» »

Google Authenticator kode ne delujejo

Google Authenticator kode ne delujejo

RejZoR ::

Ok, tole mi pa ni povsem nič jasno. Dodam Google account v Google Authenticator, izpiše se mi koda, ampak slednja ne deluje ko jo hočem uporabit za 2 way avtentikacijo. Na HTC Wildfire s CyanogenMod 7.1/7.2 mi je delalo brez težav, vedno.
Zdej imam SGS2, čas je pravilen, datum takisto, uporabil sem time sync znotraj Google Authenticatorja pa stvar še kar ne deluje.

Edino kar me bode v oči je timezone, ki mi kaže GMT +2 kar je povsem narobe (moralo bi biti GMT +1). Če hočem to ročno spremenit moram pa izklopit avtomatsko uro kar mi ni fajn, ker moram pol ob spremembah ure ročno spreminjat kar mi gre na živce. Torej zakaj SGS2 na vsak način hoče uporabljat GMT +2 če ga pustim na avtomatiki če pa sem v GMT +1 območju? Kar je pomoje tud razlog, da mi Authenticator ne deluje.

EDIT:
Očitno je neka druga butasta fora. Tud če ročno spremenim čas in timezone stvar še kar ne deluje. Kretensko do amena.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com
  • spremenil: RejZoR ()

RejZoR ::

Edini način da sem usposobil to bedarijo je, da sem ugasnil 2 step authentication in ga ponovno nastavil iz nule.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

keitai ::

To z gmt +2 men dela na dveh različnih napravah z cm9 ter na sgs2 z original firmwarom.

Ericssony ::

Če bi rad ponovno namestil GA na noven mobitelu moraš ob registraciji Google računa generirati novo geslo za dostop:
- https://accounts.google.com/b/0/IssuedA... in potem
- Generate new application-specific password.

To geslo potem uporabiš za prijavo...

RejZoR ::

Sej sem ga, to je edini način da tud usposobiš zadevo, pa je še kar težilo, da ni prava koda.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Mavrik ::

Edino kar me bode v oči je timezone, ki mi kaže GMT +2 kar je povsem narobe (moralo bi biti GMT +1). Če hočem to ročno spremenit moram pa izklopit avtomatsko uro kar mi ni fajn, ker moram pol ob spremembah ure ročno spreminjat kar mi gre na živce. Torej zakaj SGS2 na vsak način hoče uporabljat GMT +2 če ga pustim na avtomatiki če pa sem v GMT +1 območju? Kar je pomoje tud razlog, da mi Authenticator ne deluje.


Jao, človek. GMT+2 ti kaže ker trenutno smo v GMT+2 - naš trenuten čas je CEST (srednje-evropski poletni čas, GMT+2) ne CET (srednje-evropski čas, GMT+1) - GMT ne pozna premikanja ure.

Daj lepo te prosim nastavi svoj timezone nazaj na "Ljubljana" (ali Beograd, Amsterdam ali Berlin) ter se nehaj igrati s tem da nam ne boš razvijalcem hodo jokat po Play Storeu kak ti aplikacija napačne ure kaže.
The truth is rarely pure and never simple.

RejZoR ::

Mater no, kaj te moti če človek vpraša? Zadnje čase karkoli rečem vedno neki sikaš nazaj z nekimi užaljenimi izpadi. Umiri se mal. Sem imel telefone, kjer je GMT vedno bil isti, torej GMT +1 in se je samo menjal napis zraven al gre za zimski ali letni čas). Pri temu se pa dejansko spremeni GMT poleg samega napisa časa, kar me je tud zmotilo, da sem narobe razumel zadevo. Jao človek.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Maroko v zadnjem hipu ukinja prestavljanje ure

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
326570 (4560) Lonsarg
»

Problemi zaradi premika kazalcev? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21844561 (31324) nsa_ag3nt
»

Redbull Stratos - skoz z višine 36km (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26029990 (20664) ZaphodBB
»

Velika Britanija bi prestavila ure naprej

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3214487 (12198) CaqKa

Več podobnih tem