» »

Netbios

Netbios

mayhem ::

Zanima me ali je možno tudi uporabljati netbios "hack" v windows7 kot pri XP-jih.
Kar se spomnem sem z netbiosom pri xp-jiv v domačem omrežju lahko videl diske v drugem PC-ju a je to tudi izvedljivo pri windows 7.

Thx
Lep pozdrav.....

KoMar- ::

Nope.

mayhem ::

Thx .............
Lep pozdrav.....

Good Guy ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

windows xp čudni gumbi

Oddelek: Pomoč in nasveti
161093 (961) [D]emon
»

Aktivacija windows-a 7

Oddelek: Operacijski sistemi
219013 (7544) PaJo
»

Hekersko tekmovanje Pwn2Own se začenja

Oddelek: Novice / Varnost
3611407 (9482) noraguta
»

Formatiranje Acerja

Oddelek: Operacijski sistemi
71605 (1563) cukl
»

Nov, oddaljeni napad na Windows 7 in Windows Server 2008R2 preko SMB

Oddelek: Novice / Varnost
314334 (3196) MrStein

Več podobnih tem