» »

Navodila za oporabo rasters očal

Navodila za oporabo rasters očal

roginc ::

Lep pozdrav. Kupil sem si rasters očala ampak nikjer točno nepiše kako jih uporabljati skupaj z navadnimi očali, imam dioptrijo -1,5 in -2,5.
Priporočljivo je nositi 40 min na dan med gledanjem televizije,računalnikom a ko končam z nošenjem potem ta rasters očala zamenjam z navadnimi?
Ker brez očal pa preslabo vidim da, jih sploh nebi uporabljal. Zanima me tudi ali moram pokrivati oči ko imam -1 razlike v dioptrijah.

Upam da mi bo kdo znal pomagati.

dukedl ::

huh, tut jz jih imam, ampak kokr sm bral po netu..se za - dioptrijo ne da nič narest, ker je to fizična sprememba očesa..drugo je za +, ki se jo da baje po(od)/pravit sčasoma
lp dukedl

roginc ::

ja tud jst sm bral pa usaj vaje so pač tko mal za probo sam to me zanima kar sm jst napisal sem jaz tudi dosti prebral

amigo_no1 ::

Kupil sem si rasters očala ampak nikjer točno nepiše kako jih uporabljati skupaj z navadnimi očali, imam dioptrijo -1,5 in -2,5.

Jih ne uporabljaš skupaj z očali ali lečami.

Priporočljivo je nositi 40 min na dan med gledanjem televizije,računalnikom a ko končam z nošenjem potem ta rasters očala zamenjam z navadnimi?

Na začetku 10 do 15 minut (nekaj dni).


Tukaj imaš navodila:
http://www.numeno.si/sl/raster-ocala-ra...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

roginc ::

dej preber kva sem naprej napisu a ptoem k dam rasters očala dol a dam lahko takoj navadne gor

amigo_no1 ::

Kakšno minuto lahko počakaš, ali moraš takoj leteti za ekran ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nosite očala? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1286909 (630) Pithlit
»

katera sončna očala? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21957889 (963) del0
»

Očala: ZA ali PROTI ?

Oddelek: Loža
409306 (1408) Eliaz
»

Očala za izboljšanje vida

Oddelek: Loža
3714986 (13936) roginc

Več podobnih tem