» »

Google Nexus 7 (2012)

Google Nexus 7 (2012)

Temo vidijo: vsi
««
7 / 32
»»

gjack ::

ebay JA. Ebuyer, PCWorld, Currys, Comet,.. NE oz. gre ampak ne po ceni 199? + cca 13€ poštnine.

gjack ::

Dobre novice!

Danes so začeli s prodajo tudi v AVSTRIJI! Vir: http://www.telekom-presse.at/Nexus_7_Ve...

Mediamarkt.at(prva runda že razprodana) in Saturn.at(pošljejo v 10 dneh) jih že imata v ponudbi!

SloTech123 ::

bil mogoče kdo v Trstu danes, je Nexusov kej na zalogi v media worldu?

hdmi ::

mother of god nexus 7 za 250 dolarjev http://www.gamestop.com/android/tablets...

bluefish ::

Ja?
To je normalna cena v USA.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Jerry000 ::

hdmi je izjavil:

mother of god nexus 7 za 250 dolarjev http://www.gamestop.com/android/tablets...



Pol pa še poštnino nabijejo pa je dražje:)

gjack ::

hdmi je izjavil:

mother of god nexus 7 za 250 dolarjev http://www.gamestop.com/android/tablets...


Kr zračuni si.. 250 dolarjev + 60 dolarjev za poštnino do Slovenije + Carina.. pa si gladko na na cca. 290 EUR.

Jerry000 ::

upam da pridejo hitro v slovenijo, me zanimajo cene. Pol se bo tut rabljene že dalo dobit pri nas za malo ceneje:)

medenko ::

kdo ti bo pa prodajal rabljenega?

floyd1 ::

Tisti, ki ugotovijo, da ga v bistvu ne rabijo. Pa vsi razočarani. Zaenkrat slabo kaže, a vedno se najdejo ljudje, ki pričakujejo za tak denar najmanj Transformer Infinity.

yayo ::

carota je izjavil:

Magic1 je izjavil:

shekaš? Na kak način, softwaresko ali hardwaresko?

Rootaš, nekaj potweekaš in priključiš USB OTG kabel, vanj pa ftakneš USB ključ. Simple ko pasulj. :D


Ne rabiš nič rootat, samo OTG kabel nabaviš pa en free file manager pobereš preko Google Play in je vse rešeno. Drugače pride OTG kabel na Ebayu pol evra, s poštnino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

gregyk ::

yayo je izjavil:

carota je izjavil:

Magic1 je izjavil:

shekaš? Na kak način, softwaresko ali hardwaresko?

Rootaš, nekaj potweekaš in priključiš USB OTG kabel, vanj pa ftakneš USB ključ. Simple ko pasulj. :D


Ne rabiš nič rootat, samo OTG kabel nabaviš pa en free file manager pobereš preko Google Play in je vse rešeno. Drugače pride OTG kabel na Ebayu pol evra, s poštnino.


Brez root-a delajo samo miške in tipkovnice preko OTG kabla. Če hočeš dostopati do USB pomnilnika (ključ, disk), mora biti Nexus 7 root-an in nameščena aplikacija "StickMount".

yayo ::

Zgleda, da imaš prav. Bomo pač rootali, ko pride kabel iz Hongkonga... ;)

kpkp ::

Bere brez roota (z uporabo Nexus Media Importer), za pisanje pa rabiš root.

Magic1 ::

O.o to je pa cool. Extra plac se itak rabi za video. 16GB je za vse ostalo čez glavo.
Magic

Jerry000 ::

medenko je izjavil:

kdo ti bo pa prodajal rabljenega?



hehe ja nevem kdo lol. Sej nism vedeževalec lol:D. Na bolho bom šel in videl:D

yayo ::

saj že prodajajo rabljene na bolhi, za 300€ + :|

Jerry000 ::

Ja to je cena k ne dam tok. Za 300 bi pol raj 10" že vzel

SloTech123 ::

ni sicer ta tema..pa vendarle, če kmalu ne dobim nexusa bo že ipad mini zuni. Ve kdo kej več o njem..cena, karateristike..kaj bi se po cost benefitu hipotetično bol splačal

SloTech123 ::

ja ne poznam izdelka..zato bojo kakšne info koristne :)

hdmi ::

zihr ipad mini ne bo meu 4 jedrni procesor pa se drazji bo

kuglvinkl ::

Nataj na topic!

Predator ^^ ::

No pa gremo nataj na topic.
Bo N7 kdaj sploh v slo dobavljiv?de in it me nr zanima.
Gnmstle

SloTech123 ::

V SLO po optimističnih napovedi konec oktobra..verjetno pa še kasneje.

yayo ::

spet offtopic, kmalu bo zunaj tudi Kindle Fire HD, kao Nexus 7 killer :))

JayKay ::

not even close. pocekiraj amazon temo za vec info

SloTech123 ::

nov teden je tukaj..kako je sedaj z dobavljivostjo v Italiji..predvsem bližina meje in Avstrija, če je kdo bil kej naokol..

scorpio28 ::

Mediamarkt ga ima v ponudbi (http://www.mediamarkt.at/mcs/product/AS... Piše pa, da je dobavni rok 2-3 tedne. V Grazu so mi rekli, da ga še v trgovini niso imeli.

hdmi ::

a se da kje dobit 8 gb ker nemislm dat 60 eur vec za en skor zastonj cipek

carota ::

SloTech123 je izjavil:

nov teden je tukaj..kako je sedaj z dobavljivostjo v Italiji..predvsem bližina meje in Avstrija, če je kdo bil kej naokol..

Nič novega na obzorju (netu). Asustore.it že en teden pravi, da jih dobijo predvidoma 17.9. in je možna le rezervacija. Mogoče čakajo na konkurenco ...

scorpio28 ::

Očitno težko. V bližini so se zgleda odločili prodajati samo 16gb modele. Če naročiš od dalje, pa verjetno daš toliko za poštnino, da bi tu dobil že 16gb model.

kpkp ::

Asus nima dovolj profita na 8GB modelu, zato ga prodaja le v državah kjer ga "subvencionira" Google zaradi njihovega Play stora.

SloTech123 ::

scorpio28 je izjavil:

Očitno težko. V bližini so se zgleda odločili prodajati samo 16gb modele. Če naročiš od dalje, pa verjetno daš toliko za poštnino, da bi tu dobil že 16gb model.


Tako ali tako iščem 16 giga model...in če ga v bližini dobim v kratkem bom izredno vesel, bil sem v Trstu v media world v soboto in ga niso imeli..tako da čakam kake sveže info :)

Laplace ::

mtosev ::

ajde ljudje kaj bi vi priporočali: Nexusa ali Kindle fire HD?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

damjanll ::

Nexus \o/ :D

SloTech123 ::

Laplace je izjavil:

Dobitie jih v e-Tec.at http://www.e-tec.at/frame1/details.php?...


nemščian ni glih moja vrlina..a to lahko preko neta kupim in mi pošlejo domov al kako?

yayo ::

Popolni noob tukaj... Dajte mi prosim narisat: Nexus 7 + Nokia C5 kot hotspot, je mogoce? Ce je, kako izpeljati?8-)

Roadkill ::

yayo je izjavil:

Popolni noob tukaj... Dajte mi prosim narisat: Nexus 7 + Nokia C5 kot hotspot, je mogoce? Ce je, kako izpeljati?8-)


Zanima te funkcionalnost WiFi hotspot:
Ü

Bor H ::

Ve kdo kje bi se ga dalo v Franciji dobit? Konec meseca grem v Pariz pa bi kakšnega nazaj si prinesel.

yayo ::

Hvala za link Roadkill, žal zgleda, da (trenutno) Joikuspot ne podpira Nokio C5, oh well bo treba kak poseni Android phone nabavit...
Bor H, sumim, da bodo konec meseca vse večje verige trgovin s tehniko obilno založene z Nexusi ;)

gjack ::

Bor H je izjavil:

Ve kdo kje bi se ga dalo v Franciji dobit? Konec meseca grem v Pariz pa bi kakšnega nazaj si prinesel.


Zagotovo ga dobiš tukaj: Fnac(v Parizu je mali miljon Fnac trgovin), Darty(prav tako mali miljon) in Boulanger trgovinah. Prav tako, ga lahko dobiš na njihovih internetnih straneh.

Bor H ::

Hvala vama :)

edit: interesantno, Darty ga ima za 237EUR z zastonj poštnino v Fr: http://www.darty.com/nav/achat/informat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bor H ()

SloTech123 ::

a je to že kdo poskuso kupit iz Francije? francosk pa popolnoma nič ne zastopim, tako da si sploh ne upam kaj :P

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: gjack ()

gjack ::

SloTech123 je izjavil:

a je to že kdo poskuso kupit iz Francije? francosk pa popolnoma nič ne zastopim, tako da si sploh ne upam kaj :P


Hmm.. jst ti predlagam, da naročiš na www.e-tec.at (pošiljajo v Slovenijo) ali pa počakaš na zalogo v Trst-u oz. Graz-u :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gjack ()

floyd1 ::

Lahko kdo potrdi, da ga ne rabiš rootat za branje z USB ključka in je to potrebno le za pisanje na ključ? (JayKay, že imaš USB OTG kabel? ;))

Pred kratkim sem namreč sprobal D3GO (telemach) in ugotovil, da le na telefonu moje drage dela njihova aplikacija, na ostalih (moj telefon in Ainol tab) pa lepo napiše "cannot run on rooted device :O" ali nekaj podobnega... Mamo jim vidim. Se zna zgodit, da bo tega še več. Aja, Ainola še nisem nič prčkal, torej je verjetno že iz trgovine (oz. iz Večera) prišel root-an.

SloTech123 ::

gjack je izjavil:

SloTech123 je izjavil:

a je to že kdo poskuso kupit iz Francije? francosk pa popolnoma nič ne zastopim, tako da si sploh ne upam kaj :P


Hmm.. jst ti predlagam, da naročiš na www.e-tec.at (pošiljajo v Slovenijo) ali pa počakaš na zalogo v Trst-u oz. Graz-u :)


a ti si že kupil kaj prek tega in koliko pride poštnina? pa koliko časa bi to kaj trajalo da pride v SLo

gregyk ::

SloTech123 je izjavil:

gjack je izjavil:

SloTech123 je izjavil:

a je to že kdo poskuso kupit iz Francije? francosk pa popolnoma nič ne zastopim, tako da si sploh ne upam kaj :P


Hmm.. jst ti predlagam, da naročiš na www.e-tec.at (pošiljajo v Slovenijo) ali pa počakaš na zalogo v Trst-u oz. Graz-u :)


a ti si že kupil kaj prek tega in koliko pride poštnina? pa koliko časa bi to kaj trajalo da pride v SLo


Na njihovi strani piše za vse njihove trgovine: "Jetzt vorbestellen" kar pomeni, da zbirajo naročila, torej zaloge nimajo IMHO.

scorpio28 ::

Jaz sem danes tudi dobil mail od njih in so mi rekli, da naj rezerviram na spletni strani in da me obvestijo ko dobijo. Bom pa jaz šel po njega v Graz. Zraven so pripisali, da dobava traja 2-3 dni (torej bi v petek načeloma moglo biti pri njih).

avani ::

Saturn (nemški) ga je danes dobil :-)
««
7 / 32
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG G pad 8.3 ali Nexus 7 (2013)?

Oddelek: Kaj kupiti
263041 (2771) amacar
»

Nexus 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7516497 (7384) AvtoR
»

Katero tablico? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11025036 (21074) abyssus
»

Google predstavil Android 4.3, sveža Nexus 7, Q (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8929460 (15828) Bluzer13

Več podobnih tem