» »

Program "budilka"

Program "budilka"

Fr0g3c ::

Zanima me ali obstaja kakšen program, ki bi deloval kot budilka, npr. da bi mu določil datum in uro,ter program ki se naj zažene in bi se tako recimo 20.11.2006 ob 8.00 laptop avtomatsko zagnal in začel s predvajanjem pesmi v winampu.
Ravno tako obratna situacija, da bi mu določil naj se ob 23.00 samodejno izklopi.

:D

Looney ::

To lahko nastaviš v samih Windowsih. Lahko nastaviš, da gre ob določenem času v stanje pripravljenosti in se potem spet ob določeni uri "zbudi" in se zažene nek program. V tvojem primeru bi bil to Winamp (samo dvomim, da bi lahko nastavil, da bi se ti tudi pesmi začele same predvajati, lahko pa probaš.) Sem pa pozabila kje se to dejansko nastavi.:8) Malo pobrskaj po nadzorni plošči, 99% je tam nekje.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Looney ::

Ok, našla:

Nadzorna plošča (classic view) > razporejena opravila > dodaj opravilo v razpored

Potem pa preden dokončaš obkljukaš še, da ti odpre dodatne možnosti, kjer v zavihku nastavitve obkljukaš računalnik prebudi za izvedbo tega opravila.

In to je to. Ampak res ne vem kako bi se dalo Winamp pripraviti do tega, da bi ob zagonu sam začel predvajati glasbo.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

drola ::

Lahko jo že predvajaš, nato pošlješ sistem v pripravljenost (in se ustavi), ko pa se zbudi, pa se predvajanje nadaljuje.
https://drola.si

andrej_brucek ::

Atomic alarm clock je prava rešitev. ;)

Sam jo uporabljam že kak teden in mi je blazno všeč.

racunalnicar ::

andrej, še en glas za to budilko.
Je res super, čisto vse se da nastavit.

Res ne igrajte se z drugimi nastavitvami, če pa imate ta najboljši program
Download: http://www.softpedia.com/progDownload/A...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC kot budilka

Oddelek: Pomoč in nasveti
112982 (2755) ABX
»

Budilka?????

Oddelek: Loža
141195 (1195) imagodei
»

ALARM CLOCK -Budilka na računalniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
54811 (4637) Blond
»

5.1 Genius SW-5.1-delata samo 2 zvočnika

Oddelek: Zvok in slika
101429 (1369) OldSkul
»

racunalnik kot budilka?

Oddelek: Pomoč in nasveti
152706 (2457) Gapi

Več podobnih tem