» »

Google Nexus 7 (2012)

Google Nexus 7 (2012)

Temo vidijo: vsi
««
9 / 32
»»

gjack ::

kmetek je izjavil:

10.10 pridejo v slo, malo počakajte mpc nekje 269-279 pa lepo doma garancijo in podpirate DDV ;((


Kje si dobil to informacijo?

Slovenskih cen pa sploh ne bom komentiral. Sem ga dobil za 260 EUR iz Nemčije skupaj s poštnino!

knife ::

Zoidberg, jaz sem tut prišel na uno nemško zadevo, pol sem izbral plačilo po povzetju. In so mi na mail poslali podatke za nakazilo.

primozkoco ::

knife je izjavil:

Zoidberg, jaz sem tut prišel na uno nemško zadevo, pol sem izbral plačilo po povzetju. In so mi na mail poslali podatke za nakazilo.

Hej me zanima, če si že dobil pa če je šlo vse tekoče. Prosim javi, ko boš dobil če še nisi.
Hvala
lp

kmetek ::

Maxl je izjavil:

Itak, cene spet prirejene za slovenske plače...


pa ti spogajaj boljšo ceno?

gjack je izjavil:

kmetek je izjavil:

10.10 pridejo v slo, malo počakajte mpc nekje 269-279 pa lepo doma garancijo in podpirate DDV ;((


Kje si dobil to informacijo?

Slovenskih cen pa sploh ne bom komentiral. Sem ga dobil za 260 EUR iz Nemčije skupaj s poštnino!


ENKRATNO, javi ko ti slovenski servis ne bo servisiral ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

gjack ::

ENKRATNO, javi ko ti slovenski servis ne bo servisiral ;)


Ima Nexus 7 kupljen v Mediamarkt-u "12-Monate weltweite Garantie mit Pick-Up & Return Service innerhalb Deutschlands und Österreich". Tako, da bo v najslabšem primeru soseda Avstrija servisirala. Sicer pa lahko zaenkrat rečem, da je zadeva res vrhunska. Škoda edino, da je Google Play delno onemogočen.

Me prav zanima kakšna je možnost, da nam še Google Books, Music, Magazines,.. in vse ostale stvari odprejo.

noraguta ::

kmetek je izjavil:

Maxl je izjavil:

Itak, cene spet prirejene za slovenske plače...


pa ti spogajaj boljšo ceno?

gjack je izjavil:

kmetek je izjavil:

10.10 pridejo v slo, malo počakajte mpc nekje 269-279 pa lepo doma garancijo in podpirate DDV ;((


Kje si dobil to informacijo?

Slovenskih cen pa sploh ne bom komentiral. Sem ga dobil za 260 EUR iz Nemčije skupaj s poštnino!


ENKRATNO, javi ko ti slovenski servis ne bo servisiral ;)

če bo popravljal pooblaščen servis ...
http://support.asus.com/warranty.aspx?S...
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

thramos ::

kmetek je izjavil:

pa ti spogajaj boljšo ceno?


:))

To počnite trgovci ... mi gremo medtem h konkurenci.

damjan1980 ::

@kmetek ti ne razumes da ce ti ga slovenski servis ne servisira, da je to kvecjemu plus? Ker nasi bedaki pol naprav "popravijo" na tak nacin da recejo da je prisel stik v stik z vodo ali pa da je padel na tla.
Poslat aparat v tujino pa je res jaka umetnost in postnina stane okrog 5€ max.
Za to ceno pa si ga kar lepo imejte, bom jaz rajsi se naprej podpiral angleski, nemski in avstrijski ddv

aliali ::

pa sem tudi jaz le prišel do nexusa, prvi vtis je dober :) Me pa zanima, zakaj imam doma probleme z vzpostavitvijo wireless povezave..mi piše da je "problem z preverjanjem pristnosti" ko se hočem povezat...kako naj to odpravim?

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aliali ()

bdoxx ::

maš wifi pod geslom?

yayo ::

a koga moti backlight bleed?:P

aliali ::

imam wifi pod geslom ja..

borutz ::

moj nexus je na poti iz anglije.
Zanima me je ali je kdo ze narocil kaksno zascito za nexus 7?
torbico, wallet,.... katera je solidne kvalitete?
na ebay-u jih je kar nekaj tako da vsak info. dobrodosel

JayKay ::

http://www.amazon.co.uk/CaseGuru-Google...
sem tole kupil. solidne kvalitete, tanek.

yayo ::

Seveda so slim etuii lepši na ogled, ampak, če boš tablico veliko cijazil naokoli se ti splača nabaviti "oblekco", ki bo Nexus popolnoma ovila in nudila nekaj blaženja ob morebitnemu padcu. Večina (kvazi) usnjenih etuiev je primernih, tistim, ki imajo plastično školjko osebno ne bi preveč zaupal (npr scenarij, ko ti tablica pade iz metra in pol višine na ploščice, z vogalom naprej). Ostalo je stvar okusa: barva, zapenjanje, funkcija stojala, itd...

gjack ::

borutz je izjavil:

moj nexus je na poti iz anglije.
Zanima me je ali je kdo ze narocil kaksno zascito za nexus 7?
torbico, wallet,.... katera je solidne kvalitete?
na ebay-u jih je kar nekaj tako da vsak info. dobrodosel


Jaz sem ravno včeraj naročil tole: http://www.ebay.co.uk/itm/HQ-Smart-Stan... Dobiš zraven tudi OTG(on-the-go kabel) in screen protection folijo + 2x bralnik za SD kartico

odločal sem se pa med tema Stylus stavarcama: http://www.ebay.com/itm/Metal-Stylus-LC... in http://www.ebay.com/itm/Black-Touch-Sty...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gjack ()

aliali ::

jaz imam čuden problem..da ne morem sliek obrnat v ležeč položaj iz stoječega. Pa res ne vem al sm js tak smotan al ka je to fora..

yayo ::

home screen je privzeto blokiran v vertikalni (portrait) položaj, drugače pa rotiranje odkleneš kot kaže tukaj


Za Home Screen lahko snameš brezplačno aplikacijo Rotation Locker ali pa plačaš za poplnejši Ultimate Rotation Control

aliali ::

haha, hvala! se še navajam na njega :)

bdoxx ::

aliali je izjavil:

imam wifi pod geslom ja..

probaj brez gesla =D

SunnyBoy ::

Zanima me, katere stvari so onemogočene v Google Play-u.

yayo ::

Kar sem jaz opazil, slovenci ne moremo kupovati e-knjig, tudi če bi žele kupiti npr. "uradni" gumjasti etui za Nexus 7 je to onemogočeno.

damjanll ::

V USA imajo v Google Play: movies, music, apps, books, magazines in pa devices (nexus serija)
Poglej: https://play.google.com/about/
Pri nas pa imas samo apps.
Poleg tega so nekateri apps tudi omejeni, na primer navigacija ne dela in pa google earth ne mores updateat pri nas.

gjack ::

yayo je izjavil:

Kar sem jaz opazil, slovenci ne moremo kupovati e-knjig, tudi če bi žele kupiti npr. "uradni" gumjasti etui za Nexus 7 je to onemogočeno.


Takole je.. e-knjig res ne moreš kupovati, ampak imaš super alternativo. Zloudaj Amazon Kindle for Android.. imaš miljone knjig za Nexus 7(še več kot jih ponuja Google Books). Glede Google movies, music ter magazines.. pa mislim, da sploh ne rabiš. Dobiš vse stvari na malo boljši torrent strani in uploadaš na tablico. Ali pa uporabiš PRO VPN service(naprimer Hidemyass), uporabiš ameriški IP in lahko brez problema kupuješ tudi glasbo, filme in revije. Glede official Asus Nexus 7 etui-a pa sem prebral veliko in pravijo, da ni ravno neka kvaliteta, dobiš na ebay-u na tisoče boljših in lepših.

yayo ::

Hvala, ser ravno razmišljal, če inštalirati Kindle za Android, ker imam tudi Kindle Touch, pa se verjtno da sinhronizirat bookmarke, če isto knjigo bereš na obeh napravah. O official etuiju sem tudi sam bral slabe ocene, ta ki si ga ti linkal zgoraj (Nillkin) je eden lepših, lepotec je tudi MoKo™ Slim-fit Cover , le da za moj okus pušča robove tablice preveč nezaščitene. Je pa etuijev res kot trave, za vse okuse in za vse žepe...

Med najdražjimi:
DODO Cover
in pa zvezdnik Portenzo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

borutz ::

Ce bo komu olajsalo izbiro za etui
Jaz sem kupil ta ovitek
spodnja stran je komplet zascitena z plastiko zgornji del se pa zapre z magnetom.
kvaliteta ja po vsej verjetnosti nekoli slabsa kot izdelki Nillkin vendar
mislim da bo ok.

bobsaap ::

Zdravo!

Upam, da ne bo tole smatrano kot reklama. :)

Opazil sem, da so na Comshopu pričeli s prodajo oz. s prednaročili za tega Nexus 7. ;)

Najdete ga lahko tukaj -> ASUS NEXUS 7

Lep pozdrav!
http://www.slo-fishing.si

Jerry000 ::

280€...slovenija se že kaže v svoji luči -.- cene grejo sam gor pri nas

Bor H ::

Zakaj ljudje od slovenščine v srednji šoli sam svetobolje pokapirajo? Očitno še nismo uradno podprti in bo nekdo na lastno pest uvažal.

kmetek ::

Jerry000 je izjavil:

280€...slovenija se že kaže v svoji luči -.- cene grejo sam gor pri nas


pa jih ti prodajaj, če lahko ponudiš boljšo MPC, nihče ti ne brani.

bluefish ::

Eh, smo v Evropi, ozirati se na cene tehnične robe pri nas je nesmiselno.

kmetek ::

jep, nihče nima pištole nad vašo glavo, kupujte vse v tujini, hellas here we come ;)

da bi pa kdo razumel zakaj v slo nihče ne more imeti takih cen kot tujina, to pa ne. vsak takoj na marže pomisli...odprite s.p. in sami začnite. ne bo vam lahko ;)

Goody ::

kmetek je izjavil:

jep, nihče nima pištole nad vašo glavo, kupujte vse v tujini, hellas here we come ;)

]


;)) lokalni trgovci, gibalo razvoja Slovenije

first_line ::

kmetek je izjavil:

jep, nihče nima pištole nad vašo glavo, kupujte vse v tujini, hellas here we come ;)

da bi pa kdo razumel zakaj v slo nihče ne more imeti takih cen kot tujina, to pa ne. vsak takoj na marže pomisli...odprite s.p. in sami začnite. ne bo vam lahko ;)


Ja zapri svojo trgovino pa pojdi za trak delat če ti je tako zajebano.

Eni ki denar dejansko zaslužimo z delom, se ne mislimo žrtvovati za vas reveže prodajalske in vam puščati 10, 20 ali 50%.

Jerry000 ::

kmetek je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

280€...slovenija se že kaže v svoji luči -.- cene grejo sam gor pri nas


pa jih ti prodajaj, če lahko ponudiš boljšo MPC, nihče ti ne brani.


Js kupujem, ne prodajam. Naj majo v sloveniji svoje, zdej vidm d grem raj v tujino po stvari

RockyS ::

kmetek je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

280€...slovenija se že kaže v svoji luči -.- cene grejo sam gor pri nas


pa jih ti prodajaj, če lahko ponudiš boljšo MPC, nihče ti ne brani.


Kmetek poglej samo vaše cene GoClever tablic... povej mi koliko je trenutna marža na A971 ?
Tudi mi ni jasna vaša politka (zato pa vaše poslovanje pada), da prodajate kvazi "hi-end" robo, po hi cenah.
Namesto da bi prodajali manj znane firme (ampe,zethink itd) po dostopnih cenah, pa še ceno si lahko izpogajate dosti ugodnejšo kot pri teh "hi-end" firme.
Ampe ima tudi servis v sloveniji, večer bo kmalu ponudil 10" tablico k naročnini.

kuglvinkl ::

off!

M-XXXX ::

Kolikor sem gledal so vse verzije enake (hardwersko)? Ker kot kaže bom imel šanse dobit iz Kanade za unih 200€ pa bi...

PS: international garancija? Ali kaj (preveč) komplicirajo?

primozkoco ::

M-XXXX je izjavil:

Kolikor sem gledal so vse verzije enake (hardwersko)? Ker kot kaže bom imel šanse dobit iz Kanade za unih 200€ pa bi...

PS: international garancija? Ali kaj (preveč) komplicirajo?

Mislim da bi glede garancije tablico mogel (v najboljšem primeru ) poslati vsaj do avstrije.. kjer je najbližji servis.
zanima me ce bi lahko vzel še zame eno tablico iz kanade, če je le možno. Prevoz in druge stroške bi ti seveda pokril . :)

Maxl ::

Tako informativno, je sploh kje v naši okolici (AUT, IT) N7 dobavljiv?

yayo ::

Italija: 5 minut od mejnega prehoda Skofije, center Montedoro; Trst, center Torri d'Europa; Trst, center Il Giulia.

primozkoco ::

yayo je izjavil:

Italija: 5 minut od mejnega prehoda Skofije, center Montedoro; Trst, center Torri d'Europa; Trst, center Il Giulia.

Imajo na zalogi ? prosim za informacijo ker bi imel jutri priložnost, da grem kupit.

M-XXXX ::

Mislim da bi glede garancije tablico mogel (v najboljšem primeru ) poslati vsaj do avstrije.. kjer je najbližji servis.

Predvidevam, da jo Asus servisira?

zanima me ce bi lahko vzel še zame eno tablico iz kanade, če je le možno. Prevoz in druge stroške bi ti seveda pokril . :)

Heh, letalska karta je ranga 1000€ :D
Ne grem jaz, pa še en problem je: če ima ena oseba več tablic bo dost verjetno na carini plačat... Potem pa ni več kaj ugodno...

primozkoco ::

M-XXXX je izjavil:

Mislim da bi glede garancije tablico mogel (v najboljšem primeru ) poslati vsaj do avstrije.. kjer je najbližji servis.

Predvidevam, da jo Asus servisira?

zanima me ce bi lahko vzel še zame eno tablico iz kanade, če je le možno. Prevoz in druge stroške bi ti seveda pokril . :)

Heh, letalska karta je ranga 1000€ :D
Ne grem jaz, pa še en problem je: če ima ena oseba več tablic bo dost verjetno na carini plačat... Potem pa ni več kaj ugodno...

Ja mislim da jo servisira Asus ( ali pa oni posljejo pol naprej).
Ja to bi mogoče znal bit problem... hh pa nč
Bom probal izvedet če imajo v Italiji še zalogo :)

yayo ::

primozkoco je izjavil:

[
Imajo na zalogi ? prosim za informacijo ker bi imel jutri priložnost, da grem kupit.


Montedoro Unieuro telefon: 0039 040-232528, kliči kar takoj, bodo že našli koga, ki govori slovensko ali angleško.

Torri d'Europa Mediaworld telefon 0039040/3488111

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

M-XXXX ::

Ima kdo praktične izkušnje kako je z davkom pri nakupu v tuji državi (recimo Kanadi)? Kje se zaprosi za vračilo, dobi obrazec, odda obrazec? Vem, da sem že v večih državah na letališčih videl razne "pisarnice", nimam pa pojma kje...

gjack ::

Je komu uspelo aktivirati 20€ kredit oz. bonus za Google Play? Meni ga nikakor noče pokazat na Google Wallet? Ima kdo kakšno rešitev oz. nasvet?

M-XXXX ::

gjack je izjavil:

Je komu uspelo aktivirati 20€ kredit oz. bonus za Google Play? Meni ga nikakor noče pokazat na Google Wallet? Ima kdo kakšno rešitev oz. nasvet?

Vem, da je bila ena tema na XDA kako uredit... Nisem pa kaj veliko gledal...

nurmaln ::

drgač pa za info 6-7.10 bodo v SLO
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

medenko ::

kje pa no, tujina je bolje ;)
««
9 / 32
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG G pad 8.3 ali Nexus 7 (2013)?

Oddelek: Kaj kupiti
263050 (2780) amacar
»

Nexus 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7516521 (7408) AvtoR
»

Katero tablico? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11025088 (21126) abyssus
»

Google predstavil Android 4.3, sveža Nexus 7, Q (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8929571 (15939) Bluzer13

Več podobnih tem