» »

Racunalnik - budilka

Racunalnik - budilka

CR ::

No, a je sploh kej takga mozn?
Sej verjetn ni, pa se verjetno zdej smejete ob branju tega posta...

Pac ce je mozn, da bi se racunalnik ob doloceni uri przgal sam od sebe? Prav dobesedno prizgal, ne sam, da je przgan, pa se zbudi, ampak prav prizgal?
  • odklenil: V-i-p ()

bosstjann ::

Stvar je možna(mene zbudi 05:40).Sam slabe lasnost je, da sovražem game over igra za dva tok da kozlam.

Če imaš novejši računalnik(beri 2 let) potem imaš verjetno v biosu možnost nastavit samodejen zagon ob določeni uri.

Kako rač. pripravit da te prebudi pa preberi v navodilih za matično ploščo.

Zgodovina sprememb…

Aspirinix ::

bosstjann je rešil primer prižiganja.
Pol pa daj v Start->Programi->Zagon (Startup po angl.) en velki wav fajl, nastavi samodejno predvajanje in zvočnike do konca.
Sigurno te bo kap.

nojus ::

ti si ta moč imaaaa
ti si ta ki se spozna
puščica, ki dobro znaaaaa
u srce zadeti vsakega:D

sovražim Gargamela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nojus ()

V-i-p ::

CR: ne, to ni možno, da bi se kar sam zbudil ob določeni uri (možen pa je Wake on Lan ring). Tako kot si pa ti predstavljaš, pa žal ne gre. In ker si dobil takšne odgovore kot si, bom tole temo preprosto zaklenil. Ostalim pa: ni se treba vedno norca delat iz človeka, če postavi malo bolj nenavadno vprašanje ;((. CR: če boš kljub temu, da tema ne pelje nikamor, želel da jo odklenem, me kontaktiraj pod zasebno pa ti jo odprem nazaj...

Popravek 23.12.2002 ob 09:42 by V-i-p: po posvetovanju z kolegom Bastadu-jem bom temo odklenil. Očitno sem "rahlo" v zaostanku, saj kolega pravi, da novejše matične to omogočajo. Jaz mu verjamem, zato odklepam. Vsem, morebiti prizadetim, se opravičujem, samo v nadaljne prosim brez raznih Game Over & Co. forami. Hvala! Odklep...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

nojus ::

nekaj casa nazaj sem imel abit-ko kt7-e, ki je to omogočala. v biosu seveda si nastavil time in comp se je avtomatsko zagnal (nisem pa tega nic probaval) tako da ne vem a je to samo enkraten vklop ali se vsak dan prižge.

potem bi pa lahko v startup skopiral kakšno poskočno koračnico, ki bi jo player avtomatsko zagnal.

softwarske rešitve pa najbrž ni oz. vsaj jaz je nisem našel
sovražim Gargamela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program "budilka"

Oddelek: Programska oprema
53248 (2859) racunalnicar
»

Budilka?????

Oddelek: Loža
141214 (1214) imagodei
»

ALARM CLOCK -Budilka na računalniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
54826 (4652) Blond
»

kako ugasniti računalnik ob določeni uri?

Oddelek: Pomoč in nasveti
223061 (2607) EagerWolf
»

Avto start program ???

Oddelek: Programska oprema
161829 (1574) Madafaka

Več podobnih tem