» »

Nexus 10

Nexus 10

1
2
»

MrStein ::

Kaj pa če si pri sorodnikih? Na dopustu? Na avtobusu?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

AvtoR ::

Jo uporabljam samo doma in je ne nosim okoli, ker je prevelika. Kakšne malenkosti pa lahko še vedno naložiš.

noob96 ::

A se splača počakat na nexus 10 ver. 2? je že kaj znano?
ker je že 2 leti stara tablica..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noob96 ()

Yossarian ::

Jaz imam 32 GB in mi povsem zadostuje. Naloženo imam nekaj HD filmov, slik, muzike in knjig.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Alamar ::

noob96 je izjavil:

A se splača počakat na nexus 10 ver. 2? je že kaj znano?
ker je že 2 leti stara tablica..

Stara je leto in dva meseca.

noob96 ::

ja ker to je bil moj point, gremo mesce štet... pač vprašam ker je dejstvo da ni več najmodernejša in najboljša... čez kako leto ali dve pa sploh ne bo več

AvtoR ::

Je pa zato relativno ugodna cena, glede na to, da je bila še pol leta nazaj cena skoraj 500€. Sploh, če jo vzameš pri operaterju!!

Mavrik ::

noob96 je izjavil:

A se splača počakat na nexus 10 ver. 2? je že kaj znano?
ker je že 2 leti stara tablica..


Problem je predvsem da ni prav nobenih novic o posodobitvi... ali o tem da bi Google sploh še brigale 10" tablice.

Jaz osebno ga bom menjal takoj ko se pojavi update, ker se mu malo že res pozna da GPU ne dohiteva zaslona - ne pomeni to da šteka, samo da ne deluje tako gladko kot recimo Nexus 7 2013 in LG Pad 8".
The truth is rarely pure and never simple.

eales ::

Jaz sem s svojim nexus 10 več kot zadovoljen. Imam 16GB vendar prostora ne primankuje, saj lahko z adapterjem usb to micro usb nanj brez problema priklopiš vsak navadn usb ključek in iz njega npr. predvajaš filme. Potrebuješ le app Nexus media importer, ki stane cca. 2€ in usb to micro usb adapter, ki na ebayu stane max 2€.

Egidij88 ::

Če bi kupil tablico bi sigurno kupil N10 oziroma N10 2014. Ob N4 in laptopu pa ne čutim potrebe po njej, ampak rabim in hočem sta dve stvari. :) Če bo keša ostajalo maybe.

seba-beba ::

Mogoče kdo ve, kje bi lahko dobil original ovitek za nexus 10?

Hvala

dukedl ::

poglej tle http://nexus10accessories.com/

drgač pa kr na google poglej :)
lp dukedl

Egidij88 ::

Dobil OTA Liziko. Dobra zadeva zaenkrat.

wini ::

Te ne moti vse belo? Meni je blo prej bolj všeč na črno ...

Egidij88 ::

Ja, beli app drawer na google now launcherju bolje izpade na telefonu. Bom videl, drugače pač grem na Novo. Recimo settingsi in to mi je pa uredu design.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

zanci ::

kateri je pooblasceni serviser pri nas??

Yossarian ::

Po zadnji posodobitvi na Android 5.0.2 mi naenkrat več ne delata ne iGo in ne Here navigacija. Oba sem zbrisal in nanovo inštaliral, Here mi deluje, iGo pa ne deluje več.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

seba-beba ::

Ima še kdo probleme po nadgradnji na Lollipop? ;(

Sam od sebe se resetira, ni zvoka, težave z wifi, opravilna vrsica v rdeči barvi, čez pol zaslona slika migota in še bi lahko našteval...resetiral že večkrat in je za nekaj časa ok, potem pa spet začne nagajati.
Ko sem imel še Kitkat, ga niti enkrat ni bilo potrebno resetirati...

Egidij88 ::

Jaz nimam problemov, se mi pa je že zgodil kakšen reboot. Resetirati, to misliš factory? Jaz sem takoj po updejtu na lollipop šel narediti factory.

seba-beba ::

Ja, večkrat se sam od sebe reboota. Sem že večkrat naredil factory reset...pa ni učinka.

AvtoR ::

Namesti nazaj Kit Kat. Če ne bo bolje, je lahko prišlo do okvare pomnilnika ali pa SSDja?

Tomas 33 ::

Meni se izklopi pri nekje 9-8% baterije, ampak tu je lahko vzrok iztrošenosti, pa OS ne upošteva tega.
In parkrat mi zvok ni delal po vklopu, pa reboot to odpravi.

Drugače pa bolj stabilen kot Kitekat, je pa res, da sem naredil factory reset, pa manj appov imam sedaj gor.

Egidij88 ::

Ja ta finta z baterijo pa tudi. Ko gre enkrat pod 15% bo kmalu odletel.

seba-beba ::

Na tablici imam že od nakupa nameščen samo Dolphin browser in CC cleaner in nič drugega...trenutno samo še Dolphin....tablico uporabljam samo za splet in branje pdfjev...tako, da appi verjetno niso problem.
Reboot mi ne odpravi težav...začasno pomaga le factory reset.
Sicer glede baterije...meni se izklopi, ko je res baterija popolnoma prazna (1-2%).

Namestitev nazaj Kitkata verjetno izniči garancijo? Oz. ali obstaja "uraden" postopek s katerim namestiš nazaj Kitkat.
Verjetno bo treba nesti kar na servis...je tablica stara manj kot leto dni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: seba-beba ()

Dosan ::

Lahko daš kitkat nazaj. Vsa navodila in potrebne datoteke so tu.
Na koncu samo nazaj zakleneš bootloader in nihče ne bo vedel da si ga odklenil.

AvtoR ::

Ma jaz nebi razkiral in bi jo lepo dal na sevis dokler je v garanciji.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nexus 7 2013 ali LG G Pad 8.3

Oddelek: Kaj kupiti
111967 (1785) Jerry000
»

Katero tablico? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11025033 (21071) abyssus
»

Googlova prireditev začasno odpovedana, malha novosti poka po šivih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7116949 (12979) PrimozR

Več podobnih tem