» »

Kakšne smučke ?

Kakšne smučke ?

IceIceBaby ::

Jo,

za rojstni dan bom očetu kupil smučke. Ker pa jaz ne smučam že 5, 6 let sem čist out in nevem več ne kakšne morjo bit smučke ne koliko velike itd.

Prosim če mi kdo razloži koliko velike smučke rabi cca 170cm velik rekreativni smučar.
Smuča tko turistično, zato ne rabi nič posebnega. Nekaj da bom tisti teden na leto lahko mal vijugal :)

-Carnivore- ::

Priporočam:
pol-karving, dolžina 165-168, priporočam nakup fischerjevega modela cruiser za 25k(ne da se mi na moje smuči it pogledat polnega imena:) in nabavo avtomatov Marker za 20k oba sta izjemno kvalitetna za ta cenovni razred in obema artikloma lahko ob nakupe prišteješ vsakemu posebej 30% popust ob nakupu v Intersportu tako, da te v končni fazi pride vse skupaj 31k.
Mislite s svojo glavo, le tako boste vedeli kaj je res in kaj ne.

IceIceBaby ::

kje je ta intersport. Danes sem bil v Hervisu mal na ogledih in se mi zdi da sem glih te smučke gledal za 20k sit.

Tnx za pomoč.

Alec999 ::

Kot so ti ze povedali visina smuck naj bo okoli 165 toda ne pod 160 cm kupovat! Drgac pa ce bos povedu kilazo ti bomo lazi svetoval ker model smucke. Jst sm kupu lanski model vezi Marker 6.2 za 18 cukov v Sport 2000 in sm zlo zadovoln. Drgac pa poglej tud mal smucke od Elana v Sport 2000 & InterSport (Intersport je pa v Merkator Centrih).

DrSergioDJ ::

kaj pa recimo ene srednje trde (ne najtrse, ma nocem mehkih) dil zame, k mam 197cm? pa ene avtomate? Aja, pa naj bojo carving dile...
...

-Carnivore- ::

Hm malo poglej elanove titanium modele, ki so dolgi dovolj ampak bolj prirejeni za smuk zaradi vsebovanega titaniuma, ki jih utrdi in pospeši.
Mislite s svojo glavo, le tako boste vedeli kaj je res in kaj ne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Intersport (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116324 (10706) bambam20
»

Tek na smučeh in oprema

Oddelek: Loža
233838 (1673) pwn3rrr
»

Nakup smuči za rekreativca (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5522196 (10006) G_mAn
»

izbira smuči

Oddelek: Loža
133888 (3360) msjr
»

Kakšne smuči?

Oddelek: Loža
298618 (8112) ahac

Več podobnih tem