» »

Google Nexus 7 (2012)

Google Nexus 7 (2012)

Temo vidijo: vsi
««
5 / 32
»»

SloTech123 ::

kok naj js nexusa 7 kupim, če jih je tako malo :D izanglije.com so mi sporočili da nimajo nič na zalogi..kdo bi mi kej svetoval :P

Okapi ::

nexus lahko naročiš pri amazon.co.uk, samo cena je rahlo visoka - 350 evrov s poštnino pride.

kpkp ::

Prvi primerki so se začeli pojavljati tudi v Italiji, malo spremljam če se bo kje pojavil blizu meje, ker ga sestra namerava kupiti, tako ko vem več sporočim, če jih dobim več koliko ponudite?

SloTech123 ::

toliko pa je tudi preveč...za okoli 270 do 290 ni variante v nekem doglednem času?

gregyk ::

SloTech123 je izjavil:

toliko pa je tudi preveč...za okoli 270 do 290 ni variante v nekem doglednem času?


280€ iz Italije: http://www.ebay.it/itm/TABLET-ASUS-GOOG...

SloTech123 ::

pa je to novo itd. nimam izkušenj z e bayem pa sem glede vsega skeptičen :D

carota ::

gregyk je izjavil:

SloTech123 je izjavil:

toliko pa je tudi preveč...za okoli 270 do 290 ni variante v nekem doglednem času?


280€ iz Italije: http://www.ebay.it/itm/TABLET-ASUS-GOOG...

Zaloge v Italiji so bolj švoh - tistih par primerkov je že razprodanih. V tvojem linku piše, da ni nobenega razpoložljivega (le 18 so jih imeli), tako kot Asustore.it, kjer piše da ponovno prihaja.
Bo treba počakat še nekaj dni, šment. :)

SloTech123 ::

če samo nekaj dni bi blo tako uredu. Če mi ga uspe dobiti v naslednjih dveh tednih bi biu uspeh ob tem navalu xD

SloTech123 ::

a je kaka možnost da bi se jo dal na dunaju dobit?

gjack ::

Francija: Google Play ima v ponudbi. Fnac.fr prav tako. Darty.fr and Boulanger.fr še vedno nič. Dobeden od njih ne pošilja v Slovenijo(preverjeno).
Nizozemska: danes baje dobijo tablico tudi nizozemci.
Nemčija: Google play ima v ponudbi. Saturn.de še vedno nič. Mediamarkt.de že ima v ponubdi. Nažalost dobeden od njiju ne pošilja v Slovenijo(preverjeno).

Avstrija: sem ravnokar prebral "Nexus 7 won't ship in Austria for the time being, due to some minor legal issues", tako da zgleda Avstrijci odpadejo še vsaj nekaj časa.

Italija Italjani jo že imajo, ampak je zaradi ogromnega povpraševanja že vse razprodano. Fnac.it pravi po 14. Septembru, Mediaworld.it, Expansys.it in Marcopoloshop.it pa še vedno nič! Asustore.it - razprodano.

Po mojem mnenju tablice v Sloveniji še zagotovo NE bo pred koncem oktobra. Počasi pa me mineva tudi potrpljenje in čakanje. Že gledam Galaxy Tab 2 7.0 ;)

Uglavnem? Ima kdo še kakšne druge informacije glede nakupa? Kje bi jo bilo mogoče dobit(če izvzamem izanglije in nasplošno UK ter US)

SloTech123 ::

js sm prebral..sicer na monitorju.si

Tretjega septembra se bo najbolj obrekovana tablica ta hip pojavila tudi na stari celini. V Evropi je namreč, izvzemši Otok, doslej ni bilo moč kupiti. Sedem palčna, cenovno ugodna paritev Googla in Asusa bo tako lažje dosegljiva vsem interesentom v Nemčiji, Avstriji, Italiji in na drugih večjih trgih naše unije.

koliko so to verodostojne info je pa že druga.

kokrkol..kolega je na dunaju in bo jutri povedu

Zgodovina sprememb…

gregyk ::

carota je izjavil:

gregyk je izjavil:

SloTech123 je izjavil:

toliko pa je tudi preveč...za okoli 270 do 290 ni variante v nekem doglednem času?


280€ iz Italije: http://www.ebay.it/itm/TABLET-ASUS-GOOG...

Zaloge v Italiji so bolj švoh - tistih par primerkov je že razprodanih. V tvojem linku piše, da ni nobenega razpoložljivega (le 18 so jih imeli), tako kot Asustore.it, kjer piše da ponovno prihaja.
Bo treba počakat še nekaj dni, šment. :)

Ko sem prilepil link jih je bilo še nekaj na voljo :)

medenko ::

Ne vem čemu tak naval? Ko pa 7'' preprosto ni dovolj velik.

SloTech123 ::

zakaj ne bi bil..odvisno za koga in potrebe,..

carota ::

medenko je izjavil:

Ne vem čemu tak naval? Ko pa 7'' preprosto ni dovolj velik.

Zgrešil si temo, tukaj maš: kateri 24" monitor kupiti.
Če ti ne ustreza, pričakuješ da te bomo prepričali, da je pravi zate? Stvar potreb in okusa. End of story.

damjan1980 ::

mater ste zakomplicirali. na ebay.co.uk jih je ko dreka od 250€ dalje s postnino v slo. v cem je problem?

floyd1 ::

Meni je (po teži) še 7" preveč ;). Vsekakor pa za iternet, mail, kake Angry Birds in risanke za tamalo več kot dovolj.

Je pa to sedaj že kar velik fiasko Googla in Asusa. Naredili so dobro tablico, po dobri ceni, a folk jih ne bo več čakal, če jih ne morejo izdelati dovolj, da bi zadostili povpraševanju. Leta 2012 ne znajo niti približno oceniti, koliko tega bi se lahko prodalo? Google, ki ima resnično vse možne vzvode (statistiko na netu) v svojih rokah? Idite se učit k Applu, 4 milijone prodanih iphonov prvi vikend, pa nikjer jokanja, da je česa zmanjkalo...

SloTech123 ::

damjan1980 je izjavil:

mater ste zakomplicirali. na ebay.co.uk jih je ko dreka od 250€ dalje s postnino v slo. v cem je problem?

iz anglije pride poleg cene izdelka samo še poštnina ne? carine tako ni..davka pa tudi ne bi smelo biti ne?

kmetek ::

damjan1980 ima prav


ASUS Google Nexus 16GB, 7inch Tablet, Black BNIB & Sealed


ebay.co.uk jih je poln.

SloTech123 ::

js nimam izkušenj z e bayem, zato bi par vprašanj postavil. Ja kdo jih pa tam gor prodaja..če jih je "uradno" tako težko dobiti? so to vse novi, zapikirani, da štima tipi topi..Mogoče bojo komu se zdela hecna vprašanja, samo raje vprašam :)

gregyk ::

kmetek je izjavil:

damjan1980 ima prav


ASUS Google Nexus 16GB, 7inch Tablet, Black BNIB & Sealed


ebay.co.uk jih je poln.


Za 300€, ja.

kmetek ::

ebay in paypal te varujeta, prodajalci se bojijo negativnih mnenj kot hudič mlade....

gregyk da bi prinesel pokazat to pa ne a? za vsako drugo stvar si pa znal priletet? ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

damjan1980 ::

@gregyk lahko tudi za 400€. Pa tudi za 250€

gregyk ::

damjan1980 je izjavil:

@gregyk lahko tudi za 400€. Pa tudi za 250€


Link za 250€?

damjan1980 ::

tam cisto na vrhu ebayeve strani je eno tako prazno okence, imenovano iskalnik. Tam noter vpises asus nexus 7. naprej pa bi skoraj da moralo it

gregyk ::

damjan1980 je izjavil:

tam cisto na vrhu ebayeve strani je eno tako prazno okence, imenovano iskalnik. Tam noter vpises asus nexus 7. naprej pa bi skoraj da moralo it


Se vidi da kar nekaj nabijaš. Za razliko od tebe sem jaz iskal pa za 250€ ga ni (16GB verzije seveda).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregyk ()

SloTech123 ::

8 giga imaš tudi po 230 preračune v eure..

damjan1980 ::

@gregec verjetno je jasno da se seveda pogovarjamo o 8gb verziji za te pare ane...
@maaateoo iz uk bolj tezko. to je cena iz usa po vsej verjetnosti

gregyk ::

damjan1980 je izjavil:

@gregec verjetno je jasno da se seveda pogovarjamo o 8gb verziji za te pare ane...
@maaateoo iz uk bolj tezko. to je cena iz usa po vsej verjetnosti


@Damjanček: Ne ni jasno.

SloTech123 ::

gledal sm tega..http://www.ebay.co.uk/itm/Google-Nexus-...

cena 230 e..poštnina brezplačna, top rated seller nov. Ali sem kaj spregledal ko e baya res ne poznam?

aja eh..to je na prvi strani pisalo, pol pa vidim da je 250 funtov

Zgodovina sprememb…

gregyk ::

SloTech123 je izjavil:

gledal sm tega..http://www.ebay.co.uk/itm/Google-Nexus-...

cena 230 e..poštnina brezplačna, top rated seller nov. Ali sem kaj spregledal ko e baya res ne poznam?

aja eh..to je na prvi strani pisalo, pol pa vidim da je 250 funtov


Ta katerega link si dal pride cca. 350€ ...

damjan1980 ::

@ gregec vsem je jasno da ga za ta denar (16 gb) v EU ne mores dobit, samo tebi ne. me veseli da smo se ujeli

gregyk ::

damjan1980 je izjavil:

@ gregec vsem je jasno da ga za ta denar (16 gb) v EU ne mores dobit, samo tebi ne. me veseli da smo se ujeli

Očitno tebi ni jasno, da se je prodaja po EU začela in da je uradna cena za 16GB model 249€?

sebamatko ::

Evo, jaz sem dobil svojega danes v Trstu v Unieuro, zadnji komad ;) . V mediaworld pridejo v četrtek zjutraj, ampak samo 10 komadov.

carota ::

sebamatko je izjavil:

Evo, jaz sem dobil svojega danes v Trstu v Unieuro, zadnji komad ;) . V mediaworld pridejo v četrtek zjutraj, ampak samo 10 komadov.

Prvo poved bi nam lahko prišparal ...

gjack ::

sebamatko je izjavil:

Evo, jaz sem dobil svojega danes v Trstu v Unieuro, zadnji komad ;) . V mediaworld pridejo v četrtek zjutraj, ampak samo 10 komadov.


Mislim, da ti v življenju nebi mogu bit bol fauš!! ;) slučajno veš če pošilja Unieuro oz. Mediaworld tudi v Slovenijo preko pošte? ali je treba direkt v Trst po njega?

medenko ::

Danes sem ga videl, zgleda res čisto drugače kot klasične 7'' tablice.

Jerry000 ::

kako to mislišda zgleda drugače?

SloTech123 ::

V Avstrijo pride v roku tedna ali dveh..to so info iz prve roke na Dunaju, če držijo

gjack ::

SloTech123 je izjavil:

V Avstrijo pride v roku tedna ali dveh..to so info iz prve roke na Dunaju, če držijo


Na žalost imaš slabe informacije. Baje bo v Mediamarkt trgovinah po Avstriji že od 6.septembra naprej. Vir: http://www.telecompaper.com/news/mediam...

SloTech123 ::

tako so povedli prodajalci kolegu gor..:)

sebamatko ::

Mislim da sploh se neposiljajo po posti, niti v Italijo. Baje imajo zelo velik problem z nabavo. V Unieuru sploh nevejo kdaj bodo prisla nova posiljka. Najboljse je da gres v cetrtek pred 9.00 cakat pred Torri.

scorpio28 ::

Uff če bi mediamarkt začel prodajati nexusa potem bi to bilo idealno za kupiti (za nas ki smo bolj na severu-vzhodu države...), samo je vprašanje v kakšnih količinah ga bo imel in če res pride 6.9. (jutri?!?) v trgovine...

floyd1 ::

In to celo po oglaševanih cenah - prava redkost te dni. Jp, če jih bo vsaka trgovina imela po 10 - 20 kom. (Hofer varianta :|), bo tega veselja konec kakih 10 minut po odprtju ali še malo prej. Tu so med običajnimi kupci žal (zaradi slabe dobavljivosti) še priložnostni preprodajalci zraven.

kmetek ::

To je krivda Google-a, kaj pa nisi zakupili večjo kapaciteto, Apple je prodal ne vem nekaj milionov v tednu dni?

floyd1 ::

Ja, več kot očitno so zdaj presenečeni nad uspehom. No-ja - skoraj uspehom :|. Edino če je marža taka, da se jim to sploh ne splača prodajat.
Dejstvo je, da čez en mesec (ko se bo dobavljivost menda porihtala) to še zdaleč ne bo več tako vroč produkt, kot je danes. In prodaja bo temu ustrezna.

kuglvinkl ::

Na Verge super dost zanimiv članek, zakaj je Nexus 7 samo iPod touch ne pa iPad. Sej ne, da tega nismo vedl. To pa odpira vrata za MS naskok.

JayKay ::

naceloma ja, upamo pa da bodo developerji vidli da se z dobro "tablico" in ekosistemom splaca delati tablet-optimised aplikacije za content creation. Nexus 7 je zato odlicen katalist sprememb.

MS je mel moznost z windows phone 7 OS in telefoni nardit preobrat v marketu. Mogoce so se kaj naucili za tokratni launch.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

Maxl ::

Jaz dobim svoj N7 čez dva ali tri dni. Kupil ga bom v Angliji :).

hdmi ::

Maxl je izjavil:

Jaz dobim svoj N7 čez dva ali tri dni. Kupil ga bom v Angliji :).


blagor tebi
««
5 / 32
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG G pad 8.3 ali Nexus 7 (2013)?

Oddelek: Kaj kupiti
263031 (2761) amacar
»

Nexus 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7516492 (7379) AvtoR
»

Katero tablico? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11025025 (21063) abyssus
»

Google predstavil Android 4.3, sveža Nexus 7, Q (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8929428 (15796) Bluzer13

Več podobnih tem