» »

Problem Wormsi

Problem Wormsi

integral15 ::

Zdravo imam en problem z igro Worms World Party in sicer ko zazenem igro imam cudne barve tako da ne razlocist nic. Poskusu sm ze z nekim Worms_World_Party_Colour_Fix pa nic ne pomaga. Imam pa win 7 64bit. Prosim pomoc hvala

KoMar- ::

integral15 ::

Nic ne pomaga ta sp1

dela ::

Sicer ni neposredna rešitev za tvoj problem, ampak vseeno: poskusi igro Hedgewars. Je brezplačna in skoraj popolna kopija WWP. IMO igralnost ni nič slabša (pa sem veliko igral WWP), s tem da je Hedgewars veliko novejša in open source, zato se redno dodajajo novi bonbončki in popravki, WWP pa stara okoli 10 let in, predvidevam, medtem že bolj ali manj mrtva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dela ()

draciel ::

dela je izjavil:

Sicer ni neposredna rešitev za tvoj problem, ampak vseeno: poskusi igro Hedgewars. Je brezplačna in skoraj popolna kopija WWP. IMO igralnost ni nič slabša (pa sem veliko igral WWP), s tem da je Hedgewars veliko novejša in open source, zato se redno dodajajo novi bonbončki in popravki, WWP pa stara okoli 10 let in, predvidevam, medtem že bolj ali manj mrtva.


Nikoli še nisem slišal za to igro. Vidim da je identična wormsom. A ni to kakšna kršitev avtorskih pravic s strani avtorja igre? Saj igra je popolnoma ista..!

dela ::

Hedgewars je spisan z nule, koda je dostopna vsem, zato verjamem, da bi razvijalci Wormsov že zagnali rompompom, če bi bilo kaj identične.

Dvomim pa, da imajo kak patent na potezne "artillery" igre, risankast izgled ali kaj podobnega, bi bilo malo prehudo. Sicer pa:

draciel ::

Hmm. Sam še vedno ne razumem, čeprav je igra spisana z nule. Vidi se da je igra čista kopija wormsov. Če ne bi dobro pogledal bi celo mislil da so to wormsi.

Če bi naredil čisto kopijo Apple telefona (samo da bi biw npr Android OS), bi pomoje dobil na glavo vrh tožb s strani Appla.

Nevem no, kako je to za igre. Sam igra se mi zdi identična.. :D Bo treba probat, sploh če je open source.

dela ::

Apple in podobni se pač poskušajo zaščititi do absurda, da se potem že ljudje sprašujejo, kako jim je določene stvari sploh uspelo patentirat, ker so preveč splošne. Vsi niso taki.

Enterprise ::

tudi sam sem se kako leto nazaj ubadal s podobnim problemom barv, sicer ne za Wormse, ampak za Age of Empires II.
Poskusi prestaviti temo na Windows - klasična (tista "grda" iz Windows 2000 in 9x), potem pa odpri okno za nastavitev resolucije, ga minimiraj (ne zapri!) in zaženi igro. Meni je delalo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Preprosti špili za LAN

Oddelek: Igre
122709 (2024) eric_cartman
»

Worms Igre

Oddelek: Igre
294160 (2709) caribbean
»

Worms 3D (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
945652 (3513) Xplicit
»

worms world party

Oddelek: Igre
101781 (1656) SkIDiver
»

Novi wormsi

Oddelek: Igre
321648 (1296) Freak

Več podobnih tem