» »

Google Nexus 7 (2012)

Google Nexus 7 (2012)

Temo vidijo: vsi
««
6 / 32
»»

Magic1 ::

Sem šel na bolho in videl add:
http://electronics.simplyelectronics.ne...
Magic

gjack ::

Nevem no.. meni stran ne zgleda najbol za zaupat. Zgleda kot neka stran kjer ti hočejo dnar pobrat!

Magic1 ::

Zato plačaš s paypalom...
Magic

Jerry000 ::

Maxl je izjavil:

Jaz dobim svoj N7 čez dva ali tri dni. Kupil ga bom v Angliji :).



Kok zelencu boš pa dal?

Maxl ::

Za 16GB verzijo je cena 199 funtov, v evrih to pomeni okoli 252. Je pa v Angliji povsod na zalogi (v večjih tgovinah).

Predator ^^ ::

Hocem 8 GB za 160e! Prav zaradi laganja bom sel k Applu!
Gnmstle

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Roadkill ()

Infinity ::

@Predator^^ kje je laganje? 199$ je cena pred davki, vedt morš d so v ZDA vse cene navedene brez davkov, torej prištej 20% DDV pa si že tam tam z EU ceno 199€ oz. 159GBP

hdmi ::

Maxl je izjavil:

Za 16GB verzijo je cena 199 funtov, v evrih to pomeni okoli 252. Je pa v Angliji povsod na zalogi (v večjih tgovinah).


ja kaj pa postnina , a oni posljejo tebi ali preko izanglije.com ?

Maxl ::

Sam ga grem iskat, ker grem itak iz osebnih razlogov gor.

Predator ^^ ::

Infinity je izjavil:

@Predator^^ kje je laganje? 199$ je cena pred davki, vedt morš d so v ZDA vse cene navedene brez davkov, torej prištej 20% DDV pa si že tam tam z EU ceno 199€ oz. 159GBP

Govorilo se je da bo cena 160e v slo. Se pravi ce je v ameriki 160 dolarjev brez davka je v slo 160 evrov z davkom ne?
Gnmstle

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Roadkill ()

JayKay ::

ne trolaj teme. se ti je ze par strani nazaj razlozilo

JayKay ::

@kugl: pocekiraj rt verzijo ms tablice na videu. desktop mode je uber fail
http://www.theverge.com/2012/8/31/32819...

Alamar ::

Infinity je izjavil:

@Predator^^ kje je laganje? 199$ je cena pred davki, vedt morš d so v ZDA vse cene navedene brez davkov, torej prištej 20% DDV pa si že tam tam z EU ceno 199€ oz. 159GBP
DDV tudi slučajno ni 20% v ZDA. V povprečju 3x nižji, odvisno od države.

Magic1 ::

In kaj ti to pomaga, če ga uvoziš in plačaš našim DDV? A je google kriv da imamo toliko davka?

Nasvet za take: preselite se v Ameriko.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Infinity ::

Alamar je izjavil:

Infinity je izjavil:

@Predator^^ kje je laganje? 199$ je cena pred davki, vedt morš d so v ZDA vse cene navedene brez davkov, torej prištej 20% DDV pa si že tam tam z EU ceno 199€ oz. 159GBP
DDV tudi slučajno ni 20% v ZDA. V povprečju 3x nižji, odvisno od države.


Resno Alamar? A trolaš? Če govorimo o ceni pri nas je seveda govora o davku pri nas ki je na izdelke 20%.

scorpio28 ::

Ima kdo kakšne informacije če so ga v mediamarktu začeli prodajati?

Zgodovina sprememb…

floyd1 ::

Tudi mene zanima. Na spletni strani ni nobene informacije. Če bi ga imeli (v nekih "normalnih" količinah) bi po mojem kaj pisalo na netu.

scorpio28 ::

Saj. Isto pri saturnu nič ne piše...

gjack ::

Baje naj bi avstrijski Mediamarkt začel danes s prodajo. Ampak, na starni .at ne kaže nič. Zgleda, bo treda v Graz v Shoppingcity Seiersberg poklicat pa Mediamarkt vprašat, da se ne bom zastonj vozu v Graz po njega. Kako kaže s Trstom? Je Mediaworld v TORRI D'EUROPA že kaj dobil? Unieuro v MONTEDOR-u je baje že vse razprodal.

scorpio28 ::

Jaz sem dobil danes odgovor iz Mediamarkt-a Graz:
we should get a shipment this week but we don´t know, if this right.


Tako, da se še itak dalje ne vejo kdaj bo.. Danes očitno niso dobili.

Zgodovina sprememb…

kpkp ::

Danes v Media Worldu v Trstu so dobili le 4, zadevo se res težko dobi, če se ne prej pozanimaš.
Enega sem vzel za sestro in zadeva je vsekakor vredna svojega denarja.

yayo ::

Dobil danes, in sicer zadnjega na razpolago, cele tri dneve je bil izložen manipulaciji potencialnih kupcev v Unieuru, Montedoro, Trst. Nič takega kar krpa iz mikrovlaken ne bi mogla spucati8-O Kaj več, ko bom našel čas za ga prižgati (pa ne z vžigalico):P.

hdmi ::

samo povsod imajao samo 16gb a kdo ve kje majo ksng 8gb

carota ::

V Italiji je N7 dobavljiv tukaj (novica od včeraj).

hdmi ::

samo nprimer ko kupis nexus 7-ko v italiji je jezik nazacetku italjanski ali angleski ?

carota ::

hdmi je izjavil:

samo nprimer ko kupis nexus 7-ko v italiji je jezik nazacetku italjanski ali angleski ?

Ko ga prvič zalaufaš menda izbereš jezik, če sem si prav zapomnil.

bluefish ::

Tako je, ob zagonu te pričaka pozdravno okno z izbiro jezika.

hdmi ::

aha ok hvala, k razmislam o nakupu

SloTech123 ::

še kakšne uporabniške izkušnje, pozitivne in negativne..mnenja, da se dokončno odločim za ali proti :P

hdmi ::

enako zame :)

JayKay ::

preberi moj post na prejsnji strani

kmetek ::

hdmi ::

pa cist nikjer ni 8GB verzije

kmetek ::

kaj ti bo 8gb? a zato ker je kao 40€ cenejša?

Magic1 ::

8GB je res ena smešna prostornina na napravi, ki lahko predvaja 720p. Sploh v današnjih časih, ko je 8GB vrednih par evrov. Poleg tega ne podpira spominskih kartic. Upam, da se da priklopit usb spominske ključke.
Magic

kmetek ::

seveda se, nekaj shekaš pa uporabiš usb pa mir.

Magic1 ::

shekaš? Na kak način, softwaresko ali hardwaresko?
Magic

carota ::

Magic1 je izjavil:

shekaš? Na kak način, softwaresko ali hardwaresko?

Rootaš, nekaj potweekaš in priključiš USB OTG kabel, vanj pa ftakneš USB ključ. Simple ko pasulj. :D

Magic1 ::

Ahhh, bye bye garancija.
Magic

SloTech123 ::

carota je izjavil:

V Italiji je N7 dobavljiv tukaj (novica od včeraj).


potem ga majo na zalogi v tele media world, trst recimo al đabe hodim jutri popoldne tja?

M-XXXX ::

Magic1 je izjavil:

Ahhh, bye bye garancija.

Zakaj že? Ga pa unrutaš...

BlueRunner ::

hdmi je izjavil:

pa cist nikjer ni 8GB verzije

8GB je DOA. Morda dobis kaksen zbirateljski primerek na eBay. $199 je bila dobra varianta za narediti reklamo, ampak povprasevanja po 16GB je toliko, da se cenejse verjetno sploh ne splaca delati.

Razen, ce mislis, da je razlika med vgradnjo 8GB in 16GB flash cipov res $50.

damjan1980 ::

Magic1 je izjavil:

8GB je res ena smešna prostornina na napravi, ki lahko predvaja 720p.


ja, sploh predvajanje 720p na 7 inch diagonali je res blazno smiselna zadeva. na ipadu imam menda 2 giga zasedenega. za predvajat full hd imamo eni televizije.

Zgodovina sprememb…

floyd1 ::

Eh, moj ipod (32GB) pa je že od zečetka vedno "polno" zaseden. 100 ludi, 100 čudi, kaj češ.
Predvajanje 720p je smiselno. Ker ne rabiš vsakega videa predelovat - samo vržeš na tablico (ali ključek) in že gledaš.

damjan1980 ::

zakaj bi predeloval? na taki diagonali vsak normalen divx zgleda super, zaseda pa precej manj kot 720p

JayKay ::

diagnala != resolucija

normalen dix ne zgleda super, je grainy ampak gledljiv

floyd1 ::

Ko stvar cuknem, jo najraje v enem od HD formatov - takrat še ne vem, kje bom potem gledal. Doma, na poti, na dopustu, v čakalnici...
Tudi doma zmontirane videe (kamera) naredim v (F)HD, in navadno se mi ne da delati dveh variant.

gjack ::

kmetek je izjavil:

http://www.izanglije.com/
http://www.ebuyer.com/

baje 269€ vse skupaj.


Sem ravnokar govoril z gospodom, ki dela na izanglije.com. Ni mogoče pod cca. 290€, namreč ne ebuyer.com in ostale trgovine(PCWorld, Curry's,..) ti že dan po tem ko si naročil to onemogočijo in vrnejo denar nazaj. Ne vem točno zakaj.. ampak baje ne gre tako kot si mi mislimo(250€ + 13€ poštnine). Samo za informacijo.

borutz ::

se ceneje gre ce narocis preko ebay-a

dober feedback ima, paypal sprejema

nato das naslov ki si ga kreiras na izanglije.com ( sem reden uporabnik, vse dela ok)
postnina po angliji je zastonj
se pravi 199 funtov(251 eurov) + postnina(izanglije 13,99 do 1kg) = 265 eurov

kmetek ::

kaj zdaj, ja ali ne?
««
6 / 32
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG G pad 8.3 ali Nexus 7 (2013)?

Oddelek: Kaj kupiti
263009 (2739) amacar
»

Nexus 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7516432 (7319) AvtoR
»

Katero tablico? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11024920 (20958) abyssus
»

Google predstavil Android 4.3, sveža Nexus 7, Q (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8929234 (15602) Bluzer13

Več podobnih tem