» »

e-tec.at spletno naročilo

e-tec.at spletno naročilo

Hawc ::

Pri omenjeni trgovini sem naročil izdelek in izbral da pripeljejo z DPD. Zdaj pa so mi poslali predračun, pa sem mislil plačati z UPN obrazcem ampak ne vem kaj je treba dati kot referenco, ker ne znam dobro nemško. Dobil pa sem številke:

Die Kontodaten lauten:
Hagebank Volksbank
Kto: 3331824 0003
BLZ: 42.830
IBAN: AT23 4283 0333 1824 0003
BIC: VBOEATWWVOE

Ne vem a naj dam BLZ ali kto kot referenco, ali pa samo številko naročila?

BlaY0 ::

Če malo bolje pogledaš imaš v IBAN-u tako Kto kot tudi BLZ. Se pravi je to eno in isto in ni referenca.

Kto je drugače Konto oziroma številka računa BLZ pa Bankleitzahl oziroma "številka" banke.

Referenco boš moral najti kje drugje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Hawc ::

Samo še številka naročila je, bom pa kar to dal. Kaj pa za kakšne provizije, si banka to sama vzame stran od računa ali je treba ekstra nakazat?

BlaY0 ::

Poglej si cenik svoje banke, oni ti bodo zaračunali nadomestilo tako kot pri položnici za elektriko (je enaka).

integral15 ::

Kaksne pozitivne ali negativne kritike o tej trgovini mogoce ?

zahec ::

Vse dobro..crknil mi je napajalnik, sem ga nesel nazej. Dali so mi novega brez da bi sploh probali če stari dela al ne :)

Han ::

Reklamiral malo rabljeno grafično (izgledala je kot nova), po skoraj dveh mesecih dobil drugo, rabljeno, totalno svinjsko, napol skurjeno (dobesedno). Moje sploh niso poslali na RMA k proizvajalcu oziroma v servisni center. Po tem sem malo "ponorel" in čez en mesec dobil novo (v2.0 - drugo generacijo) z isto "BIOS napako", ki je Sapphire nikoli ni odpravil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

integral15 ::

Kolk pa stane postina ?

psyke ::

glih sem hotel naročiti pri e-tec bware grafično. ko jaz dam v koš in grem na "kasse" mi sploh ne napiše nobene poštnine, čeprav sem izbral slownien. piše 0,0EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: psyke ()

Leprechaun ::

Sem pri njih že naročal in včasih mi poštnine sploh niso zaračunali, drugače pa je 10€.
LP
*************************************************************

integral15 ::

Kaj pa placilo preko paypala se da ?

psyke ::

mate kaj izkušnje s temi bware grafičnimi - se splača če je cenejša 50€? a to oni testirajo potem pa nazaj zapakirajo ali kako?

zahec ::

Piozdravljeni!

Oktobra 2014 sem pri njih kupil PC po delih..nakar mi je crknil napajalnik januarja 2015. Novega so mi menjali takoj, zdaj me pa zanima ali je mozno kot reklamacijo vzeti drug napajalnik? XP
(Gre za napajalnik corsair cx750) kater drugi napajalnik priporocate?:) lp

bluefish ::

Trgovina ga je verjetno poslala v RMA postopek proizvajalcu in so potem dobili podobnega nazaj. Skratka, pošlji jim mail, ker tule lahko le ugibamo, kakšno politiko imajo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733468786 (5428) darkolord
»

On-line nakup iz Nemčije pomoč

Oddelek: Kaj kupiti
252778 (1433) carzany
»

hoh.de nakazilo preko SEPA ali UPN?

Oddelek: Kaj kupiti
77033 (6878) Zvezdica27
»

mylemon.at (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
769611 (5852) cvetyyy
»

ubuyu.at-placilo

Oddelek: Kaj kupiti
51151 (958) tina-n-robi

Več podobnih tem