» »

Ubisoftove igre vsebujejo rootkit!

1
2
»

nekikr ::

Saj verjetno bi jih lahko tožil in če bi bil dovolj vztrajen, bi po nekaj letih dobil povrnjeno kupnino in še za en burek (morda celo z jogurtom) drobiža za povrh. Ampak ker je odrasel človek, s čisto drugimi prioritetami kot pubertetniško zavzetostjo, je pač izbral second best thing - ne kupuje več njihovih izdelkov. Če bo takih dovolj, se bo politika Ubisofta spremenila, če pe je on med redkimi izjemami potem pa tako ali tako vse skupaj sploh ni pomembno. Kaj si misli Janez v zadnji podalpski vasici pač ni pomembno. Niti najmanj.

TechBeats ::

Je že zrihtano, danes sem probal in je updejtalo.
AciD TriP

erunno ::

BlueRunner je izjavil:

Edino in najvec, kar lahko naredim je to, da njihovih artiklov preprosto vec ne kupujem. Na sreco je dovolj drugih alternativ in za priloznostnega igralca, kot sem jaz, verjetno ni neko hudo "odrekanje". Vsaj zame ni.


No na žalost ravno omenjeni Settlersi nimajo alternative od drugih razvijalcev (Anno je prav tako od BlueByte studiov, ki so v lasti od Ubisofta).

BlueRunner ::

Moja odresitev je tudi to, da me ne zanimajo igre samo dolocene vrste ali samo z dolocenim scenarijem. Ker tako ne iscem 1:1 priblizka, temvec se prepuscam trenutni volji in izbiri, nimam problema z iskanjem kaksnih "alternativ". Veckrat je problem, da si za to omejim budget in potem ne vem katero bi res poskusil.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tom Clancy's The Division (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29842438 (472) oo7
»

Rainbow Six Siege (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19830029 (1179) ahac
»

For Honor (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14620107 (7356) ahac
»

Far Cry 4 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51793861 (61067) krefi
»

Ubisoftove igre vsebujejo rootkit! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
5313637 (11499) BlueRunner

Več podobnih tem