» »

Izboljsava zvoka

Izboljsava zvoka

mylos ::

Imam novo matično pl. MSi k7t pro 2a , katera ima vgrajeno zvočno kartico. Ker ta plošča nima ISA vodila, ne morem vgraditi stare yamahine zvočne. Zdaj se mi zdi zvok slabši, imam zvočnike creative fps1000 (pet zvočnikov). Zanima me ali lahko kako programsko izboljšam to zvočno kartico (AC 97), ki je že vgrajena v matično ploščo. Rad bi dobil funkcijo, ki mi omogoča nastavitev basov in visokih tonov, tako kot prej na yamahini kartici.
Kar mačka SKOTI, to MOUSE lovi.

mylos ::

Mislim, da bom moral kupiti Creative Live Player 1024 OEM za 17.898 SIT. Še obstaja katera kartica z enako kakovostjo za manj denarja?8-O
Kar mačka SKOTI, to MOUSE lovi.

Kaiser ::

Dost uredu je Guillemot Maxi Sound Fortissimo. Sicer mas pa na Slo-techu primerjalni test zvocnih kartic. AC97 je pa en navaden sranje.

ChiefThunder ::

Če so za zvočni čip kakšni gonilniki, poskusi z namestitvijo novejših(sajt proizvajalca, mogoče MSI-jeva domača stran), drugače se pa ozri za novo zvočno kartico...

MadMax ::

Sicer bi priporocal Creativa, ampak zna bit osoren do VIA cipovja.

Skankulja ::

Aja? Do zdaj sem imel tri osnovne plošče vse bazirane na viinih čipovjih in z creativ zvočnimi karticami nisem imel problemov (od preprostega sb16 do liva). Ne vem no?
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Intel pentium 4 Northwood 2.4 ghz

Oddelek: Navijanje
402006 (1367) fire_3
»

Zvok kot se šika?

Oddelek: Kaj kupiti
6890 (816) ČIP 008
»

5 zvočnikov pa sam 2 špilata...

Oddelek: Zvok in slika
91735 (1617) Poletnik
»

Kaj je zdej z zvočno kartico?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7891 (798) pvito

Več podobnih tem