raje počakaj na black ops 2, kot je že Freaxx omenil. Slabost cod je za moje pojme to, da prepakirajo stvar in jo vsako leto prodajajo. Potem pa kolegi kupijo in novo špilajo, stare se pa dotaknejo ne. Pri bf3 je pa tako nekak, "življenska doba" z premium dodatkom bo do izida bf4, kateri naj bi bil šele v beta obliki jeseni 2013. Mw3 je tako, če znaš igrati si lahko kot posameznik zelo dober po scoru... bf3 pa sam ne moreš naresti nič. Ne vem... youtube malo poglej še.

miraldi ::

Sej za cod bi raje počakal na black ops 2. Za BF3 pa nevem kako zgledajo načini igranja pa kje nej najdem folk da smo skupaj v skupini. Nisem že več let tko igral po netu zdej me je pa nekaj zagrablo da bi spet :)
A to maš v BF# tud team deadmatch, search and destroy itd al je drugače?
A BF3 Premium je najboljše kupit?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

sennheiser ::

Pri bf3 imaš več načinov. Večina špila conquest (boj za zastave), tukaj imaš več načinov, razlikujejo se mape in količina zastav. Potem imaš rush način, tukaj napadaš mcom-e. Pri rushu imaš možnost kot 2 ekipe ali pa squad (4 člani, več ekip). Potem imaš Team DM in squad DM. Pa še gun master je (začneš z pištolo, napreduješ po 2eh killih na drugo orožje itd.). Map je trenutno 17. Pridejo še 3je dodatki.

Kar se tiče premium, mislim da je smiselno vzeti, zato ker je velika večina strežnikov prešla na premium vsebino. V primeru da premiuma nimaš, tam enostavno ne moreš igrati. Večina strežnikov, ki nima dodatkov b2k cq ali premium je pa praznih. Premium te pride ceneje, kot pa da kupiš vse dodatke. Da se stvar preko tujine kupiti precej ceneje, to ti bo pa kdo drug razložil oziroma preberi kar nekaj strani nazaj v temi battlefield3 kje in kako dobiš to.

Zgodovina sprememb…

miraldi ::

Ja pol najbolj da vzamem BF3 Premium na igabiba je 41Eur. Sam nevem kakšnih 5 dodatkov za igro dobiš keri so te dodatki pač premiu ne vsebuje sp igre kar mi je vseen sem jo že 2x obrnu in ni nič posebnega. Bom šel na battlefield3 temo mal pogledat.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

miraldi ::

Samo malo a jaz rabim najprej imeti Battlefield 3 igro da lahko sploh igram Battlefield 3 Premium??? Kaj potem moraš obe kupit ali kaj? wtf
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

dronyx ::

Pri meni gredo po vrsti: BF:BC2, COD4, BF3, MW2 (ostalih nisem igral MP). BF3 je zame skoraj v vseh pogledih slabša igra od BC2.

sennheiser ::

Ja obvezno rabiš prvo bf3 potem pa še premium če želiš da bo kaj. Lahko samo bf3 kupiš samo je bolj žalostno kar se strežnikov tiče

miraldi ::

A je ful slaba z navadnim BF3? Kaj ni nobenih strežniko alkaj :/ Kok map pa je v navadnem BF3?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Freaxx ::

wnbpotato je izjavil:

Je res da so v BF3 ogromne mape ampak jih je v MW3 veliko vec... Sam igram raje MW3 ker sem ze od nekaj bolj navajen na COD stil igre kot pa na BF saj igram COD ze od nekdaj in se nikoli nisem popolnoma navadil na BF... Ampak po mojem mnenju sta obe igri fantasticni ampak odvisno od tvojega okusa za streljacine :)


Več map v MW3? Tam jih je 16, v BF3 jih je že zdaj zunaj 18, pride jih pa še 12 (3x po 4 na DLC) ;) Če si probal piratsko MW3, ne boš nič večji pirat če tudi BF3 poskusiš :)) (Ne da podpiram taka dejanja spljoh)

Navadnih strežnikov pa spet ni tako malo. Je pa res da veliko ljudi pač kupi premium in potem tudi serveronajemniki pač vklopijo premium opcijo. Če kupiš bf3 in preigraš recimo 100 ur (oz. kakor pač hočeš) in potem nabaviš premium in dobiš še vse dodatke naenkrat si zmagu. Če pa gledaš MW3 pa razmisli malo tudi o ruski verziji ki je veliko cenejša (okoli 16 eur)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Freaxx ()

wnbpotato ::

Freaxx je izjavil:

wnbpotato je izjavil:

Je res da so v BF3 ogromne mape ampak jih je v MW3 veliko vec... Sam igram raje MW3 ker sem ze od nekaj bolj navajen na COD stil igre kot pa na BF saj igram COD ze od nekdaj in se nikoli nisem popolnoma navadil na BF... Ampak po mojem mnenju sta obe igri fantasticni ampak odvisno od tvojega okusa za streljacine :)


Več map v MW3? Tam jih je 16, v BF3 jih je že zdaj zunaj 18, pride jih pa še 12 (3x po 4 na DLC) ;) Če si probal piratsko MW3, ne boš nič večji pirat če tudi BF3 poskusiš :)) (Ne da podpiram taka dejanja spljoh)


Igram na ps3, zato mogoce tudi nisem dobil pravega vtisa od BF3, ker kolikor sem se pozanimal je Battlefield bolj za pc... A si pri MW3 vstel se mape iz DLCjev?

miraldi ::

Ma slučajno sem vidu da je torrent za MW3 multiplayer pa sem sprobal. Dobr bi blo da bi še BF3 loh tko igral. Sej jaz ponavad sprobam igro če mi je vredu jo pa kupim nisem zdj tok pirat :)
Se pravi v osnovnem BF3 je 18 v BF3 Premium pa še dodatnih 12. Upam da je kej folka na serverjih če se odločim pa najprej kupim navaden BF3 da nam pol tam ves tužan k nav nobenga folka. Sej kasneje bi še Premium kupil samo ne vse naenkrat. Bi blo fajn če bi imel piratski BF3 pa original BF3 Premium pa da bi delal sam itk nebo :S
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Freaxx ::

V osnovnem je 10 map. Z vsemi dodatki pa naj bi jih bilo do januarja 2013 že kar 30. Imam pa res občutek da je Cod pač bolj za konzole, Frostbite 2 se pa veliko bolj izkaže na PCju.
1. dodatek so bile preurejene mape iz BF2, 2. (close quarters mape), 3 Največje mape, 4 Ruševine/poakopaliptične mape in 5 Se ne ve nič, razen tega da bodo motobicikli 8-)
Razloga za strah pred praznimi serverji pa pač ni.

Popravek, v MW3 je 18 map total. Pride pa čez dobra dva meseca že BO2, tako da IMO trenutno ni pameten nakup.
Odloči se sam. Gaming is a matter of opinion. Poglej po youtubu malo gameplay/trailerje etc.

miraldi ::

Pol če navaden/osnoven BF3 kupm ni bojazni da nebo folka na serverjih za akcijo.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

sennheiser ::

Folk je, ampak ga je precej manj. Oziroma tako, strežnikov, kjer ni nefer igre je precej manj. Dobri strežniki so pa vsi šli na nove mape večinoma. Lahko naknadno nabaviš. COD pa počakaj black ops 2, ker mw3 je v tem momentu zgrešen nakup, glede na to da bo kmalu BO2

dronyx ::

sennheiser je izjavil:

Dobri strežniki so pa vsi šli na nove mape večinoma.

Kaj naj bi to pomenilo? Da ti strežniki podpirajo samo premium mape, ali tudi navadne, samo ne moreš igrat, če nisi premium igralec? Jaz sem opazil, da ko mape na strežniku rotirajo me včasih ven vrže, ker je na vrsti mapa iz premium paketa (vsaj tako sem si jaz to razlagal).

miraldi ::

Ja nekih hekerjev k gulfajo tam res nočem gledat v igri ker mio grejo res na ku**c. Kje bi pa lahko najceneje kupil Battlefield 3? Najraje tko da jo mam fizično v rokah.
Prek dolpotega še nisem kupoval igre(steam, G2PLAY) in podobno. Kaj to se moram registrirat kupim igro dam številko svojega TRRja mi pobere dol in igro prenesem na svoj PC pa še na mojm u accountu ostane.
Tuki jo majo sklor zastonj kakšna je ta G2PLAY.NET trgovina a ji gre zaupat? https://slo-tech.com/forum/t452664/kone...
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Freaxx ::

Ja v online štacuni boš prejel cd key, katerega samo registriraš na svojem Origin računu in tam ostane za vedno. Potem pa downloadaš kolikokrat ti paše, pa še takoj imaš najnovejšo verzijo.

miraldi ::

Tuki je ful pocen sam je ruska verzija :S
http://www.g2play.net/store/Battlefield...
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

sennheiser ::

Izbira je tvoja. Am kakor vem, če nimaš dodatka b2k ali cq, v primeru strežnika, kjer je to zraven narisano, sploh ne moreš gor.

c00L3r ::

Lahko preizkusiš tudi brezplačen Battlefield Play4free.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c00L3r ()

Freaxx ::

c00l3r, pozabil si dodat da naj še quakelive proba da vidi kakšen je Cod :))

hribovc88 ::

Battlefield 3 ključi od 13€ naprej.

lp

miraldi ::

Evo sem nabavu BF3 navadnega za začetek če mi bo ful dobr pa kupim še Premium. Eno vprašanje imam glede serverjev in povezovanje na njih.
Igro in Origin imam že inštalirano ko kliknem ikonco Battlefield 3 na namizju mi odpre stran http://battlelog.battlefield.com(origin vklopljen).
Tam si izberem način igre(naprimer team deadmatch) igralcev 7/18 dam join server tam mi nekaj napiše in nato kaže joining server in to traja nenormalno dolgo zdj že okoli 5minut in kar negre v igro. Tudi če dam Quitck match kar traja pa traja in ne poveže na server ter v igro. Koliko je normalno da traja preden te poveže v igro? Kaj bi lahko blo narobe? Tudi v single player mi noče it. Kr neki ta origin.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

sennheiser ::

Domnevam da že v štartu nimaš original windowsa oziroma študentske verzije. Tukaj je lahko 1. problem. Posodobi VSE driverje. Sprosti linijo (prekini vse prenose itd.). Če imaš slabo linijo, toliko da ti komaj net dela, potem je tukaj problem. V primeru dobre linije, novi driverji in original windows oziroma vsaj sveži in ne slaba verzija... potem je še možnost reset modem/ruter. Mislim pa da bi lahko se tema zaklenila in iščeš odgovore v za to namenjeni temi.

miraldi ::

Windowsi so sveže naloženi. Driverji za matično so na novo naloženi za grafično kartico imam tudi catalyt 12.6 driverje izklopil sem tudi vse kar porablja internet čeprav ima hitrega 2/10mb. BOm probal resetirati router če bo pomagalo.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

arjan_t ::

preveri še če se nalaganje zatakne pri okoli 100MB (bf3.exe), če ja ubij proces in poskusi znova

r3dkv1c4 ::

oo7 je izjavil:

Jaz sem kupil obe igre.MW3 mi je super za BF3 mi je pa žal,da sem jo kupil.
Multiplayer in Singleplayer mi je boljši pri MW3.
Edino grafiko ima boljšo BF3.Ampak če je igra podn tudi grafika ne pomaga.(moje mnenje)

potem nažigaj cod in bodi tiho če ne veš kaj pravzaprav je bf, po vsej verjetnosti nisi bil takoj oh in sploh pa si rekel, ta špil je kur..

Bf3 ni game za 10 strelanja...je za starejše ki kaj razmišljajo med game-om ne pa samo nažigat v v eni mejhni mapi pa kdo jih bo več.

miraldi je izjavil:

Evo sem nabavu BF3 navadnega za začetek če mi bo ful dobr pa kupim še Premium. Eno vprašanje imam glede serverjev in povezovanje na njih.
Igro in Origin imam že inštalirano ko kliknem ikonco Battlefield 3 na namizju mi odpre stran http://battlelog.battlefield.com(origin vklopljen).
Tam si izberem način igre(naprimer team deadmatch) igralcev 7/18 dam join server tam mi nekaj napiše in nato kaže joining server in to traja nenormalno dolgo zdj že okoli 5minut in kar negre v igro. Tudi če dam Quitck match kar traja pa traja in ne poveže na server ter v igro. Koliko je normalno da traja preden te poveže v igro? Kaj bi lahko blo narobe? Tudi v single player mi noče it. Kr neki ta origin.

si update-al punkbuster???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528127600 (4561) Skyman
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29677171 (59657) Unknown_001
»

COD: Modern Warfare 3 se prodaja bolje kot vroče žemljice

Oddelek: Novice / Igre
4313275 (10261) Ebu-Bekr

Več podobnih tem