» »

Budilka?????

Budilka?????

Skero ::

:)) :)) :)) :)) :)) :))
Sj folk ne se preveč smejat sm jst mam resne težave z zbujanjem in me zanima če kdo pozna kkšn program da bi se lohk muska na kompu vklučla ob določeni uri???
Tole mislim čist resno brez zajebancije pa če zgleda še tako smešno!:8)
Mislim da me 150W (RMS) zvočniki pa že bodo kako zbudil ker me drgač nč ni!!!
Sm si tud že naštimou da mi je na obraz ob določeni uri začela voda kaplat in rezultat je biu da sm se 3 ure prepozn čist premočen zbudu!!!

Lepo prosim za nasvet!?

Skero

R33D3M33R ::

Saj imaš vgrajenega Task Scheduler, potem pa uporabiš še clamp za predvajanje prave datoteke. Preprosto...
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Tody ::

Ma kakšen clamp :) Task manegerju naročiš da zažene playlisto od winampa in presto zadeva deluje :)

Skero ::

Tnx za vse nasvete fanta!! Čeprou vrjamem da bi čist v redu delal kar sta predlagal sm se spomnu da obstajajo vista gadgeti:D :D pa tud tist je preveč zakompliciran zame --> ne bi znou v task managerju naštimat....

Tnx še 1x

Skero:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skero ()

zk_eu ::

drgače, lahko še v yahoo winget, maš tud uro z budilko, pa drgač pa napiš na googlo Alarm Clock kr dost najde :D
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zk_eu ()

w00tnes ::

Flash Alarm Clock
Sam ne zapiraj browserja ko gres spat :D

Roadkill ::

V linuxu imam jaz tole rešeno takole: $: sleep 1h && xmms -s && sleep 6h && xmms -p
Kar mi predvaja muziko eno uro za lahko noč, mi dovoli 6ur spanca, potem me pa spet začne zbujati z muziko. :)
Ü

Good Guy ::

jao kašne probleme mate.

najd si babo.. te bo zihr zbudila..
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

DimmniBurek ::

Pred spanjem spij ene pol litra tekočine, se boš zjutraj zbujal s trdim>:D
There Is No Stronger Drug Than Reality

dukenukem ::

jet audio, ima že notr budilko ;)

ender ::

Čisto preprosto: najprej Windows nastaviš, da se sami od sebe prijavijo (če moraš vpisovati uporabniško ime in geslo na začetku, drugače to ignoriraj), pote dodaš v mapo Startup (Zagon) v Start Menuju svoj predvajalnik, in pogledaš v pomoč kaj moraš nastaviti, da začne sam od sebe predvajati glasbo ko se zažene (če uporabljaš Foobar2000, dodaš parameter /play). Potem računalnik znova zaženeš in v BIOSu nastaviš samodejni vklop ob določeni uri (ponavadi je ta možnost skrita nekje v Power management - išči stvari kot so "RTC Alarm wake-up"). Zvečer, preden greš spat, računalnik ugasneš preko Start -> Zaustavitev sistema.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Matev ::

ali pa da obiščeš kakega poklicnega terapevta

normalen človek se namreč zbuja ob določeni uri vsak dan - že iz navade

DimmniBurek ::

LOL Matev, kake izjeve ej :D
Med vikendom ko lahko spim se zbudim scat in potem spim še apr ur komot, med tednom ko mam pa fax me je pa treba po glavi toučt da ustanem...
There Is No Stronger Drug Than Reality

[SkA] ::

Zato ker je tvoje vstajanje neredno in pa ker je semester čisto prekratek. Probaj ob isti uri kake pol leta ali leto redno hoditi v službo, pa potem povej kdaj se ob sobotah in nedeljah zbujaš. :P

Sicer pa, kot je nekdo že poprej rekel, punca je lahko dobra budilka. Pa če hočeš ali ne. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [SkA] ()

imagodei ::

Matev@ ali pa da obiščeš kakega poklicnega terapevta
normalen človek se namreč zbuja ob določeni uri vsak dan - že iz navade


Ne bo držalo. Ljudje smo si precej različni. Imam kolega - njegov foter ima že 25 let dovolj 4-6 ur spanja na noč. Če gre spat ob 22h, 23h, je najkasneje ob 5h zjutraj pokonci. Večina drugih ljudi ni takšnih.

Drugače je pa tako, ja, da se sčasoma ljudje navadimo na nek bioritem. In če dolga leta vstajaš ob 6h zjutraj za šiht, se tudi med vikendi začneš sam, brez budilke, zbujat recimo ob 7h. Ko je čas za penzijo, si pa že toliko navajen na vstajanje ob 6h, da avtomatično takrat vstajaš.

Jaz npr sem bolj nočna ptica. Vstajanje me ubija, ni važna ura. Tudi če grem kdaj popoldan spat, mi je po eni uri težko vstat. Zjutraj je še težje. Se mi pa zdi najhujše ravno vstajanje. Po 20 minutah in kofetu sem zbujen; če bi pa lahko spal naprej, bi pa kamot še 2-3 ure povlekel. Med tednom zdržim z nekako 6 urami spanja na noč, za vikend pa moram malo "not prinest" in lahko spim tudi po 9 ur. Tudi 10 ni redkost, če ga prejšnji dan kaj žuram.

Tako da tole o "normalnih ljudeh" je precej bosa. Po tej definiciji 1/3 populacije sigurno ni normalne. Da ne bi omenjali nespečnih, ki komaj živijo, pa ne morejo spati, potem pa lovijo tiste pol ure spanja sredi dneva...
- Hoc est qui sumus -


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Jutranje zbujanje

Oddelek: Loža
404865 (1782) GupeM
»

(ne)spanje

Oddelek: Loža
474462 (3225) energetik
»

Najbolj učinkovito jutranje bujenje! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11320005 (17151) Sirko20
»

Razsche*ukan bioritem

Oddelek: Loža
363417 (2302) SkIDiver
»

"Čutim" alarm

Oddelek: Loža
473329 (1917) Shegevara

Več podobnih tem