» »

ALARM CLOCK -Budilka na računalniku

ALARM CLOCK -Budilka na računalniku

tomanator ::

Zanima me če mi lahk kdo pove kak si nastavim budilko ker mi je ena pred kratkim crknila heh Kupujem med drugim tud comp pa zasledim na tej matični Matična plošča Asus P5N32-E SLI, 775 da ima funkcijo-

Music Alarm
Wake up to the music of your choice instead of the irritating sound of an alarm clock. The ASUS Music Alarm gives you a personal wake-up call with your favorite CD music when system is off.

Zanima me če lahko na compi brez te matične nastaviš da se ti npr ugasnjen comp prižge ob določeni uri pa začne špilat določen mp3 al pa več, al je to možno samo ob prižganem compi, obstajajo neki programi - kiri je najbolši?

___ ::

pr mojmu kompu lohk nastavim uro..kao kdaj nj se prižge.sicr nevem kako to deluje ker še nsim poskusil. da bi ti začel predvajat glasbeni cd? hmmmmm..


to pa priznam da nimam pojma. mogoče lahko nastaviš tako...da se ti računalnik prižge ob določeni uri. to nastaviš v biosu pomojm.

potem pa nastaviš program...recimo windows media player..da nj se zalaufa ob zagonu računalnika..pač naložiš kakšen program za urejat programe ki se zalaufajo ob zagonu računalnika.ampak kako ti bo uspel nastavt da se bo wmp zalaufal in avtomatsko začel predvajat glasbeni cd..to pa nevem:)

če boš najdu kakšen način ga napiši. tudi mene zanima sam se ne ukvarjam več s tem ker sm na stolpu nastavu da začne ob določeni uri predvajat glasbene cd....

tomanator ::

bom jaz malo pogledal čeprav ne kaže dobro preveč ker se nobenemu ne sanja kakko bi to nastavil:) :)

___ ::

jah nevem.sm probu nastavt pa mi ni ratal. se je pržgal komp.pa zalaufal wmp.ampak je biu problm v tem da je wmp pol sam pržgan biu. nč ni začel avtomatsko predvajat.....pa winamp tud. tko da pomojm nemorš naštelat da se avtomatsko začne msuka predvajat no......vsaj kolikor sm gledal. sj pravm...laži je če daš cd v stolp pa tm budilko naštelaš...:) sam je pa problm če zmanjka elektrike.....ker se ti ura v stolpu resetira...in pol nč nebo zvonil:>:>:>:)

Scorpia ::

Enkrat je bila tema o tem, to kar ima asus se ti vbistvu sistem ne zažene ampak sam predvaja glasbo na cd-ju. Mp3 kokr vem tukaj odpade pa deluje na integrirani zvočni. Tko da tukaj ni nobenga programa, ne vem pa ali lahko prestavljaš komade.

Blond ::

Poskusi dat MP3 datoteko ali WAV ali celi Playlist v STARTUP pa poročaj o rezultatih.
www.galea.si
Odkup, prodaja in obnova nepremičnin
Posredovanje v prometu z nepremičninami


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem s predvajanjem posnetih CDjev

Oddelek: Zvok in slika
151543 (1267) Han
»

PC kot budilka

Oddelek: Pomoč in nasveti
112974 (2747) ABX
»

Program "budilka"

Oddelek: Programska oprema
53222 (2833) racunalnicar
»

Budilka?????

Oddelek: Loža
141190 (1190) imagodei
»

Avto start program ???

Oddelek: Programska oprema
161803 (1548) Madafaka

Več podobnih tem