» »

Elysium

Elysium

1 2
3
»

opeter ::

Ne vem, no ... jaz rad gledam filme kot je npr. Pacific Rim, Total Recall, G.I. Joe, Fantastic Four (predvsem novejše, čeprav sem gledal tudi starejše), Thor, Doom, The Priest, vsi deli Spidermana, Iron Sky, Ninja Turtles (do zdaj trije filmi), Outlander, I am number four, Captain America, Tron, japonske Godzille, pa tudi novejšo varianto, Robocop franšiza (čakam na nov del) ipd.

Možgane na pašo in uživam.

Po mojem tudi Elysium ne more biti tako slab.

Izmed bolj resnih pa mi je ugajal Pandorum in Moon.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

oo7 ::

opeter je izjavil:

Ne vem, no ... jaz rad gledam filme kot je npr. Pacific Rim, Total Recall, G.I. Joe, Fantastic Four (predvsem novejše, čeprav sem gledal tudi starejše), Thor, Doom, The Priest, vsi deli Spidermana, Iron Sky, Ninja Turtles (do zdaj trije filmi), Outlander, I am number four, Captain America, Tron, japonske Godzille, pa tudi novejšo varianto, Robocop franšiza (čakam na nov del) ipd.

Možgane na pašo in uživam.

Po mojem tudi Elysium ne more biti tako slab.

Izmed bolj resnih pa mi je ugajal Pandorum in Moon.


Če so ti všeč filmi, ki si jih opisal zgoraj potem ti bo tudi Elysium.

Elysium movie review

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

destiny je izjavil:

Skratka, Matt Damon bi naredil bolje, če bi posnel še eno nadaljevanje Bourna :)
Ja, to je pa verjetno stvar v kateri se vsi strinjamo.


opeter je izjavil:

Ne vem, no ... jaz rad gledam filme kot je npr. Pacific Rim, Total Recall, G.I. Joe, Fantastic Four (predvsem novejše, čeprav sem gledal tudi starejše), Thor, Doom, The Priest, vsi deli Spidermana, Iron Sky, Ninja Turtles (do zdaj trije filmi), Outlander, I am number four, Captain America, Tron, japonske Godzille, pa tudi novejšo varianto, Robocop franšiza (čakam na nov del) ipd.

Možgane na pašo in uživam.

Po mojem tudi Elysium ne more biti tako slab.

Izmed bolj resnih pa mi je ugajal Pandorum in Moon.

Opeter, ti si le poglej Elysium in se ne oziraj preveč na nekatere negativne komentarje tukaj. Gre večinoma za nezrelo mladino s še neizoblikovanim okusom, ki kot po navadi trobijo v isti rog, željni pozornosti. Za Elysium imaš moje priporočilo, in verjetno tudi M-Powerjevo.
Glede na filme, ki si jih naštel ti bo zagotovo všeč. Glede na to, da ti je bil všeč G.I. Joe, ki pa je res slab (celotna franšiza) proti Elysium.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

jype ::

Izi> Gre večinoma za nezrelo mladino s še neizoblikovanim okusom

Mhm, sčasoma človeku začne ugajati vonj fekalij.

Izi ::

jype je izjavil:

Izi> Gre večinoma za nezrelo mladino s še neizoblikovanim okusom

Mhm, sčasoma človeku začne ugajati vonj fekalij.

Retorika je močno orožje, saj se razumeva ;)

Pithlit ::

opeter je izjavil:

Ne vem, no ... jaz rad gledam filme kot je npr. Pacific Rim, Total Recall, G.I. Joe, Fantastic Four (predvsem novejše, čeprav sem gledal tudi starejše), Thor, Doom, The Priest, vsi deli Spidermana, Iron Sky, Ninja Turtles (do zdaj trije filmi), Outlander, I am number four, Captain America, Tron, japonske Godzille, pa tudi novejšo varianto, Robocop franšiza (čakam na nov del) ipd.

Možgane na pašo in uživam.

Jap. Nič narobe s tem. Brainless fun. Kar lepo gledat... bo verjetno pasalo. Meni je. Sam za razliko od nekaterih mi je jasno da, četudi mi je všeč (ko odklopim možgane in se prepustim neumnostim), nikakor ni mogoče trditi da so takšni filmi "dobri".

oo7 je izjavil:

Če so ti všeč filmi, ki si jih opisal zgoraj potem ti bo tudi Elysium.

Izi je izjavil:

Opeter, ti si le poglej Elysium in se ne oziraj preveč na nekatere negativne komentarje tukaj.

Lepo da vidimo v kakšno kategorijo filmov tlačimo tale Elysium. Pa še vsi se strinjamo da tja tudi paše. Torej "možgane na pašo".

Izi je izjavil:

Gre večinoma za nezrelo mladino s še neizoblikovanim okusom, ki kot po navadi trobijo v isti rog, željni pozornosti.

Izi je izjavil:

Težko je reči ali je boljši Stalonejev Judge Dredd ali ta Dredd 3D.

Toliko o neizoblikovanem okusu.
Life is as complicated as we make it...

Sims ::

Meni je bil kar ok. Preveč pa me je spominjal na Total Recall s tistimi roboti in fabriko.

first_line ::

Film ni sci-fi. White man bad, colored gud je čisto resnično dejstvo! #Fact!

inferno666 ::

Film je porazen.

Tipično ameriško sranje, kjer trailer izgleda super, nato pa v film vnesejo toliko banalnosti, da je komaj gledljiv.

Spominjal me je na Battle of LA in Battleship. Kjer se akcijski vložki vrstijo eden za drugim, brez da bi scenaristi napletli neko normalno zgodbo.

Če gre že za akcijski SCI-FI, naj bo vsaj podoben Independance day, ki ga z užitkom gledaš.

lp, david

opeter ::

Pa ni Battle: L. A. in Battleship v isti kategoriji kot Independance Day ali pa npr. Stargate?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

opeter je izjavil:

Pa ni Battle: L. A. in Battleship v isti kategoriji kot Independance Day ali pa npr. Stargate?


Popolnoma isto.
Edino Stargate je boljši:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

jype ::

first_line> Film ni sci-fi. White man bad, colored gud je čisto resnično dejstvo! #Fact!

Za to teorijo so mal premal namazal Damona.

vostok_1 ::

Nočem več slišat Prometheus in dobro v isti povedi. Resno, še nizek IQ ni opravičilo za kaj takega. Film je totalno faljeno sranje z dobrimi landscape shots in CGIjem.
Logike tudi ni v tisti izjavi da sci-fi ne more biti slab. (hint: glej zgornjo vrstico)


Še en film sm pozabu omenit. Contact (1997). Ko sem ga kot mladež gledal mi ni bil. Šele kasneje sem videl čar v njemu. Priporočam.
Sm pa pred leti gledal neko sci-fi grozljivko iz 90' ko neki white trash bežijo pred alieni, kateri jim sledijo z napravami priklopljenih na črevesje. Ful freaky film, ampak čudežno zabaven. Aha, najdu...Altered. Ponovno priporočam, smeh film.
Skyline je še eden tak, ki se ga splača pogledat. Veliko ljudem ni všeč a je dejansko dober IMO.

Sicer pa nivo sci-fi je v Hollywood-u precej padel zadnje desetletje. Dobro, saj je vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Pithlit ::

oo7 je izjavil:

opeter je izjavil:

Pa ni Battle: L. A. in Battleship v isti kategoriji kot Independance Day ali pa npr. Stargate?


Popolnoma isto.
Edino Stargate je boljši:)

Tud ID je bil konkretno boljši od Battle: L.A. in Battleship. Stargate pač izstopa ker je imel najbolj konkretno zgodbo zraven - kar se kaže tudi v velikosti same franšize ki je iz tega ratala.

Za 'oskarja' pa noben ni. Problem je ker se nekateri obnašajo kot da Elysium pa je (je pa nekje na nivoju Battle: L.A. pa Battleship... pa že prej omenjenimi Dredd 3D, Pacific Rim, G.I. Joe...).

Tko kot je nekdo na svojem blogu zapisal:
Jodie Foster delivers an unbelievably terrible performance in Elysium. Maybe the worst acting ever done by a two-time Oscar winner. A performance so awful I found myself keenly anticipating Foster's next scene to see if she would keep on bringing the dreadful.

I say this as a HUGE fan of Jodie Foster. I'm telling you, it's amazing how bad she is in this movie.

And how little it mattered in the grand, rabidly schizoid scheme of things. ... ... ...
The special effects in Elysium are breathtaking, whether somebody's face is getting blown off or we're getting those tantalizingly brief looks at life on Elysium. Damon's everyman workhorse is tragically sympathetic, plodding ahead against all odds. Copley is brilliant as the sadistic villain. ... ... ... ...
In the meantime, you'll be treated to one of the most entertaining action films of the year.

Zabava zagotovljena - sam možgančke odklopit.
Life is as complicated as we make it...

Izi ::

Na žalost se spet kaže, da nekateri v filmih iščejo in kar je najhuje celo najdejo intelektualni izziv.
Filmi, VSI PO VRSTI, so za "možgane na pašo". Temu je namenjen filmski medij. Razmišljanju in intelektualnim izzivom je namenjena knjiga.
Da so nekateri tukaj knjige povsem zamenjali s filmi se lepo vidi po njihovem porazno revnem besednem zakladu. In ravno ti so vedno najglasnejši kritiki, ker jim 90% filmov predstavlja hud intelektualni napor, potem pa naletijo na enega, kjer ni treba pretirano razmišljati in ga avtomatično označijo za slabega. Žalostno.

Tistih čudakov, ki prav povsod vidijo rasizem, homofobijo, pedofilijo, in podobna "moderma" sranja pa ne bom niti omenjal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Gregor P ::

Sam bi rad le zapisal, da je bil meni film slab.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

jype ::

Izi> Filmi, VSI PO VRSTI, so za "možgane na pašo".

Ne seri.

http://www.imdb.com/title/tt0276919/

http://www.imdb.com/title/tt0112817/

Engineer_ ::

jype je izjavil:

Izi> Filmi, VSI PO VRSTI, so za "možgane na pašo".

Ne seri.

http://www.imdb.com/title/tt0276919/

http://www.imdb.com/title/tt0112817/


eh tud drame so za možgane na pašo...pač za sadomazo ljudi, ki radi trpijo in se jočejo.

jype ::

Niso drame.

Engineer_ ::

Dogville (2003)
178 min - Drama

also, zakaj to ni za možgane na pašo? Kaj je tu takega, da bi morali bit možgani vklopleni? domišljijska zgodba je, isto kot elysium. le raven kvalitete je morda druga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

jype ::

Tough. Pogledat boš moral, kar pa žal ni garancija, da boš razumel.

Phantomeye ::

Izi je izjavil:

Filmi, VSI PO VRSTI, so za "možgane na pašo". Temu je namenjen filmski medij.


Haha, če si omejen na filme, ki niso namenjeni drugemu kot zabavanju množic je to tvoj problem, samo ne tega sklepat na ostale. Nekdo, ki celo življenje bere knjige tipa Pet prijateljev prav tako lahko trdi, da so knjige namenjene zabavi in niso nikomur v izziv.

oo7 ::

Vrhunski filmi z malo zgodbe pač akcija naredi svoje:)


http://www.imdb.com/title/tt0095016/
http://www.imdb.com/title/tt0082694/
http://www.imdb.com/title/tt0077651/

Ampak predvidevam, da vam tudi teli filmi niso všeč, ker ni kompleksne zgodbe:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Jype mislim, da si ti enkrat napisal če se ne motim, da ti je film Duel dober kako je to možno, ker film nima niti 10 minut zgodbe?

jype ::

M-Power> Jype mislim, da si ti enkrat napisal če se ne motim, da ti je film Duel dober kako je to možno, ker film nima niti 10 minut zgodbe?

Kdo pa trdi, da mora imeti zgodbo?

m0LN4r ::

Izi je izjavil:


Za prave moške možgane, pa je pomembna predvsem vizualnost pred vsem, zgodba je pomembna samo toliko, da skupaj drži akcijske prizore in Elysium je delan za moški okus.


Ne, to je predvsem pomembno za otročje moške in otroke, ki ne premorejo kaj bolj kompleksnega, kot neko klišejsko holivudsko sci-fi akcijo, ki se na leto ponovijo ene 10x sam pod drugimi naslovi.

Čimveč bum buma, pa rompompoma pa je vsakemu otroku in otročjemu moškemu všeč.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Pithlit ::

m0LN4r je izjavil:

Čimveč bum buma, pa rompompoma pa je vsakemu otroku in otročjemu moškemu všeč.

Brez diskriminacije prosim :P Pacific Rim je bil super... glup ampak super.
Life is as complicated as we make it...

m0LN4r ::

Elysium in podobni bi bli veliko boljši filmi, če nebi bil prvotni namen scenarija profit.
Denar pa zagonijo za efekte, pa trailerje in reklamiranje.

Kaj hočem stem povedat?

Elysium je recimo tak med filmi, kot Lady Gaga v glasbi. Industrija v polnem zagonu.

Kako velik hype je bil okoli avatarja, pa je že en izmed "pozabljenih" ohoho superduper filmov. Podkupljeni kritiki, superduper trailerji, pač ljudi so prepričali, da je film dober še preden so ga šli v kino gledat.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

m0LN4r ::

Če so ga pa reklamiral, na vsakem tv kanalu pa youtube bil poln samo tega in ker sem moral poslušat ovce kak je dober film še preden je sploh ven prišel.

Spomnil sem se pa zato nanj, ker sem moral pol leta poslušat kolega kak je to dober film. Potem pa z velikim pričakovanjem pogledam pa mu rečem samo to, wow sci-fi pocahontas & titanic rerelease.

Ja recimo da polovico razumeš kaj sem mislil povedat. Če nebi dal miljone v reklamiranje in promocijo večina teh filmov sploh nebi bila popularna.

Oscarji pa imdb pa tak al tak nimata nobene vrednosti. Točno tu se odraža, to bolj kot je nek film promoviran boljšo oceno ma.

Še dobr da oscarje podeljujejo v ameriki.

Avatar mi je pa ostal v spominu, ker me je zeeelooo razočaral glede nato kaj vse sem videl in slišal.

To je tak kot bi rekel, kako to da si zapomnim lady gaga, pa biberja pa ta shit. Ja tako, ker za vsako ko vstopim v nek lokal, al bus, al na radio vsepovsod vrtijo eno in isto sraje.

Oz. ko je dj na studentskem žuru vrtel 2 uri ponavljanje gagngam stajl. Hočeš nočeš si zapomniš.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Izi ::

Res da je že dobre 4 leta od takrat ampak se spomnim, da sem za Avatar prvič slišal šele par dni po premieri v kinih. Tako da nič ne vem o kakšnih posebnih reklamnih akcijah za Avatar.
TV kanalov ne gledam, na internetu pa dnevno preživim več ur. Šele nekaj dni po premieri sem ravno tukaj na Slo-Tech prvič slišal za ta film v temi o Avatarju in se odločil, da ga pogledam. O filmu nisem vedel popolnoma nič, razen omembe iz tiste teme, da naj bi menda šlo za najdražji film do takrat. Mislim, da sem isti dan napisal tudi moje mnenje o filmu. Na splošno pozitivno razen nad zgodbo nisem bil ravno pretirano navdušen.
Sem ga pa kasneje seveda pogledal še enkrat ko je prišla razširjena verzija, ki je precej boljša kot kino verzija, ki ji manjka cel začetek.

jype ::

Izi> Na verjetno edini film, ki ga pozna skoraj vsak Zemljan.

Vsak zemljan pozna tudi amway čistila.

Nikec3 ::

Vsak zemljan pozna tudi amway čistila.

Prvič slišim.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

jype ::

Nikec3> Prvič slišim.

Tudi za Avatar marsikdo prvič sliši.

vostok_1 ::

@Pithlit, Izi

Skyline je kljub občasnim lapsusom zelo prijeten film. Kot je rekla Pithlit, če gledalci ne vidijo notri par znanih oseb pol ga odjebejeo. Itak, da bo slaba ocena.
Pa ne sam to, nima tistega tipičnega konca "humans win", ki si ga vsi želijo. Battle L.A. sm tko neučakano pričakoval, a dejansko je bil en giant floppy dick. Ni bil ne epičen, ne poglobljen in ne pretirano akcijski. Pač, krneki.

In filmi so lahko intelektualno poglobljeni, nevem zakaj ne bi mogli biti. Knjige so druga kategorija.
GATTACA in The man from earth so dobra referenca kaj lahko s filmom nardiš.
Žalostno je, da je nivo filmov v tej rubriki, drastično upadel skozi desetletja.

Poglejte si izvirno gradivo za Carpenterjev kasnejši The thing.
http://www.imdb.com/title/tt0044121/
Iz 50' let pa izredno dodelan. Ali pa original The day the earth stood still.

opeter ::

vostok_1 je izjavil:

Ali pa original The day the earth stood still.


To se stirnjam. Milijonkrat boljši kot varianta s Keanu Reaves.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Poldi112 ::

Aja, pa da ne pozabim - stvar naj bi bila horror, pa se ne spomnim da bi bilo kakšnega igralca strah. Kot da rutinsko obirajo korencek na njivi. Ok, en je bil, stražar ki mu je korenček pobegnil. Samo potem pa nič. Zunaj ti laufa alien, par ljudi je že ubil, pa noben ne paničari. Sledijo ukazom. Business as usual.

Glede Gatacca in kredibilnosti, sem gledal in ni bil švoh, čeprav se mi je nežno vlekla. Tisto je bolj drama scifi. Ne vem pa zakaj bi mi mogla biti všeč, da bi smel ocenjevati druge. Raje povej, kaj je tako všeč pri The thing from another world.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

BigWhale ::

Joj, kako zanimiva debata. :)

Jaz bi dodal samo to, da je razlika med "Sci-Fi", "Sci-Fi" in "Sci-Fi".

V prvi kategoriji so filmi tipa Odiseja, Moon, Solaris, Gattacka. Gre za 'hard sci-fi', kjer tisti science del, pomeni velik del zgodbe. Knjiga Leviathan Awakes je odlicen dober primer. Fiction del je prisoten bolj v obliki namisljenih junakov in namisljene zgodbe in nekaj malega boosta k science. :)

Potem je tukaj drugi Sci-Fi, kamor spadajo Star Trek, Star Wars, in podobne zadeve. Tukaj ustvarjalci naredijo svoje vesolje, si izmislijo svojo fiziko in svoj science. Pomemben je immersion, zavedas se, da gledas pretezno fiction ampak se znas vzivet v njihov svet in se ne ukvarjas s Science oziroma se ukvarjas z njim v tistem danem okolju. Pizdis takrat, ko transporter na shipu ne deluje zaradi magnetic ion storma in se posadka ne more vrnit na zemljo, ker ves, da je pet epizod nazaj O'Brien resetiral primary transporter buffers in reversal polarity of transporter matrix in je med magnetnim ion stormom transporter cist lepo delal. Zdej je pa kr pozabil, da lahk to nardi.

Tretji Sci-Fi, je pa nek mish-mash sci-fi, kjer se ustvarjalci trudijo narediti hard sci-fi, ki ga pa potem po-bebavijo, zato, da lahko v zgodbo vpletejo en kup akcije in CGIja. Tako dobis Elysium, Gravity, The Core, Mission To Mars, ...

Med Sci-Fi se ne steje filmov s stripovsko tematiko in superjunaki.

O samem Elysiumu pa samo en zmerno do pretezno velik zeh. Jezus je ze 2014 let stara zgodba! :) V taksni uprizoritvi, kot smo jo videli sedaj je poonegavljena z mish-mash sci-fi, kjer ti exo-skeleton da super moc, pozabi pa na to, da telo se vedno ostane precej squishy. Razvoj karakterjev je zlo binaren. Najprej nic, potem pa ena. :) Zgodba, bi utegnila biti zanimiva, ce bi jo drugace predstavili.

Primerjava z District 9 pa ni povsem na mestu, ker gre za drugacno tematiko in odsotnost jezus karakterja. :)

Izi ::

BigWhale je izjavil:

Primerjava z District 9 pa ni povsem na mestu, ker gre za drugacno tematiko in odsotnost jezus karakterja. :)
Bolj ali manj se strinjam s tabo razen s tem zadnjim stavkom.

District 9 in Elysium imata zelo podobno tematiko in zelo podobnega junaka, ki oba nimata nič z Jezusom. Jezus je trpel in nič spremenil, oba junaka tukaj pa sta s svojim trpljenjem prinesla bistvene spremembe na bolje zatiranim.

Junak je v obeh primerih na strani zatiranih, v obeh primerih junak postane šele po sili okoliščin, ko na smrt zboli in mu ne preostane drugega kot da se upre če hoče preživeti. In potem sledi akcija.
Bistvena razlika je, da je v District 9 zatirana manjšina, v Elysium pa je zatirana večina. Ostale razlike so bolj estetske, kot na primer dokumentarni prikaz dogodkov v District 9 in filmski prikaz dogodkov v Elysium.

Poldi112 ::

>Jezus je trpel in nič spremenil, oba junaka tukaj pa sta s svojim trpljenjem prinesla bistvene spremembe na bolje zatiranim.

Traparija. Kaj misliš, da bi se dogajalo kasneje po Elysium scenariju? Da se bosta večno cedila mleko in med? Hitro bi mašine poklicali nazaj, oz. bi se pokvarile predno bi uspeli pozdraviti 1% populacije. In kdo jih bo potem popravil? Raja?

Jezus je po drugi strani spremenil ogromno. Samo poglej okoli, same cerkve, v časopusu zgodbe o njih, ... Nekako dvomim da bi Damon imel tak vpliv na kasnejši potek dogodkov.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

m0LN4r ::

To še ni izgovor, da mora biti večina filmov narjenih po principu: neka kriza -> wanabe heroj -> akcija (fiuzzzbom, ratata) -> postane super heroj -> happy end (se vidimo naslednjič).
Pa to da take filme reklamirajo ravno z igralci. Ki pa igrajo kot v srednji šoli v dramskem krožku.

Pri teh filmih je najboljši trailer. Pogledaš pa si prišparaš veliko časa. V trailer stačijo not vse (igralce, vso hudo akcijo, par redkih obraznih mimik, dobra muzka in zgodbo), tako da si videl vse in če boš gledal film si samo pokvariš vzdušje.

Film je samo extended, directors cut trailerja.

Ti filmi so vedno bolj pogosti in vedno bolj popularni, ker masi so pač všeč in masa se navaja.

Zdaj smo pač v dobi butastih filmov. Superman 1,2,3,4,5,6,7,8,9 Batman 1,2,3,4,5,6,7,8,9 captain america, avenger 1,2,3,4 ironman 1,2,3,4,5,6 Hobit 1,2,3,4,5,6 pa še se najde neverjetno tega.

Zdaj so se spravili na junake iz otroštva američanov, ker je to velik biznis. Američanom je pa dovolj samo to, da spriderman pretepe zlobnega moža in gremo spat.

Isto kot stare superman serije, samo da zdaj traja ena epizoda 1 uro in pol ali več.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Poldi112 ::

Od nekdaj smo v dobi butastih filmov. Na tebi je ali jih gledaš, ali iščeš kaj bolj inteligentnega.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

m0LN4r ::

Res je. Škoda le da mam 100x manjšo izbiro, če vzhodna animirana industrija ne šteje.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Poldi112 ::

100x? Produkcij imaš kolikor hočeš, daleč od tega, da bi Hollywood predstavljal veliko večino. Plus da tudi oni občasno naredijo dober film. Gravity recimo ni noben presežek, je bil pa čisto za pogledat.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

JaVonTech ::

Eh, District 9 je bil veliko boljši.
Saj ne da je bil slab, le povprečen.

oo7 ::

NEILL BLOMKAMP EXPRESSES INTEREST IN AN ELYSIUM SEQUEL

A sequel for Elysium may not be off the table.

"Elysium is more something I feel like I could have done better. I think that if you were to take something like Elysium and play with it inside a setting like this you probably would hone it - you would end up, I think, with something well thought through and that has all of the thematic elements that I wanted. I still love the set up to Elysium. The idea of the separation of class warfare presented with this space ring is incredibly appealing to me and I would love to go back and make another movie in the world of Elysium because it's compelling. I just think I can do a better job in setting up what the themes are more clearly and what the character's motivations are. I can do it better, I think."

https://geeksofcolor.co/2017/07/13/neil...

oo7 ::

Ob 22:15 na A kanalu če še kdo ni gledal. Dober Sci-Fi film :)
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Edge of Tomorrow aka. All You Need Is Kill (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11226731 (903) oo7
»

Sci-fi predlogi (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
579207 (1934) Apofis
»

Alien 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6615664 (6000) oo7
»

Interstellar (film) (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Sedem umetnosti
705124528 (47270) Horas
»

The Prototype

Oddelek: Sedem umetnosti
326923 (5389) oo7

Več podobnih tem