» »

Star Wars: Jedi Outcast

Star Wars: Jedi Outcast

Darth_Maul ::

Zanima me, ce kdo igra to legendarno igro?

Kako se vam zdi, katera so (poleg lightsaberja) vasa najljubsa orozja in sile?

Topic sem postavil, ker igro preigravam ze sestic, nikjer pa nisem zasledil pogovorov o igri.

Gh0st ::

Igra je fenomenalna!
jest sm jo obrnu na Padawan in na Jedi Knight stopnjo....ZAKON!

drugač pa uporabljam SAMO lightsaber in kombinacijo speed force in pull in push. aja pa lightsaber throw....
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Darth_Maul ::

Kul:))

Res pa je, da je igra zelo tezka in tudi sam moram priznati, da je na najtezji stopnji se nisem koncal:8)

Drugace pa je meni zelo dobra sila, kjer cloveka davis>:D Hja, ali pa speed force in pull & push.

TheJack ::

Jaz sem jo z muko končal. Stopnje so se mi zdele dolgočasne, zgodba brezvezna, sovražniki nametani na random....

Ne vem, ali je problem v igri, ali sem se preprosto naveličal FPSjev....

Darth_Maul ::

Jaz menim, da je igra narejena predvsem za Star Wars obozevalce. Jaz to sem in mi je igra odlicna(se posebej zgodba), imam pa prijatelje, ki jim SW ne disi in tudi igra se je tem zdela zanic.

P.S. Drugace pa komaj cakam na Unreal II 8-)

TheJack ::

Tudi jaz komaj čakam na Unreal 2. Močno upam, da bo imel vzdušje prvega dela.

Darth_Maul ::

The Jack: to bomo pa sele videli... skoda, da je drug razvijalec :|

TheJack ::

Razvijalec je Legend, ki je med drugim razvil dodatek za prvi Unreal, Return To Na Pali, ki nikakor ni bil slab. Pravzaprav je bil odličen.
Mnogo bolj kot razvijalec me skrbijo njihove napovedi. Velik del neverjetnega (do sedaj nepreseženega v igrah, po mojem) vdušja v prvem Unrealu je bilo v dejstvu, da se je igralec po nesreči znašel na neznanem planetu, ki ga je potem odkrival skozi odlične stopnje in zgodbo v obliki logov.
V drugem delu bomo baje igrali enega hot-shot marinca, ki hara od planeta na planet in išče neke artefakte. Že samo s tem dejstvom je zame veliko vzdušja ubitega.
Na, ampak pustimo se presenetiti....

boha ::

thejack, zelo se strinjam s tabo glede unreala. fenomenalno vzdušje + razvoj zgodbe v obliki logov preživelih.

takega vzdušja kot v unrealu nisem več srečal v nobeni drugi igri.

Darth_Maul ::

ali je res, kar sem slisal.... da ne bo vecigralstva, namrec?!?

R33D3M33R ::

Jedi Knight je svetovna vendar težka ko nevem kaj, je še nisem obrno :8) in se še vedno mučim z njo
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Darth_Maul ::

Jedi Outcast ni tezka na prvih dveh stopnjah... potem pa postane zaguljena>:D

Gh0st ::

Ja, ene uganke so prov že na meji sposobnosti reševanja.
večino ugank sem rešil po totalnem naklučju, in v stilu: "sej to ne more biti, ampak vseeno, poglejmo..."

zafrknena je res, ampak nisem nikol uporabil vodiča!8-)
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

daylight ::

JK je zakon spila.. samo jst sm igral predvsem multiplayer. nism pa uporabljal brute forces.. ker so za pi*ke :D >:D

TheJack ::

Jaz sem rabil walkthrough le enkrat in sicer pri tisti obupni zunanji stopnji, kjer moraš najti neko majhno odprtino v steni pod vodo. Tle sem pa res popolnoma popizdil. Celo tip, ki je pisal walkthrough, je bentil, kaj se pri Ravenu grejo s takimi ugankami.

Darth_Maul ::

TheJack: Nisi edini, ki je pri tisti stopnji bentil >:D Mene je tista stopnja skoraj stala miske, tipkovnice in monitorja, ko sem prvic igral :|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Wars Jedi: Fallen Order (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
24833435 (3042) dronyx
»

Najboljša igra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11518754 (7163) oo7
»

Nekdo ki se spozna na Starwars igre naj pomaga?

Oddelek: Igre
163093 (2541) Snegec
»

Star Wars igre

Oddelek: Igre
142016 (1806) PARTyZAN
»

V kateri rač. igri bi hoteli živeti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
765457 (4121) Dr_M

Več podobnih tem