» »

SLOPCNEWS !

SLOPCNEWS !

rookie ::

Poglejte novo slovensko stran o racunalnikih, res da se ni v koncni fazi ampak bo pa kamlu tako da Ne zamerit !LINK:)
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1
  • spremenil: rookie ()

Dax ::

10x za novo verzijo winampa...


... sam po 10min iskanja... KJE HUDIČA JE??? Dej plis točen link, ne sam winamp.com.

Elemen_T ::

Vredi stran...mogoče celo obetavna>:D..vseeno pa se boš mogu še pošteno potrudit da bo res "zacvetela"

lp

Tjulenj ::

pika je levo sticno locilo btw :D

AlchemY ::

no, ce bi imeli svojo domeno tudi verjetno ne bi bilo slabo...

kuntek ::

Glede na to, da obstaja SLO-TECH ne bom raje komentiral. Je pa konkurenca vedno dobrodošla in spoštujem ljudi, ki se za njo trudijo in jo vzpodbujajo.

rookie ::

Hjap tuki negre nevem zakaj.Starn bo pocasi se izboljsevala zdej je bolj kako bi reku testno gor:\.Ce je pa kdo za sodelovanje pri strani pa kar klikni na ta link !!! Zelo ga bom vesel ker je pomoc nujno potrebna !!!8-O
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

rookie ::

Na strani je tut ze forum sam je mal bl bed ker ta server ne podpira cgi,asp,php nc ne podpira.;((No pa sej bo! Mal veckrat obicite stran pa bo !!!

SLOPCNEWS nova racunalniksa slovenska stran !!!!:\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

ahac ::

Postavi stran na f2s.com ali kaj podobnega. Brez reklam podpira php, cgi...
Poglej mojo stran in forum na f2s.com

luni ::

pozitivno, pozitivno... slo scena definitivno rabi vec takih strani...

samo ne vem zakaj pod svoje teste navajas linke na tuje teste?
Artificial Intelligentia

rookie ::

To ne bo dolgo.Trnutno sem sele zacel z tem ampak delam na tem da bom delal svoje teste.Pa tudi casa mi zmanjka ze za vnasanje novic pa te zadeve.Zdej prve kar bo je druga domena, ki bo podpirala php,asp,cgi pa te zadeve.Potlej dobim se malo pomagacev in lastni testi bodo tu.Vsaj upam da bo tako.Webmaster bit je kar tezka sploh ce si pa sam.8-O8-O
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

dynamite ::

Izgled me spominja na Slo-Tech (2 tabeli ob strani s podobno vsebino, novice na sredi). Vsekakor si omisli svojo domeno in en posten hosting. Pazi malo na pravopisne napake, ker deluje potem vse skupaj neprofesionalno. Poskrbi, da se bodo novice razlikovale od tistih na Slo-Tech in zberi team, s katerim bos opisal karseda veliko nove opreme. Good luck! :))

Elemen_T ::

Sem si stran malo bolj ogledal...
Hitro sem opazil da se zeloo dolgo loada. Predvsem slike. Priporočam da malo zmanjšaš kvaliteto slik. (na kbjih se hitro pozna).

Strani so zelo puste.
Tabelo centriraj in jo raztegni na 100% + levi in desno stolpec malo povečaj (20%+20%) Tabela na sredini 60%.
Na vrh naj gre kak vmesnik.
Dodaj svoje skripte za anketo,novice in forum pa se kaj...
Postavi domeno in stran daj na kak plačljiv strežnik...na www.kelt.si je zlu pocen. (1500 SIT mesec)

That's all for now 8-)

rookie ::

Ej pa kako stelas v % tabele.Mam dreamweaver pa ne njadem te funkcije ?:\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

rookie ::

Aja pa se en problem ! Ko naredim tabelo in kej mal vec napisem al pa kej podobnega mi kr vse raztegne pol morm pa vse nazaj dajat a ves kolk je to dela.A je to dreamweaverjeva napaka al moja ?:\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljši free web hosting???

Oddelek: Omrežja in internet
162861 (2559) dux
»

PHP & MySQL Server

Oddelek: Omrežja in internet
211243 (1046) glavic
»

Narediti svoj FORUM (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
765369 (4786) bzagozen
»

Free webhosting

Oddelek: Omrežja in internet
181998 (1798) barbarossa
»

Free webhosting!

Oddelek: Omrežja in internet
161415 (1262) Yohan del Sud

Več podobnih tem