» »

Nov mobilni telefon

Nov mobilni telefon

me gusta ::

Pozdrav,
vem, da je podobnih tem že na tisoče, ampak nisem našel neke univerzalne, zato sem naredil novo. Skratka, zanima me kater mobilni telefun priporočate, mora pa imeti naslednje lastnosti: Wi-Fi, močen zvočnik, vzdržljivo baterijo, po možnosti je na tipke (če je na touch mora biti vzdržljiv, da se mi že ob prvem padcu ne uniči). Recimo ceno, tam do kakih 350€ v splošni prodaji. DO sedaj se mi zdi, da bi bila najprimernejša Nokia E5 ali SE Active.

LP
  • spremenilo: me gusta ()

Pro_moted ::

Na Mobisvet najdeš :

MOTOROLA PRO+ BLACK .... 209 evrov
BLACKBERRY 9800 TORCH BLACK......319 evrov

Na Mobitelu najdeš:

Nokia E5...219 evrov
Nokia E6-00...369 evrov

Predvsem bi jaz tu opozoril na Motorolo, ki za ta denar ponuja res dober telefon. Ima tipka in hkrati touchscreen.Sem se enkrat malo igral z njo in je super.Je pa to res redek model, oz. ga nima veliko ljudi , ker se ni prodajal pri nobenem operaterju.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

dergy ::

Bodi vsaj ti pameten, če že jaz nisem bil; karkoli drugega samo ne HTC Evo 3d sranja.
Razlogi (malo morje jih je):
- ob povrnitvi na tovarniške nastavitve ti zbriše vse kontakte in zaznamke v koledarju;
- softwer za delo preko računalnika - nikakav;
- prve 3 mesece uporabe dobil vrtoglavi račun, dokler nisem zahteval zapore za prenos podatkov;
- nima prirejene tipkovnice za slo šumnike;
...

SEDAJ mislim, da bi se bolj modro odločil če bi kupil Nokio E6 ampak po toči zvonit je prepozno.

MacGyver141 ::

dergy je izjavil:

Bodi vsaj ti pameten, če že jaz nisem bil; karkoli drugega samo ne HTC Evo 3d sranja.
Razlogi (malo morje jih je):
- ob povrnitvi na tovarniške nastavitve ti zbriše vse kontakte in zaznamke v koledarju;
- softwer za delo preko računalnika - nikakav;
- prve 3 mesece uporabe dobil vrtoglavi račun, dokler nisem zahteval zapore za prenos podatkov;
- nima prirejene tipkovnice za slo šumnike;
...

SEDAJ mislim, da bi se bolj modro odločil če bi kupil Nokio E6 ampak po toči zvonit je prepozno.



Evo je čisto vredu, sploh od kar ima ICS. Glede prenosa podatkov, sej ga samo v nastavitvah ugasneš pa je. Ni potrebna nobena zapora.

GeForce ::

dergy je izjavil:

Bodi vsaj ti pameten, če že jaz nisem bil; karkoli drugega samo ne HTC Evo 3d sranja.
Razlogi (malo morje jih je):
- ob povrnitvi na tovarniške nastavitve ti zbriše vse kontakte in zaznamke v koledarju;
- softwer za delo preko računalnika - nikakav;
- prve 3 mesece uporabe dobil vrtoglavi račun, dokler nisem zahteval zapore za prenos podatkov;
- nima prirejene tipkovnice za slo šumnike;
...

SEDAJ mislim, da bi se bolj modro odločil če bi kupil Nokio E6 ampak po toči zvonit je prepozno.

A sedaj je pa že telefon kriv, če je uporabnik taka bu*ala, da ne prebere nič pred nakupom in gre direkt v štacuno in kupi nekaj kar sploh neve kako deluje? To kar si omenil je pri vseh androidih enako, razen softwarea na računalniku in tega da večina ima slovenske šumnike na tipkovnici. Ne kar tako nekaj na pamet flancat....zate je edini primeren telefon nekaj v rangu Nokia 3310.

Dr_M ::

- ob povrnitvi na tovarniške nastavitve ti zbriše vse kontakte in zaznamke v koledarju;


A bejz no? Kej tazga...

- prve 3 mesece uporabe dobil vrtoglavi račun, dokler nisem zahteval zapore za prenos podatkov;


Nije zvaka za seljaka, al kako ze pravijo.
Precej pomaga, ce prej malo navodila preberes. Se lahko se kaj naucis.

RejZoR ::

Factory reset Android telefona ti vedno pobriše vse. Ne pobriše pa ti syncanih podatkov na strežniku med katerimi so tud kontakti in calendar eventi. Razen če syncinga nimaš pravilno nastavljenega kar pa bi bila neumna poteza...

Glede prenosov podatkov, 3G Watchdog...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Galaxy A5 2016 - hoče staro geslo

Oddelek: Mobilne tehnologije
91028 (865) damirez
»

Nakup telefona :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7518763 (15027) BCSman
»

Gmail

Oddelek: Pomoč in nasveti
475957 (4168) tattoo
»

nakup "resnega" telefona (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6510743 (9351) carota
»

Odkrita ranljivost v Nokia Series60 mobilnih telefonih

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
437560 (5068) poweroff

Več podobnih tem